Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1890 1891 1892 1893 1894 1895 1896 1897 1898 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
MikyM napsal
, ...ten z Prahy zase Smíchovský Staropramen....

Jako rodilý Pražák musím přiznat že tu smíchovskou kyslotu bych do huby nevzal :x
Registrovaný uživatel
Jistě pils mi chutná ale těch peněz 😐
Moderátor
.........je to tak, jen ji piji z plechu, což se mi moc nelíbí, ale žena odmítá obchod s lahvemi. Je to lék a já s Plzeňským prazdrojem zapíjím léky. Pivo děla voda a je to snad jediné pivo, které je zásadité??? Zdí se omlouvám, to je asi špatně napsané.
_______________
Registrovaný uživatel
turtleoverhead - z mé strany závist, jsem v hokně a nemůžu ... :(
Moderátor
Radegast je krásná a chutná povinnost vůči mému kraji..
Plzeň je plzeň zcela chápu, výborné pivo svatečně po něm také sáhnu..
Mimochodem z lednice pivo nemusím, moc studené. Mám ho na správném místě s ideální zeplotou..
Registrovaný uživatel
https://www.super.cz/745307-divka-22-chce-mit-nejvetsi-rty-na-svete-a-nedba-na-rady-lekaru-ted-prisla-na-radu-prsa.html#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&dop_req_id=WaRJA7JJi7g-202102231248&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

klasicky něco pro Pavla III
:mrgreen:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.super.cz/745307-divka-22-chce-mit-nejvetsi-rty-na-svete-a-nedba-na-rady-lekaru-ted-prisla-na-radu-prsa.html#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&dop_req_id=WaRJA7JJi7g-202102231248&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

klasicky něco pro Pavla III
:mrgreen:

tvl, ten bude nadšený, keď príde z roboty a uvidí to... :P
Aj ja som nadšený.
-s-
Registrovaný uživatel
stani, no je to čistá estetická krása. Ta bude mít od Pavla hned nabídku k sňatku.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
.
Mimochodem z lednice pivo nemusím, moc studené. Mám ho na správném místě s ideální zeplotou..

Jasně, na semém schodě ;)
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
.........je to tak, jen ji piji z plechu, což se mi moc nelíbí, ale žena odmítá obchod s lahvemi. Je to lék a já s Plzeňským prazdrojem zapíjím léky. Pivo děla voda a je to snad jediné pivo, které je zásadité??? Zdí se omlouvám, to je asi špatně napsané.

Taky když už tak z plechu. Po lahvový mě pálí žáha. Ale točený je točený :-)
Registrovaný uživatel
Špalety na okně hotový.Dvě jsem u toho polk.Práce šla sama od ruky :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
stani, no je to čistá estetická krása. Ta bude mít od Pavla hned nabídku k sňatku.


Ja mám takú hubu, kedy chcem (vačšinou to ale skorej nechcem), stačí trochu nasrať včely. :) Raz sa mi nejako dostali pod klobúk a schytal som tak 7 žihadiel po celom ksichte. No a ráno na mňa zo zrkadla pozeral Jožo Ráž... :lol:
Registrovaný uživatel
Na mě zaútočili na kraji lesa .Byl jsem tam zahledat a asi šel blízko úlu.Napadli mě a několik žihadel do hlavy najebali :D I detík jsem zahodil a zdrhal. Pak jsem pro něj musel ale hodně opatrně :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.super.cz/745307-divka-22-chce-mit-nejvetsi-rty-na-svete-a-nedba-na-rady-lekaru-ted-prisla-na-radu-prsa.html#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&dop_req_id=WaRJA7JJi7g-202102231248&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

klasicky něco pro Pavla III
:mrgreen:

Vypadá jak mihule :mrgreen: ale věřím že pusou ji to půjde jedna báseň.
Moderátor
stani napsal
Paul napsal
https://www.super.cz/745307-divka-22-chce-mit-nejvetsi-rty-na-svete-a-nedba-na-rady-lekaru-ted-prisla-na-radu-prsa.html#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&dop_req_id=WaRJA7JJi7g-202102231248&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

klasicky něco pro Pavla III
:mrgreen:

tvl, ten bude nadšený, keď príde z roboty a uvidí to... :P
Aj ja som nadšený.
-s-



Sedět bude na hajzliku celý večer.. :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
kato napsal
barbar napsal
kato napsal
Jo právě jsem se vrátil z Billy . 2 bedny radegastu už se na mě smějou :D


Kaťušo koukám, že ti taky chutná Radegast... :)


Kupuju ale desítku


Ta je bez chuti bych řekl... Ratar se da
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.super.cz :evil: /745307-divka-22-chce-mit-nejvetsi-rty-na-svete-a-nedba-na-rady-lekaru-ted-prisla-na-radu-prsa.html#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&dop_req_id=WaRJA7JJi7g-202102231248&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

klasicky něco pro Pavla III
:mrgreen:


To by byla kurbička od Mladé holky :-D
Registrovaný uživatel
kato napsal
Altmann napsal
.........je to tak, jen ji piji z plechu, což se mi moc nelíbí, ale žena odmítá obchod s lahvemi. Je to lék a já s Plzeňským prazdrojem zapíjím léky. Pivo děla voda a je to snad jediné pivo, které je zásadité??? Zdí se omlouvám, to je asi špatně napsané.

Taky když už tak z plechu. Po lahvový mě pálí žáha. Ale točený je točený :-)


Rozdíl nemůžeš poznat. Jedině, že by jedno vařili jinak (např vývoz)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
Altmann napsal
.........je to tak, jen ji piji z plechu, což se mi moc nelíbí, ale žena odmítá obchod s lahvemi. Je to lék a já s Plzeňským prazdrojem zapíjím léky. Pivo děla voda a je to snad jediné pivo, které je zásadité??? Zdí se omlouvám, to je asi špatně napsané.

Taky když už tak z plechu. Po lahvový mě pálí žáha. Ale točený je točený :-)


Rozdíl nemůžeš poznat. Jedině, že by jedno vařili jinak (např vývoz)


:D no když myslíš. Já píšu že po lahvový plzni mě pálí žáha. Odzkoušeno xkrát . Po plechu pohoda
Registrovaný uživatel
Slušnej pysk to dylinče má :D ale hulit hůl by mohla famózně to zas jo :D
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
barbar napsal
kato napsal
Jo právě jsem se vrátil z Billy . 2 bedny radegastu už se na mě smějou :D


Kaťušo koukám, že ti taky chutná Radegast... :)


Kupuju ale desítku


Ta je bez chuti bych řekl... Ratar se da


:D no když myslíš že bez chuti tak bez chuti
Registrovaný uživatel
https://nazory.aktualne.cz/komentare/misto-rozvolneni-prijde-uzavera-a-smrt-cesko-v-revolucnim-bo/r~f8d368b2746b11ebb2f60cc47ab5f122/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=JIYrPTYJa43-202102231553

tak už jdeme do fináále, možnáá přijde i kouzelnííík...
Registrovaný uživatel
Jo Klimeš :D to je taky slušnej komediant :D
Registrovaný uživatel
kato napsal
Jo Klimeš :D to je taky slušnej komediant :D


https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ministerstvo-zdravotnictvi-namestek-vladimir-cerny-aktualni-stav-nemocnic-hodnoceni.A210222_155359_domaci_vank

tak někdo jinej, to už je jedno :lol:
Registrovaný uživatel
Přesně tak.Je to jedno :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1890 1891 1892 1893 1894 1895 1896 1897 1898 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1