Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...jo ceny šílený už i Lopez začal prodávat tzn.nekupovat ceny jsou nahoře,krize vrcholí a lidi blbnou :D :D :D :P

Lopez prodává pořád, to je grosovy dealer :lol: už od něj taky něco mám. :lol:
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Přijde chlapík do obchodu (až je otevřou):
"Prosím dva metry provazu."
"Chcete to zabalit?"
"Ano."

Tomu nerozumím?!
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Otravnykomar napsal
Přátelé, jak se vám daří?! Já mamtakovy pocit že snad brzo dojdou možnosti sbírat něco. I když prihazuju vysoko nad svůj limit, stejně se mi nedaří nic pořídit. Ty ceny jsou úplně bláznivý.

Snadná pomoc. Zkus něco prodávat a najednou uvidíš jak málo lidé přihazují :roll:

To znám dobře i když občas to i překvapí. Aukro je ještě portál kde se relativně koupit dá. Občas, něco. Aukční domy jsou pod drobnohledem investorů.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Pavel_III napsal
Přijde chlapík do obchodu (až je otevřou):
"Prosím dva metry provazu."
"Chcete to zabalit?"
"Ano."

Tomu nerozumím?!

Premisa vtipu je v tom že zabalit může znamenat opatřit obalem ale i něco vzdát, v tomto případě život sebevraždou.
;)
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Otravnykomar napsal
Pavel_III napsal
Přijde chlapík do obchodu (až je otevřou):
"Prosím dva metry provazu."
"Chcete to zabalit?"
"Ano."

Tomu nerozumím?!

Premisa vtipu je v tom že zabalit může znamenat opatřit obalem ale i něco vzdát, v tomto případě život sebevraždou.
;)

Nojo, mi nedošlo :shock: :roll:
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/do-hospody-muze-300-lidi-skolky-zustanou-zavrene-navzdy-novy-ministr-uraduje-150291
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cigaret-se-zbavime-bude-to-kulovy-blesk-rika-sefka-tabakove-jednicky-150312#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=Opyyzup82zN-202104130720&dop_id=150312&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

No to jsem zvědav
Registrovaný uživatel
Hmmm začneme pestovať tabak. Nič nové v histórii... 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Předloni soused zkoušel vypěstovat. Tak jsem si z něho ubalil. Nebylo to špatný ale dost silný
Moderátor
Pár dní zpět jsem je sázel a teď tohle... :evil:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
kato napsal
Předloni soused zkoušel vypěstovat. Tak jsem si z něho ubalil. Nebylo to špatný ale dost silný


Dnes nie je v móde preferovať tabak, ale čistá forma má aj liečivé účinky na rozdiel od iných rastlín nemá halucinogénne účinky, ale, ale... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pár dní zpět jsem je sázel a teď tohle... :evil:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


To nic ;)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
kato napsal
Předloni soused zkoušel vypěstovat. Tak jsem si z něho ubalil. Nebylo to špatný ale dost silný


Dnes nie je v móde preferovať tabak, ale čistá forma má aj liečivé účinky na rozdiel od iných rastlín nemá halucinogénne účinky, ale, ale... ;)


Léčívý účinky má kde co. Tabák ale asi nebude mimořádka
Já kdybych pěstoval a uměl fermentovat a nebyl línej tak jedině ke kouření
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pár dní zpět jsem je sázel a teď tohle... :evil:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


Možno kriaky a stromky prežijú, u mňa trochu horšia situácia v sobotu som vysadil do exteriéru už kvitnúce rastliny...
No nič pokiaľ to pôjde mrznúcim smerom, budem musieť začať prijímať nejaké záchranné opatrenia. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
kato napsal
grofik napsal
kato napsal
Předloni soused zkoušel vypěstovat. Tak jsem si z něho ubalil. Nebylo to špatný ale dost silný


Dnes nie je v móde preferovať tabak, ale čistá forma má aj liečivé účinky na rozdiel od iných rastlín nemá halucinogénne účinky, ale, ale... ;)


Nebudeš veriť,ale má.
Nebudem robiť reklamu, každý môže dohľadať. :shock:

Léčívý účinky má kde co. Tabák ale asi nebude mimořádka
Já kdybych pěstoval a uměl fermentovat a nebyl línej tak jedině ke kouření
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
kato napsal
grofik napsal
kato napsal
Předloni soused zkoušel vypěstovat. Tak jsem si z něho ubalil. Nebylo to špatný ale dost silný


Dnes nie je v móde preferovať tabak, ale čistá forma má aj liečivé účinky na rozdiel od iných rastlín nemá halucinogénne účinky, ale, ale... ;)


Nebudeš veriť,ale má.
Nebudem robiť reklamu, každý môže dohľadať. :shock:

Léčívý účinky má kde co. Tabák ale asi nebude mimořádka
Já kdybych pěstoval a uměl fermentovat a nebyl línej tak jedině ke kouření


Je to možný,já to nehledal tak tomu budu věřit ;) :D
Registrovaný uživatel
v sobotu som vysadil do exteriéru už kvitnúce rastliny...

Dosti unáhlené. Žena taky nacpala kytky ven a jak rychle je zas uklízela do kotelny :D
Moderátor
No já nevím.... :roll: sněžit má až do konce týdne, u nás předpovídají až půl metru těžkého sněhu.. Větší pupeny už to má..co myslíte přikryt keře jemnou vláknitou tkaninou?
Registrovaný uživatel
kato napsal
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cigaret-se-zbavime-bude-to-kulovy-blesk-rika-sefka-tabakove-jednicky-150312#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=Opyyzup82zN-202104130720&dop_id=150312&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

No to jsem zvědav


konečně skvělé zprávy :D
Registrovaný uživatel
barbar napsal
No já nevím.... :roll: sněžit má až do konce týdne, u nás předpovídají až půl metru těžkého sněhu.. Větší pupeny už to má..co myslíte přikryt keře jemnou vláknitou tkaninou?


tak to se můžeš ještě modlit...
Moderátor
Je právo prezidenta udělit řád komu chce. To je ta chyba. Každý řád má pět stupňů, je zde možnost nejnižší stupeň udělit např. učitelům po 15 letech práce, nebo lékaři nebo nedrážkoví, ale u nás se udělují hlavně vysoké řády a mnohdy ani nevíme komu a za co. Když někdo vynikne světově v hudbě proč ne. Ve Velké Británii Elton, a další zpěváci, které znáte jsou dekorováni, no ale ten velkokříž je i pro Gotta moc, měl dostat za svého života tak komandéra. Prostě ta zásluhovost určitě musí být viditelná. U nás to není inflace, jen se prostě uděluje špatně, zásluhovost tam není zastoupena tak jak by měla.
Ač nerad říkám, že v demokratickém státu by měla být komise pro udělení řádu a udělení schválí Senát. Ani ve Španělsku král nemůže ze svého rozhodnutí udělit řád.
_______________
Registrovaný uživatel
Barbare tím nic nezkazíš
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Je právo prezidenta udělit řád komu chce. To je ta chyba......
.....................
Ač nerad říkám, že v demokratickém státu by měla být komise pro udělení řádu a udělení schválí Senát. Ani ve Španělsku král nemůže ze svého rozhodnutí udělit řád.

Ále keždý může udělit řád. Já jsem své družce vyrobil a udělil řád Zlaté vařečky za vynikající knedlíky. ;)
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1979 1980 1981 1982 1983 1984 1985 1986 1987 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1