Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
Jak se vůbec taková lůza může tolerovat i na sběratelských akcích?

https://www.narodnipokladnice.cz/tiskove-zpravy/377-veletrh-sberatel-bude-prvni-velka-sberatelska-akce-po-pul-roce-vypukne-v-zari

Pecunia non olet, pravil klasik.
Moderátor
Pavel_III napsal
kato napsal
Tak Pavle dnes to vyzera na dalši omyl .

Omyl je Tvůj příspěvek.Zřejmě rudá bolševická chátra co neunáší úspěch druhýho

No ano. Rudá bolševická chátra neunáší úspěch Bidena. Nebo spíš neúspěch Trumpa. O tom není sporu.
Za Trumpa bylo mnohem jednodušší rozložit nepřítele zevnitř, Trump tomu byl nápomocen, teď si bolševik není jist, nemá spojence na nejvyšším postu. dokonce to místama vypadalo, že se za Trumpa Američané vystřílí sami a ten proti tomu nedělal vůbec nic. Ostatně, poslední Trumpův kousek - nabádání k útoku na Kapitol, to bylo fakt dobrý. Jistě, všichni jeho kamarádi tady budou tvrdit, že nenabádal, jenže on neudělal, krom toho, že furt plakal, že vyhrál a nechtějí mu to uznat, vůbec nic.

To jsou a byly předvolební politické konspirace jako prase..
Trump jako většina úspěšný podnikatelů uměl jednat, často i tváří v tvář s oponenty narozdil od zalezleho,, strouchnivěleho,, bidena, který hned ukazuje ramena...
Moderátor
Ale jinak se mi líbí, jak už dávno před konečnými výsledky voleb všichni věděli, že Biden je mnohem horší president než Trump. Říkali to v Rusku, tak to musí být už předem pravda.
Moderátor
barbar napsal
Pavel_III napsal
kato napsal
Tak Pavle dnes to vyzera na dalši omyl .

Omyl je Tvůj příspěvek.Zřejmě rudá bolševická chátra co neunáší úspěch druhýho

No ano. Rudá bolševická chátra neunáší úspěch Bidena. Nebo spíš neúspěch Trumpa. O tom není sporu.
Za Trumpa bylo mnohem jednodušší rozložit nepřítele zevnitř, Trump tomu byl nápomocen, teď si bolševik není jist, nemá spojence na nejvyšším postu. dokonce to místama vypadalo, že se za Trumpa Američané vystřílí sami a ten proti tomu nedělal vůbec nic. Ostatně, poslední Trumpův kousek - nabádání k útoku na Kapitol, to bylo fakt dobrý. Jistě, všichni jeho kamarádi tady budou tvrdit, že nenabádal, jenže on neudělal, krom toho, že furt plakal, že vyhrál a nechtějí mu to uznat, vůbec nic.

To jsou a byly předvolební politické konspirace jako prase..
Trump jako většina úspěšný podnikatelů uměl jednat, často i tváří v tvář s oponenty narozdil od zalezleho,, strouchnivěleho,, bidena, který hned ukazuje ramena...

Odkdy byl Trump Donald úspěšným podnikatelem?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Za jeho působení byl na Ukrajině klid, protože ani Putin nemůže vést (ne)válku nepřetržitě 7 let. Docela mu stačí Sýrie a to tam je mnohem míň "bojovníků za svobodu proletariátu".

Ani třicetiletá a stoletá válka neznamenala, že se nepřetržitě válčilo 30 a víc jak 100 let. I za studené války byly časy oteplení. A dokonce i za první a druhé světové byly, sice relativně krátké, ale přece jen přetržky ve válečných akcích.

No a navíc, on začal víc zlobit takový ten malý tlustý Korejec a potom přišel ten škaredý čínský vynález, kdy měli (a dofčil mají) všichni své vlastní starosti.


Občas nadobudam presvedcenie, niekomu je smutno za vojenskov prehliadkov ruskej armády v Berline... 👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Pavel_III napsal
Za jeho působení byl na Ukrajině klid, protože ani Putin nemůže vést (ne)válku nepřetržitě 7 let. Docela mu stačí Sýrie a to tam je mnohem míň "bojovníků za svobodu proletariátu".

Ani třicetiletá a stoletá válka neznamenala, že se nepřetržitě válčilo 30 a víc jak 100 let. I za studené války byly časy oteplení. A dokonce i za první a druhé světové byly, sice relativně krátké, ale přece jen přetržky ve válečných akcích.

No a navíc, on začal víc zlobit takový ten malý tlustý Korejec a potom přišel ten škaredý čínský vynález, kdy měli (a dofčil mají) všichni své vlastní starosti.

Pavle co to zase je.. :) V historii bylo konfliktu tolik a každý s nich byl něčím vzájemně specificky a takto přirovnavat, můžeme do nekonečna...
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
vlad_dracul1989 napsal
Jak se vůbec taková lůza může tolerovat i na sběratelských akcích?

https://www.narodnipokladnice.cz/tiskove-zpravy/377-veletrh-sberatel-bude-prvni-velka-sberatelska-akce-po-pul-roce-vypukne-v-zari

Pecunia non olet, pravil klasik.


On by si člověk myslel, že bude zajištěna nějaká úroveň podobné akce, která by mohla být trochu vyšší v porovnání s jinými (např. Erotický veletrh).

Že když tam budou působit podobně mrzké existence, tak to bude ignorovat ČNS, obchody s mincemi a sběratelé samotní.

Evidentně to tak nefunguje, škoda.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
barbar napsal
Pavel_III napsal
Za jeho působení byl na Ukrajině klid, protože ani Putin nemůže vést (ne)válku nepřetržitě 7 let. Docela mu stačí Sýrie a to tam je mnohem míň "bojovníků za svobodu proletariátu".

Ani třicetiletá a stoletá válka neznamenala, že se nepřetržitě válčilo 30 a víc jak 100 let. I za studené války byly časy oteplení. A dokonce i za první a druhé světové byly, sice relativně krátké, ale přece jen přetržky ve válečných akcích.

No a navíc, on začal víc zlobit takový ten malý tlustý Korejec a potom přišel ten škaredý čínský vynález, kdy měli (a dofčil mají) všichni své vlastní starosti.

Pavle co to zase je.. :) V historii bylo konfliktu tolik a každý s nich byl něčím vzájemně specificky a takto přirovnavat, můžeme do nekonečna...

Většina konfliktů se ale pohybuje po nějaké sinusoidě. Pokud to nebylo jen o tom, že někdo někam vtrhl, zmasakroval to tam a pak zase odtáhl a byl klid. Anebo ani nevtrhl, viz Rwanda, ale zkrátka si to tam rozsekali tak rychle, že se nikdo ani nezmohl reagovat (nehledě k tomu, že se nikomu ani nechtělo) a pak byl klid.

To je prostě zákon válek. Velmi dlouhé doby neustálých bojů se stejnou intenzitou jsou velmi vzácné. Ovšem záleží na tom, jak definujeme "dlouhou dobu" a "stejnou intenzitu".
Moderátor
Pavle kašlu na to, hold každý v tom vidí něco.. Realita je taková, že za humny v sousední Ukrajině se zase melou a za Trumpa byl klid. Aktuálně krátce po zvolení Bidena to zase všude, nejen na Ukrajině vře a co kolem toho litá jsou jen různé politické spekulace..
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
kato napsal
Tak Pavle dnes to vyzera na dalši omyl .

Omyl je Tvůj příspěvek.Zřejmě rudá bolševická chátra co neunáší úspěch druhýho

No ano. Rudá bolševická chátra neunáší úspěch Bidena. Nebo spíš neúspěch Trumpa. O tom není sporu.
Za Trumpa bylo mnohem jednodušší rozložit nepřítele zevnitř, Trump tomu byl nápomocen, teď si bolševik není jist, nemá spojence na nejvyšším postu. dokonce to místama vypadalo, že se za Trumpa Američané vystřílí sami a ten proti tomu nedělal vůbec nic. Ostatně, poslední Trumpův kousek - nabádání k útoku na Kapitol, to bylo fakt dobrý. Jistě, všichni jeho kamarádi tady budou tvrdit, že nenabádal, jenže on neudělal, krom toho, že furt plakal, že vyhrál a nechtějí mu to uznat, vůbec nic.


No já psal o Spartě :oops: ;)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Stani namiesto nordickej by som preferoval jantárovú cestu...
Čerešne, višne nekvitli ešte ani u nás, ako celoplošne poškodil mráz marhule a broskyne uvidíme ??? :shock:

Prvej vete nerozumiem, respektíve mám dve vysvetlenia.
Ja píšem s veľkou nadsádzkou o nordickej- severskej rase, ktorá sa vyskytuje v okolí Žiliny, Čadce, Mikuláša a Tvrdošína. Ty píšeš o trase... :roll: Alebo farbe, neviem.
Nitra, Komárno, DS, tam žije južanská rasa.
Tak som si to dnes rozdelil.. ;) Sme dosť veľký land, aby sme tu mali sever a juh. :P
Severská nemá marhule, južanská občas má marhule. Ak nevymrznú. :mrgreen:
-s-
Moderátor
kato napsal
Pavel_III napsal
kato napsal
Tak Pavle dnes to vyzera na dalši omyl .

Omyl je Tvůj příspěvek.Zřejmě rudá bolševická chátra co neunáší úspěch druhýho

No ano. Rudá bolševická chátra neunáší úspěch Bidena. Nebo spíš neúspěch Trumpa. O tom není sporu.
Za Trumpa bylo mnohem jednodušší rozložit nepřítele zevnitř, Trump tomu byl nápomocen, teď si bolševik není jist, nemá spojence na nejvyšším postu. dokonce to místama vypadalo, že se za Trumpa Američané vystřílí sami a ten proti tomu nedělal vůbec nic. Ostatně, poslední Trumpův kousek - nabádání k útoku na Kapitol, to bylo fakt dobrý. Jistě, všichni jeho kamarádi tady budou tvrdit, že nenabádal, jenže on neudělal, krom toho, že furt plakal, že vyhrál a nechtějí mu to uznat, vůbec nic.


No já psal o Spartě :oops: ;)

Sparta? No, nikdy jsem nepochopil, proč si všeobecně všichni myslí, že u nás se svět dělí jen na Sparťany a Slávisty a proč se předpokládá, že každý Čechoslovák fandí buď jedněm nebo druhým. 8)
Každý přece ví, že nejlepší je Baňyk py**! ovšem až po (doplň jakýkoliv klub). :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Na to si přišel jak? Spousta lidí fandí třeba Liberci. Banyk je na jaře zas marnej 😁
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Tohle mi přišlo :-D
Smutný je, že od firmy co jsem si myslel, že je ok...


Cesky mincovni obchod je OK?
To bych tedy fakt necekal, ze to nekdo tady napise...

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/sberatelske-mince-podvod-cesky-minocvni-obchod.A190515_475746_ekonomika_are

http://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/cesky-mincovni-obchod-pozor-7180

atd. atd. atd.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
ferovyobchodnik napsal
Tohle mi přišlo :-D
Smutný je, že od firmy co jsem si myslel, že je ok...


Cesky mincovni obchod je OK?
To bych tedy fakt necekal, ze to nekdo tady napise...

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/sberatelske-mince-podvod-cesky-minocvni-obchod.A190515_475746_ekonomika_are

http://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/cesky-mincovni-obchod-pozor-7180

atd. atd. atd.


ne, to nikde netvrdím. naopak.
přišlo to prostě v jiné zásilce, kterou jsem dostal, asi jako "bonus" anebo si přivydělávají stejně jako další šmejdi... končím s nimi
Registrovaný uživatel
kato napsal
Na to si přišel jak? Spousta lidí fandí třeba Liberci. Banyk je na jaře zas marnej 😁


fotbal je pro děcka, dospělý chlastaj...
Registrovaný uživatel
Nevím co vás dokáže opravdu rozzuřit do nepříčetnosti, ale šmejdi jsou na tomhle mém seznamu hned pod pedofily a lidmi co předbíhají ve frontě.

Tohle jsou supi s morálkou na úrovni příbuzných, co vykradou dědečkovi byt ještě než mu vychladne tělo.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Rudá bolševická chátra tak je protimluv, ani to není vkusné. Moje češtinářka by mně nepustila ke slovu....no někdo je lepší ve fyzice, například
_______________
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
Na to si přišel jak? Spousta lidí fandí třeba Liberci. Banyk je na jaře zas marnej 😁


fotbal je pro děcka, dospělý chlastaj...


Pivo k fotbalu patří. Jezdím pravidelně do Edenu a mám řidiče co nepije. Velká výhoda ;)
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Rudá bolševická chátra tak je protimluv, ani to není vkusné. Moje češtinářka by mně nepustila ke slovu....no někdo je lepší ve fyzice, například


Ok
Registrovaný uživatel
kato napsal
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
Na to si přišel jak? Spousta lidí fandí třeba Liberci. Banyk je na jaře zas marnej 😁


fotbal je pro děcka, dospělý chlastaj...


Pivo k fotbalu patří. Jezdím pravidelně do Edenu a mám řidiče co nepije. Velká výhoda ;)


a nezdržuje to celé zbytečně od pití??
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
ferovyobchodnik napsal
kato napsal
Na to si přišel jak? Spousta lidí fandí třeba Liberci. Banyk je na jaře zas marnej 😁


fotbal je pro děcka, dospělý chlastaj...


Pivo k fotbalu patří. Jezdím pravidelně do Edenu a mám řidiče co nepije. Velká výhoda ;)


a nezdržuje to celé zbytečně od pití??


Ale didopici :D
Moderátor
kato napsal
Na to si přišel jak? Spousta lidí fandí třeba Liberci. Banyk je na jaře zas marnej 😁

No, proč jsem tam psal to
Citovat
Každý přece ví, že nejlepší je Baňyk py**! ovšem až po (doplň jakýkoliv klub).
??
Registrovaný uživatel
Banyk je prd a ne nejlepší 😁
Moderátor
kato napsal
Banyk je prd a ne nejlepší 😁

To je terminus technicus. Stejně jako to tvrdý y po p ve druhém slově.
Haviřy só prostě tvrdí chlapy!🤣

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1976 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1