Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/praha/zpravy/pad-19-patro-panelak-chlapec-thomayerova-nemocnice.A210401_122505_praha-zpravy_ajez

:shock:
Registrovaný uživatel
Jak mu to jde, řídit stát jako firmu. Když mu do toho nikdo nesype dotace. Klaunovi, jestli se tyhle volby nezbavíme Babiše přijde státní bankrot. Pak budem Zimbabwe.
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Po řebříku?
Registrovaný uživatel
Hovadu pomohli nahoru voliči. :D
Registrovaný uživatel
Už zasa tá nočná mora a ešte k tomu na Veľký piatok...to nemôže byť náhoda. :D Tentokrát sa ale zraz presunul z Hodonína do Prahy, prišiel som ako posledný, najprv som nevedel zaparkovať, potom nájsť podnik a nakoniec som zistil, že nepoznám ani jeden z nickov... :lol:
Registrovaný uživatel
Ty si o to vysloveně říkáš :-D
Moderátor
sigur napsal
Už zasa tá nočná mora a ešte k tomu na Veľký piatok...to nemôže byť náhoda. :D Tentokrát sa ale zraz presunul z Hodonína do Prahy, prišiel som ako posledný, najprv som nevedel zaparkovať, potom nájsť podnik a nakoniec som zistil, že nepoznám ani jeden z nickov... :lol:


A Na sraz si vzal i ženu... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Nebola tam. Ale ešte si spomínam, že všetci mali na sebe rovnaké zrazové tričká sberatel.com, samozrejme okrem mňa, tak sa všetci na mňa pohoršene pozerali a niektorí sa so mnou dokonca aj odmietli baviť. :D
Moderátor
sigur napsal
Nebola tam. Ale ešte si spomínam, že všetci mali na sebe rovnaké zrazové tričká sberatel.com, samozrejme okrem mňa, tak sa všetci na mňa pohoršene pozerali a niektorí sa so mnou dokonca aj odmietli baviť. :D


Srazová trička... :lol:
Tohle není špatný nápad.. Pan Jindra by mohl ,, štamgastum,, tohoto fóra nechát vyrobit trička s nápisem sběratel.com..Takovou limitovanou edici,na památku.. ;)
Registrovaný uživatel
Súhlas, ale aj s menovkami, lebo nechcem dopadnúť ako v tom sne. A ráno si ich prepotené, poslintané a ogrcané navzájom povymieňame. :lol:
Registrovaný uživatel
😁
Moderátor
sigur napsal
Súhlas, ale aj s menovkami, lebo nechcem dopadnúť ako v tom sne. A ráno si ich prepotené, poslintané a ogrcané navzájom povymieňame. :lol:


Pochcané a zosrané si zabudol.. :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Tak dneska je ideální počasí, zas to ženě vyšlo. Běží maratón. Na půlce už má nový rekord :-)
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Tak dneska je ideální počasí, zas to ženě vyšlo. Běží maratón. Na půlce už má nový rekord :-)


Foto v bikinách by nebylo?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Tak dneska je ideální počasí, zas to ženě vyšlo. Běží maratón. Na půlce už má nový rekord :-)

Asi je doma málo vytížená... :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
Tak dneska je ideální počasí, zas to ženě vyšlo. Běží maratón. Na půlce už má nový rekord :-)

Asi je doma málo vytížená... :roll:


:mrgreen: taky mě napadlo
Moderátor
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
Tak dneska je ideální počasí, zas to ženě vyšlo. Běží maratón. Na půlce už má nový rekord :-)

Asi je doma málo vytížená... :roll:


:lol: 8)
Registrovaný uživatel
kato napsal
ferovyobchodnik napsal
Tak dneska je ideální počasí, zas to ženě vyšlo. Běží maratón. Na půlce už má nový rekord :-)


Foto v bikinách by nebylo?


Bylo, hodně :-D
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
Tak dneska je ideální počasí, zas to ženě vyšlo. Běží maratón. Na půlce už má nový rekord :-)

Asi je doma málo vytížená... :roll:


Proč myslíš :-D
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
ferovyobchodnik napsal
Tak dneska je ideální počasí, zas to ženě vyšlo. Běží maratón. Na půlce už má nový rekord :-)


Foto v bikinách by nebylo?


Bylo, hodně :-D


Šup sem s tím, rekord tak rekord i v bikinách ;)
Registrovaný uživatel
Fajn, vcera jsem prezul auto.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/varovani-cesko-zasahne-silne-snezeni-a-hrozi-naledi-149300#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=f4O8vj0rmMr-202104021148&dop_id=149300&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
Tak dneska je ideální počasí, zas to ženě vyšlo. Běží maratón. Na půlce už má nový rekord :-)

Asi je doma málo vytížená... :roll:


Proč myslíš :-D

Že má chuť, čas a hlavně energii běhat maraton
:roll:
Možná ale neběží maraton ale prostě jen utíká z domova ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
Tak dneska je ideální počasí, zas to ženě vyšlo. Běží maratón. Na půlce už má nový rekord :-)

Asi je doma málo vytížená... :roll:


Proč myslíš :-D

Že má chuť, čas a hlavně energii běhat maraton
:roll:
Možná ale neběží maraton ale prostě jen utíká z domova ;)


To by možná sedělo :-D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Hovadu pomohli nahoru voliči. :D


Myslím v prvom rade noviny a ich vlastníci, voliči v eufórii hodili lístok. :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1