Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak už doběhla, 4:22
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Na půlce už má nový rekord :-)

Takže teraz už má nový rekord na obidvoch púlkách. :D
Registrovaný uživatel
kato napsal
stani napsal
ferovyobchodnik napsal
stani, tak to máš blbé, u nás všechny keříky bez problémů, ale nejvíc beztak jedou jahody

Nemám. To je nedávna história a skúsenosti, postrehy..
Jahody? Tak jedna z 10 sa dá zjesť, ostatné plesnivé..
Ja to nepestujem, to bolo u svokry.
-s-


Proč by měli bejt plesnivý:?

To mi Ty prezraď.
-s-
Registrovaný uživatel
https://pardubicky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-socha-pernera-dostala-paruku-krychlic-zije-v-srdcich-pardubaku-dal-20210.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=9GWM549mDad-202104022105&dop_id=11114521

:)
Registrovaný uživatel
stani napsal
kato napsal
stani napsal
ferovyobchodnik napsal
stani, tak to máš blbé, u nás všechny keříky bez problémů, ale nejvíc beztak jedou jahody

Nemám. To je nedávna história a skúsenosti, postrehy..
Jahody? Tak jedna z 10 sa dá zjesť, ostatné plesnivé..
Ja to nepestujem, to bolo u svokry.
-s-


Proč by měli bejt plesnivý:?

To mi Ty prezraď.
-s-


Máte pod nima tkanou textýlii nebo alespoň rozprostřenou slámu?
Registrovaný uživatel
Je potřeba ohlídat až začnou kvést.Jak vykvetou první květy tak hned postříkat fungicidem
Např Teldorem
Gl
Registrovaný uživatel
https://zoommagazin.iprima.cz/zahady-a-konspirace/datlovova-vyprava-zahada-vyresena?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=503500&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=41SGHuWeYQx-202104030534&dop_id=11070565
Registrovaný uživatel
sigur napsal
ferovyobchodnik napsal
Na půlce už má nový rekord :-)

Takže teraz už má nový rekord na obidvoch púlkách. :D


:D
ale upřimně, mě ten výkon/čas překvapil
Registrovaný uživatel
Ja len tak podjebkávam. ;) Je to viac ako slušný čas a že pani fereveobchodnici k výkonu gratulujem. :)
Registrovaný uživatel
že děkuje. zítra si dává vyběhávající desítku. musím říct, že mě těch 7 stačí :D
Registrovaný uživatel
kato napsal
Je potřeba ohlídat až začnou kvést.Jak vykvetou první květy tak hned postříkat fungicidem
Např Teldorem
Gl

Nič pod nimi nemajú. Ja tam tomu nevelím. Postrek som kedysi skúšal, možno to bolo lepšie, už neviem. Nebývam tam, tak to je zložitejšie. Jedno viem. Na stromčekových egrešoch bolo bez postreku vždy totálne ho...no. Aj takú farbu to malo. Hnedú.. :P
Striekať sa to muselo snáď 4x.
-s-
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
že děkuje. zítra si dává vyběhávající desítku. musím říct, že mě těch 7 stačí :D


Obchodník také jí pozdravuj ať pořádně maká.. Teď už známe její čas a na příště očekáváme ještě lepší výkon.. ;)

Ja zrovna docvičil.. Dnes hrudník ramena :
.. Bench l 20 x 80,10x110,6x140kg
Bench šikmá 20x70,10x100,6x120kg
V šedé tlak nad hlavu 10x60,6x80,4x90kg
Zadní delty upazovani v předklonu 10x20,6x25,5x30kg
Registrovaný uživatel
Já smažený kapr a dvě Plzně :P
Moderátor
turtleoverhead napsal
Já smažený kapr a dvě Plzně :P


Hergot kapra bych si dal. Mě se dělá lečo a pivo doma není vůbec.. Naštěstí se pro něj pojede... :)
Registrovaný uživatel
Salát a prasečí řízek
Registrovaný uživatel
Kuře na paprice, pivo až večer, budu řídit :-)
Registrovaný uživatel
Bitcoinovník dvojlaločný.
Listy, kvety, plody, virtual only.. :P :P
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
:twisted:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Veselé velikonoce všem.. ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Babiše se určitě zbavíme, to je pravda, ale vyfasujeme pana Fialu.
Nevím, zda to bude výhra. Kdo jste to napsal máte jistě tajné informace, Prozatím mi pan Fiala připomíná pyšného páva bez okrasy.
_______________
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ursula-von-der-leyenova-predsedkyne-evropska-komise.A210330_151226_domaci_misl

jojo, jen ať dál zvětšují zásobu eur v počítači a ve skladech tiskáren :) berem, berem, dokud ještě mají cenu.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
....miliarda EUR .když se dobře počká a vybere se ta správná banka,která půjde na ruku,bude vejvar....pro určitý lidi...ten pohyblivej kurs koruny vůči euru je krásná věc pro státní veksláky...proto se tak brání euru potom by bylo vše krásně zúčtovatelný a průhledný ,proto se bojí Eura jako čert kříže 8) :P
Registrovaný uživatel
Jásir Arafat požádal, aby se v Oslo vedlo zvláštní jednání o “odvěkém palestinském území”. Jicchak Rabin nakonec s jednáním souhlasil. Když se usadili k jednacímu stolu, povídá premiér Rabin: “Mimochodem, znáte ten vtip o Mojžíšově kabátu?”

Arafat a všichni ostatní reagují: “Ne, to neznáme. Pověz nám ho.”

Rabin tedy vypráví: “Když se měl Mojžíš vypravit na horu Choréb, tušil, že jednání bude náročné, a myslel si, že se při tom zapotí. Svlékl si kabát a schoval si ho na úpatí hory.

Když se potom vracel s dekalogem, přišel na to místo a kabát tam nebyl.

Už tehdá se povídalo, že ten kabát ukradli Palestinci.”

Arafat to už nevydrží a skočí mu do řeči: “To je nesmysl, vždyť tehdy tam ještě žádní Palestinci nebyli!”

Rabin pokračuje: “Skvělé, tak můžeme zahájit jednání o odvěkém palestinském území.”
:D
Registrovaný uživatel
ramires napsal
....miliarda EUR .když se dobře počká a vybere se ta správná banka,která půjde na ruku,bude vejvar....pro určitý lidi...ten pohyblivej kurs koruny vůči euru je krásná věc pro státní veksláky...proto se tak brání euru potom by bylo vše krásně zúčtovatelný a průhledný ,proto se bojí Eura jako čert kříže 8) :P


Šak v pořádku :-)
Registrovaný uživatel
ramires napsal
....miliarda EUR .když se dobře počká a vybere se ta správná banka,která půjde na ruku,bude vejvar....pro určitý lidi...ten pohyblivej kurs koruny vůči euru je krásná věc pro státní veksláky...proto se tak brání euru potom by bylo vše krásně zúčtovatelný a průhledný ,proto se bojí Eura jako čert kříže 8) :P


Buď rád, pokiaľ budete mať Euro budete ručiť za rozšafnosť Bruselu...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1