Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
stani napsal
grofik napsal
Stani namiesto nordickej by som preferoval jantárovú cestu...
Čerešne, višne nekvitli ešte ani u nás, ako celoplošne poškodil mráz marhule a broskyne uvidíme ??? :shock:

Prvej vete nerozumiem, respektíve mám dve vysvetlenia.
Ja píšem s veľkou nadsádzkou o nordickej- severskej rase, ktorá sa vyskytuje v okolí Žiliny, Čadce, Mikuláša a Tvrdošína. Ty píšeš o trase... :roll: Alebo farbe, neviem.
Nitra, Komárno, DS, tam žije južanská rasa.
Tak som si to dnes rozdelil.. ;) Sme dosť veľký land, aby sme tu mali sever a juh. :P
Severská nemá marhule, južanská občas má marhule. Ak nevymrznú. :mrgreen:
-s-


Stani nič sa nedeje, nejde o život, ale doplním môj myšlienkový pochod. Jantárová cesta sa používala od doby bronzovej a dodnes používa v zmodernizovanej podobe, to zmodernizované ber z rezervou.
Je pravda niekde na území Slovenska mali vytvorené obchodné strediska kde zamieňali jantar, kožušiny, otrokov na ochranu obchodníkov slúžili hradiská našich predkov a rimania mali svoje ochranné posádky. Neplatí to o opáloch na východe tam si rimania chodili obchodovať priamo osobne, možno nejaký odvážlivec po nížine išiel bližšie ku Baltu, neboli však milovníci "horskej turistiky"...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
kato napsal
No já psal o Spartě :oops: ;)


Jáj, za takúto možnosť by som si aj priplatil... :D
https://www.youtube.com/watch?v=jJDOhDYzzLA
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
kato napsal
Banyk je prd a ne nejlepší 😁

To je terminus technicus. Stejně jako to tvrdý y po p ve druhém slově.
Haviřy só prostě tvrdí chlapy!🤣


Na tvrdou pyczu musíš tvrdě 😁
Moderátor
Tak a hotové, borůvky zasazeny... . Teď jdu na gril... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/06/rusky-blazen-nabizi-pet-milionu-za-zapas-s-emelianenkem/?fbclid=IwAR2sLr4qYUQ8Zdowz8yvh_10m7Hh56qfPNTlQgVuo9WtI9-vwcQZQHzS6OQ
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Tak a hotové, borůvky zasazeny... . Teď jdu na gril... ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Cira zavist, na kolik vysli takhle pekny vzrostly stromky?
Moderátor
Po 700 ty velké ,500malé,350 substrát, štěpka za dara na pile.. Jo a dva lahvače, suma sumárum cca 2800.. :D
Registrovaný uživatel
https://www.super.cz/752736-tatinek-41-chce-vypadat-jako-skret-z-pana-prstenu-pockejte-az-uvidite-maminku.html#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&dop_req_id=eXRb5Paeqlc-202104101523&dop_id=752736&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

něco pro Pavla III
Registrovaný uživatel
Jakože asi bychom si neměli dělat srandu z mentálně nemocných lidí.

Akorát chudáci děti, budou mít šikanu a vtipy na rodiče až do maturity.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
tak jako dobrý, baví je to, má to zadara a ještě si tím vydělá :D
Registrovaný uživatel
Bude obchod? :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Tohle mi přišlo :-D
Smutný je, že od firmy co jsem si myslel, že je ok...

Mne toto, resp. mal som to v schránke.. Ale neviem od koho. Už dávno, možno to bude už aj rok. Inštrukciu o ihneď otvorení s výkričníkom som nedodržal, teraz sa bojím postihu. :roll: Nie si len ty vyvolený.. :P
Vystrihnem a šup na aukro... :mrgreen:
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Má to aj druhú stranu, neviem prečo to neodišlo celé.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Doufám že jednou zkusí jít po tetce, která má v rodině mafiánského bosse co láme nohy, nebo po šíleném hraničáři v důchodu, který vlastní jednadvacet střelných zbraní a výbušniny.

To by pak mohli hezky narazit :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Paul napsal
https://www.super.cz/752736-tatinek-41-chce-vypadat-jako-skret-z-pana-prstenu-pockejte-az-uvidite-maminku.html#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=super.sznhp.box&dop_req_id=eXRb5Paeqlc-202104101523&dop_id=752736&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

něco pro Pavla III

Čím větší debil, tím větší publicita.

Pro zajímavost - kdo z vás půjde v jeho stopách, nebo to bude cálovat svým dětem?
Registrovaný uživatel
je mi to jedno ,atˇ vypadá každej jako debil,když mě po ránu pozdraví je mi to jedno....debilů i bez těch čar na těle jsem poznal tolik,že mě to fakt nemůže rozházet.. ;) :D
Moderátor
ramires napsal
.debilů i bez těch čar na těle jsem poznal tolik,že mě to fakt nemůže rozházet.. ;) :D

Ti ale nemají tu publicitu. Teda pokud nejsou zrovna v nějaké soutěži nebo v parlamentu.
Registrovaný uživatel
...jo každej blb se snaží zviditelnit ,to máš pravdu a proto je ta naše politická scéna jaká je..a nemaj tetování a jsou to větší blbci než ten ještěr kterýho jsi tady ukázal ;) :P
Moderátor
Přes aplikace kradou i v sazce.. :evil:

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nevyhral-jste-hlasila-mu-aplikace-sazky-pri-kontrole-tiketu-zjistil-opak-148490
Registrovaný uživatel
ramires napsal
,.a nemaj tetování a jsou to větší blbci než ten ještěr kterýho jsi tady ukázal ;) :P

Ale mají :D
https://www.lidovky.cz/domov/co-znamena-arabske-tetovani-pekarove-adamove-jde-o-jmena-me-rodiny-rika-nova-sefka-top-09.A191125_120935_ln_domov_mlg
Registrovaný uživatel
"Liberálně konzervativní středopravicová strana TOP 09"

Oni si ty řádky snad ani po sobě nečtou a hned to postnou.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ramires napsal
,.a nemaj tetování a jsou to větší blbci než ten ještěr kterýho jsi tady ukázal ;) :P

Ale mají :D
https://www.lidovky.cz/domov/co-znamena-arabske-tetovani-pekarove-adamove-jde-o-jmena-me-rodiny-rika-nova-sefka-top-09.A191125_120935_ln_domov_mlg

Ta Pekarova je docela kus, zajimalo by mne spis co schovava v podprsence nez co znamena inkoust na jeji kuzi :-D
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Ta Pekarova je docela kus, zajimalo by mne spis co schovava v podprsence nez co znamena inkoust na jeji kuzi :-D

Jo, pohled je na ni uspokojivý dokud z ní nevypadne nějaké to její "moudro" :roll:
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pekarová vypadá dobře, chytrá taky bude...

A ty moudra.. nějakej příklad?

Navrhovala úspory rozpočtu - zrušení slev na jízdném a zmenšení počtu úředníků..což je potřeba jako sůl.

a že má na ruce v arabštině jména...komu tohle může vadit? :shock:
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 11. 4. 2021, 11:37. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1977 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1