Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Paul napsal
Pekarová vypadá dobře, chytrá taky bude...

A ty moudra.. nějakej příklad?

Navrhovala úspory rozpočtu - zrušení slev na jízdném a zmenšení počtu úředníků..což je potřeba jako sůl.

a že má na ruce v arabštině jména...komu tohle může vadit? :shock:


No pokud by to bylo naopak..Příkladně tvá, žena by měla potetovaný ruce v latině, či nějaký křesťanský symbol, tak v některých arabských zemi by jí velmi pravděpodobně usekli ruku...
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Pekarová vypadá dobře, chytrá taky bude...

A ty moudra.. nějakej příklad?

Příkladů by se našla spousta, poslední její moudré prohlášení jak Česko bylo autonomní za německé okupace ;)
Registrovaný uživatel
Paul napsal
a že má na ruce v arabštině jména...komu tohle může vadit? :shock:

Nemyslím si že jakékoliv tetování je je známka chytrosti a arabské v současné době ještě méně :roll:
PS
Sám jsem kdysi tetování měl a tak vím o čem mluvím :D
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Ta Pekarova je docela kus, zajimalo by mne spis co schovava v podprsence nez co znamena inkoust na jeji kuzi :-D


To snad radši ani ne
Registrovaný uživatel
Tetování je v dnešní době hodně rozšířené. Mám pocit, že hlavně u mladších žen
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Paul napsal
a že má na ruce v arabštině jména...komu tohle může vadit? :shock:

Nemyslím si že jakékoliv tetování je je známka chytrosti a arabské v současné době ještě méně :roll:
PS
Sám jsem kdysi tetování měl a tak vím o čem mluvím :D


Není to známka chytrosti ani hlouposti, tak proč to vytahovat? A že je to v arabštině? Prej tam pracovala, tak co? Její věc..Když se jí na to ptali, tak odpověděla, nikde se s tím nechlubí.. Islám vystát nemůžu, ale perská kultura ani písmo mě nijak neurážej ani v dnešní době.
Registrovaný uživatel
Proč se tady dokola řeší tetování? Spousta lidem to tady leží v báchorech :D
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Paul napsal
Pekarová vypadá dobře, chytrá taky bude...

A ty moudra.. nějakej příklad?

Příkladů by se našla spousta, poslední její moudré prohlášení jak Česko bylo autonomní za německé okupace ;)


Spusta? A vybereš zrovna něco, co o její hlouposti nevypovídá..

ona to vysvětlovala takto

že de iure přiznaná míra autonomie nebyla fakticky dodržována a moc měla v rukou říšská říše

V tom má v podstatě i pravdu, i když s ní zcela nesouhlasím a je to složitější, na delší diskuzi. On se hned ozval tvůj oblíbenej Vašík Klausů ml

"popírá nacistické zločiny spáchané na českých občanech. Ten status byste měla smazat a omluvit se. Váš výrok je naprosto nepřijatelný a urážlivý vůči obětem německé okupace,“ uvedl Klaus mladší."

To je už ale reakce vyloženě hloupá, možná by si měl Vašík otevřít seznamy třeba úřadoven Gestapa a jmenovitě..Co tam najde Čechů! Nakrásně nic nepopírala....

Zatím tedy u mě pořád má status politika, kterýmu bych hlas dal.

Najdi něco opravdu stupidního nebo hloupýho, jako třeba když Klaus mladší útočil na švarcíka, že měl příbuznýho kolaboranta..No karma ho hned propleskla, ukázalo se, že Jeho matka taky.. Navíc pokud chtěl měnit rčení, že syn nenese vinu za hřích otce...Tak ať se podívá na svýho fotra..

Vašíka zmiňuju, protože to byl tvůj kůň.
Já se zatím jen rozkoukávám, komu dát hlas..A je to těžký.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Já se zatím jen rozkoukávám, komu dát hlas..A je to těžký.

To já také a je to čím dál těžší :roll:
PS
Jestlipak by jsi Pekarovou tak vehementně hájil kdyby vypadala jako Marie Benešová :D ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Paul napsal
Já se zatím jen rozkoukávám, komu dát hlas..A je to těžký.

To já také a je to čím dál těžší :roll:
PS
Jestlipak by jsi Pekarovou tak vehementně hájil kdyby vypadala jako Marie Benešová :D ;)


V tomhle máš pravdu. Je to trošičku povrchní, a uvědomuju si to. ;)
Registrovaný uživatel
a do voleb tolik času, že mě něčím nasere i její strana.
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/zeman-udeli-nejvyssi-vyznamenani-zesnulemu-podnikateli-kellnerovi-40356628#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=RKnkFiN9m0y-202104111206&dop_id=40356628&source=hp&seq_no=7&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Nynějšímu prezidentovi se povedlo poměrně silně devalvovat státní metály...Dává je na potkání a lidem, který na něj nárok nemaj..Kellner, Prymula..to je síla. :shock:
Moderátor
Paul napsal
Pekarová vypadá dobře, chytrá taky bude...

A ty moudra.. nějakej příklad?

Navrhovala úspory rozpočtu - zrušení slev na jízdném a zmenšení počtu úředníků..což je potřeba jako sůl.

a že má na ruce v arabštině jména...komu tohle může vadit? :shock:

Ona má manžela Arabáše? Nebo proč to nemá nakreslený čínsky? Nebo v azbuce? Nebo indiánsky či v hieroglyfech? Jaký má smysl arabská čmáranice na ruce, když to není ani súra z Koránu, který nepochybně ve velké úctě má a v Mekkce už párkrát byla? A je vůbec pravda co tvrdí? Není to spíš něco nehezkého o Mohamedovi?

Že navrhuje snížení počtu úředníků je sice pěkné, ale to dělal i Klaus. Počty úředníků snižoval dělením - z jednoho byli dva za vyšší plat.
Registrovaný uživatel
Pavel koho tedy budeš volit?
Ježíš asi kandidovat letos zase nebude. :mrgreen:
Moderátor
Letos se asi bude kroužkovat ...

Otázka zní jinak - budou vůbec volby? Volební zákon strhal soud a pátá vlna pandemie nedovolí opustit práh domu! (A případné hlasování po internetu se zhroutí hned v první minutě.)

No a navíc, Burešovi by volby asi nepřinesly to, co by potřeboval.
Moderátor
Pavel_III napsal
Paul napsal
Pekarová vypadá dobře, chytrá taky bude...

A ty moudra.. nějakej příklad?

Navrhovala úspory rozpočtu - zrušení slev na jízdném a zmenšení počtu úředníků..což je potřeba jako sůl.

a že má na ruce v arabštině jména...komu tohle může vadit? :shock:

Ona má manžela Arabáše? Nebo proč to nemá nakreslený čínsky? Nebo v azbuce? Nebo indiánsky či v hieroglyfech? Jaký má smysl arabská čmáranice na ruce, když to není ani súra z Koránu, který nepochybně ve velké úctě má a v Mekkce už párkrát byla? A je vůbec pravda co tvrdí? Není to spíš něco nehezkého o Mohamedovi?

Že navrhuje snížení počtu úředníků je sice pěkné, ale to dělal i Klaus. Počty úředníků snižoval dělením - z jednoho byli dva za vyšší plat.


☝️Tak, tak, ;)
Registrovaný uživatel
Snižování počtu úředníků mají plnou hubu všichni :evil:
Registrovaný uživatel
Pánové. Přece nebude volit ženskou
Vždyť je to proti přírodě 😁
Moderátor
Volby budou vostrý... :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Přátelé, jak se vám daří?! Já mamtakovy pocit že snad brzo dojdou možnosti sbírat něco. I když prihazuju vysoko nad svůj limit, stejně se mi nedaří nic pořídit. Ty ceny jsou úplně bláznivý.
Registrovaný uživatel
...jo ceny šílený už i Lopez začal prodávat tzn.nekupovat ceny jsou nahoře,krize vrcholí a lidi blbnou :D :D :D :P
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Přátelé, jak se vám daří?! Já mamtakovy pocit že snad brzo dojdou možnosti sbírat něco. I když prihazuju vysoko nad svůj limit, stejně se mi nedaří nic pořídit. Ty ceny jsou úplně bláznivý.

Snadná pomoc. Zkus něco prodávat a najednou uvidíš jak málo lidé přihazují :roll:
Moderátor
Přijde chlapík do obchodu (až je otevřou):
"Prosím dva metry provazu."
"Chcete to zabalit?"
"Ano."
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Otravnykomar napsal
Přátelé, jak se vám daří?! Já mamtakovy pocit že snad brzo dojdou možnosti sbírat něco. I když prihazuju vysoko nad svůj limit, stejně se mi nedaří nic pořídit. Ty ceny jsou úplně bláznivý.

Snadná pomoc. Zkus něco prodávat a najednou uvidíš jak málo lidé přihazují :roll:


No to se musíte frajeři domluvit a přihazovat si na aukce navzájem 8)

Takhle tam přece podnikají špičky v oboru :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
to by se za trumpa nestalo...

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-tchaj-wan-vztahy-valka-politika-usa.A210411_174203_zahranicni_albe?zdroj=top

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1978 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1