Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
A on někdo někoho nutil aby si tu půjčku bral? :roll:

Tak tak... Na Slovensku tak rypali do Kisku za quatro
_______________
Registrovaný uživatel
To by jste museli odsoudit i prodejce alkoholu, tabáku, vepřového bůčku, sladkostí....v podstatě všeho nezdravého a škodlivého ;)
Registrovaný uživatel
Takže třeba vlastně ty odkazy že včerejška, to je ok, tam taky nikdo nenutí nikoho volat.
Proč se vlastně omezuje finanční sektor, posilují práva spotřebitele atd?
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
A on někdo někoho nutil aby si tu půjčku bral? :roll:

Zneuzivasni lidske hlouposti a jinych slabosti k vlastnimu prospechu nepatri do civilizovane spolecnosti a je minimalne ostudne ostudou nas vsech.
Moderátor
Turtle má recht...
Komáre v podstatě i na stavbě tvého baráku tě oškubou jak slepici,na to,, vsaď boty,,...Tak už to chodí v každém byznysu.. Pokud se správně neregulují, nenastaví pravidla.. (zákony).. Kellnerovy zájmy , byly v souladu zákona a to je podstatné...
Je absurdita srovnávat Al caponeho s Kellnerem, už nevíš Paule co do éteru plácnout...

Pavel a Paul se za každou cenu budou snažit uhajit své názory..Polemizovat, argumentovat čímkoliv.. :)
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 15. 4. 2021, 11:16. »
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Turtle má recht...
Komáre v podstatě i na stavbě tvého baráku tě oškubou jak slepici,na to,, vsaď boty,,...Tak už to chodí v každém byznysu.. Pokud se správně neregulují, nenastaví pravidla.. (zákony).. Kellnerovy zájmy , byly v souladu zákona a to je podstatné...
Je absurdita srovnávat Al caponeho s Kellnerem, už nevíš Paule co do éteru placenout...

Pavel a Paul se za každou cenu budou snažit uhajit své názory..Polemizovat, argumentovat čímkoliv..

Zrovna ted resim barbare ze me oskubali a snazili se skubnout dal. Clovek s tim musi bojovat. Paradox je ze ne nemecka firma Haas ktera mi to temer cele stavi ale ceske firmy ktere mi na stavbu navazuji. Smutny. Ze je neco dle zakona neznamena ze je to spravne, ty takovy obhajce cti a bojovnik, to me zarazi tvuj nazor, zrejme budes vic pragmatik nez jsem odhadoval. Holokaust a konecna zidovska otazka byla taky dle tehdejsich zakonu v poradku. Navic kdyz ti proroste buissness a mafie do politiky neda se na zakony vubec spolehat ale zdravy rozum, zdrava moralka a elementarni slusnost jsou nepopiratelny. Naopak primer k Al Caponemu sedi jak prdel na hrnec. Takovych mafianku a gangsteru kteri si kupovali vice ci mene verejny mineni dobryma skutkama bylo a bude. Proc by nedotoval a nepodporoval, kdyz si to pak muze odecist z dani a cerpat na to dalsi podpurny mechanismi ze statu, dneska to neni nic beznyho, nebo ti jeste nedoslo proc ma kazdy alespon multimilionar vlastni nadace, fondy, neziskovky?! vlastne mu neubyde a zadarmo si udela slusny renome, teda vlastne za nase dane. Podobny trash se deje i v tech nejmensich kruzich, vidim to na FB v numismatickych skupinach, jak tam drazi mince na radoby nadaci a dobrou vec a podobny sracky a placaji se tam za to po zadickach. Ja taky daruji na dobrocinne uceli a dokonce jsem takovy pako ze si to obcas zapomenu odecist z dani a to me vlastne hreje u srdce, protoze to byla nepodminena dobrota. Ne vypocitavy akt. Pokud chces vyznamenavat nejvisim statnim radem mafiany a pochybny podnikatele, tak prosium. Ja v takove zemi zit nechci a proto volim Piraty :P
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 15. 4. 2021, 11:26. »
Moderátor
Otravnykomar napsal
turtleoverhead napsal
A on někdo někoho nutil aby si tu půjčku bral? :roll:

Zneuzivasni lidske hlouposti a jinych slabosti k vlastnimu prospechu nepatri do civilizovane spolecnosti a je minimalne ostudne ostudou nas vsech.


Odsaď podsaď Komáre i ostatní.. Fastsinuje mě jak někteří z vás,máte v případě potřeby chápate věci nad rámec reality..
Je rozdíl podnikat jak tvz. Šmejdi vnucovat a podvádět, či reguleně podnikat bez nátlaku a podvodů...
Moderátor
Otravnykomar napsal
barbar napsal
Turtle má recht...
Komáre v podstatě i na stavbě tvého baráku tě oškubou jak slepici,na to,, vsaď boty,,...Tak už to chodí v každém byznysu.. Pokud se správně neregulují, nenastaví pravidla.. (zákony).. Kellnerovy zájmy , byly v souladu zákona a to je podstatné...
Je absurdita srovnávat Al caponeho s Kellnerem, už nevíš Paule co do éteru placenout...

Pavel a Paul se za každou cenu budou snažit uhajit své názory..Polemizovat, argumentovat čímkoliv..

Zrovna ted resim barbare ze me oskubali a snazili se skubnout dal. Clovek s tim musi bojovat. Paradox je ze ne nemecka firma Haas ktera mi to temer cele stavi ale ceske firmy ktere mi na stavbu navazuji. Smutny. Ze je neco dle zakona neznamena ze je to spravne, ty takovy obhajce cti a bojovnik, to me zarazi tvuj nazor, zrejme budes vic pragmatik nez jsem odhadoval. Holokaust a konecna zidovska otazka byla taky dle tehdejsich zakonu v poradku. Navic kdyz ti proroste buissness a mafie do politiky neda se na zakony vubec spolehat ale zdravy rozum, zdrava moralka a elementarni slusnost jsou nepopiratelny. Naopak primer k Al Caponemu sedi jak prdel na hrnec. Takovych mafianku a gangsteru kteri si kupovali vice ci mene verejny mineni dobryma skutkama bylo a bude. Proc by nedotoval a nepodporoval, kdyz si to pak muze odecist z dani a cerpat na to dalsi podpurny mechanismi ze statu, dneska to neni nic beznyho, nebo ti jeste nedoslo proc ma kazdy alespon multimilionar vlastni nadace, fondy, neziskovky?! vlastne mu neubyde a zadarmo si udela slusny renome, teda vlastne za nase dane. Podobny trash se deje i v tech nejmensich kruzich, vidim to na FB v numismatickych skupinach, jak tam drazi mince na radoby nadaci a dobrou vec a podobny sracky a placaji se tam za to po zadickach. Ja taky daruji na dobrocinne uceli a dokonce jsem takovy pako ze si to obcas zapomenu odecist z dani a to me vlastne hreje u srdce, protoze to byla nepodminena dobrota. Ne vypocitavy akt. Pokud chces vyznamenavat nejvisim statnim radem mafiany a pochybny podnikatele, tak prosium. Ja v takove zemi zit nechci a proto volim Piraty :P


:D jo kamaráde byznys je byznys a tím zajímavější pokud se jedná o větší zisk...Příklad u takových staveb jako rodinné domky, to každý vidí jinak. Počínaje zákazníkem, firmou či další zúčastněné firmy, po nezávislé.Dotahnout se to musí, ale za jakou reálnou cenu? :) welcome inside reality of capitalismus.. Kde je to tvý jednoduchý kšeftovani s focením.. :) A nyní si představi celou problematiku, včetně trhu, malých, středních i velikých společnosti. Nebo řízení vlády, tak aby věčně nespokojená společnost, dokázala správně chápat a to v souladu jim známých i neznámých často složitých okolností..
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Turtle má recht...
Komáre v podstatě i na stavbě tvého baráku tě oškubou jak slepici,na to,, vsaď boty,,...Tak už to chodí v každém byznysu.. Pokud se správně neregulují, nenastaví pravidla.. (zákony).. Kellnerovy zájmy , byly v souladu zákona a to je podstatné...
Je absurdita srovnávat Al caponeho s Kellnerem, už nevíš Paule co do éteru plácnout...

Pavel a Paul se za každou cenu budou snažit uhajit své názory..Polemizovat, argumentovat čímkoliv.. :)


Někteří si zase podvádění a bordel dokážou racionalizovat a obhajovat čímkoliv... I když u tebe mě to nepřekvapuje
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Turtle má recht...
Komáre v podstatě i na stavbě tvého baráku tě oškubou jak slepici,na to,, vsaď boty,,...Tak už to chodí v každém byznysu.. Pokud se správně neregulují, nenastaví pravidla.. (zákony).. Kellnerovy zájmy , byly v souladu zákona a to je podstatné...
Je absurdita srovnávat Al caponeho s Kellnerem, už nevíš Paule co do éteru plácnout...

Pavel a Paul se za každou cenu budou snažit uhajit své názory..Polemizovat, argumentovat čímkoliv.. :)


Někteří si zase podvádění a bordel dokážou racionalizovat a obhajovat čímkoliv... I když u tebe mě to nepřekvapuje


Obchodník
Ty tomu tak rozumíš, ty buď rád, že si rád...i s těmi tvými ferovymi obchody... Hňupe!!..:)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
:D jo kamaráde byznys je byznys a tím zajímavější pokud se jedná o větší zisk...Příklad u takových staveb jako rodinné domky, to každý vidí jinak. Počínaje zákazníkem, firmou či další zúčastněné firmy, po nezávislé.Dotahnout se to musí, ale za jakou reálnou cenu? :) welcome inside reality of capitalismus.. Kde je to tvý jednoduchý kšeftovani s focením.. :) A nyní si představi celou problematiku, včetně trhu, malých, středních i velikých společnosti. Nebo řízení vlády, tak aby věčně nespokojená společnost, dokázala správně chápat a to v souladu jim známých i neznámých často složitých okolností..

Vubec není že to vidí každý jinak. Stanoví se jasný podmínky a na ty se hraje.
Tak fotka má svoje nároky stejně jako každý jiný řemeslo, jednoduchý kšeftovani s fotkami není zasetak jednoduchý jak si můžeš myslet. Naštěstí to pro mě není fulltime job. Ale nemám tam tolik prostoru s lidma vyjebavat, o to víc mi je to sympatictejsi. Řeknu ti o co konkrétně jde, firma co mi dělala desku, mi dělala i sítě. Zaplatil jsem jim za sítě 100k že to bude sakumprdum a nemusím se o nic starat. První sprajc elektrikář, nechtěl to připojít že ten co dělal sloupek mu nepovolil nějaké šroubky a on se tam nedostane, teď měl přijet plynar zapojit okruh a udělat revizi, řekl že když nemám kotel od něj, dělat to nebude a nad rámec že se mužem domluvit a udělá mi to za 40 000 vůbec nechápu co je to za zmrda a že se nepoblil při vyslovovani takové zlodejske sumy. Stejný jsem to měl když mi firma co tady dělá komunikaci rozjezdila vytycujici kolíky. Toho typka znám, žije s mojí dobrou kámoškou a ten kokot se mi vysmals tím ať mu To dokážu že okolo mě staví další tři lidi a mohl to být kdokoli. Přitom to z těch tří dalším dvoum rozjezdil a vysmal se jim taky. Kdez to firma co mi to staví mi ted udělala několik změn nad rámec a napsali to tak abych nemusel nic doplácet a jim se to vešlo do pracovního plánu a ještě mi prilepsili když jsem kamaráda nechal odvézt hromadu odrezku, cca 2m pěkného dřeva na topení a oni neměli starost s likvidaci. Češi by se mi to ještě pokusili prodat. Ty zbytky o kapitalismu a politice nechám stranou, ty jsou zbytečný.
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 15. 4. 2021, 12:10. »
Registrovaný uživatel
stejnej argument jako : on někdo nutí důchodce kupovat hrnce?
Nenutí..ale zneužívat lidský omezenosti, slabosti, tísně, lidského stáří...

obhajovat lichvu..to je síla toto..
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 15. 4. 2021, 12:09. »
Registrovaný uživatel
Paul napsal
stejnej argument jako : on někdo nutí důchodce kupovat hrnce?
Nenutí..ale zneužívat lidský omezenosti, slabosti, tísně, lidského stáří...

obhajovat lichvu..to je síla toto..

Souhlas, proč pak taky někdo place na adresu národní pokladnice. A podobně, takhle alibisticky a samolibe se dá obhajovat cokoli ale slušných lidi to není hodno
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
To by jste museli odsoudit i prodejce alkoholu, tabáku, vepřového bůčku, sladkostí....v podstatě všeho nezdravého a škodlivého ;)


A on někdo vyznamenává prodejce bůčků a tabáku? jistě z těch penez taky něco málo daj "na Charitu"..

To je totiž gro týhle debaty.
Registrovaný uživatel
barbar vůbec tě nechápu..stěžuješ si na "kapitalismus" a bráníš člověka, kterej je toho "vlajková loď"..nebo spíš byl.
MAjetek záskanej divokou privatizací, stejně jako prase Koženej a další..
Vše netransparentně, jak jinak...

Hájíš tvrdýho kapitalistu, co jde přes mrtvoly, jen kvůli pár chechtákům na charitu, přitom ale straníš komunistům a levici. (sic!)

To je slušná rozpolcenost.

Kellner byl schopnej a všehoschopnej.
Registrovaný uživatel
Gott i Kellner si bezesporu zaslouží nejvyšší státní vyznamenání

Něco mi uniklo ?
Registrovaný uživatel
barbar napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Turtle má recht...
Komáre v podstatě i na stavbě tvého baráku tě oškubou jak slepici,na to,, vsaď boty,,...Tak už to chodí v každém byznysu.. Pokud se správně neregulují, nenastaví pravidla.. (zákony).. Kellnerovy zájmy , byly v souladu zákona a to je podstatné...
Je absurdita srovnávat Al caponeho s Kellnerem, už nevíš Paule co do éteru plácnout...

Pavel a Paul se za každou cenu budou snažit uhajit své názory..Polemizovat, argumentovat čímkoliv.. :)


Někteří si zase podvádění a bordel dokážou racionalizovat a obhajovat čímkoliv... I když u tebe mě to nepřekvapuje


Obchodník
Ty tomu tak rozumíš, ty buď rád, že si rád...i s těmi tvými ferovymi obchody... Hňupe!!..:)


Říkám, nepřekvapuje
Registrovaný uživatel
https://www.ruik.cz/vemola-pesta-je-kvalitnejsi-souper-nemam-problem-s-nim-zapasit-rika-ragozin/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.context&dop_req_id=6qG7igEPcec-202104151150&dop_id=11224924

Vémola se až okatě vyhejbá Peštovi, toho Rusáka asi taky nevezme...zase mu najdou nějakýho Ďatelinku nebo Mikuláška, policajta, nebo o 20 kg lehčího borce,jen aby se vydělávalo a Vémola s plastovym okem mohl vykřikovat, že je nejlepší v galaxii...Obchodně to chápu, ale je to strašná fraška :mrgreen:
Registrovaný uživatel
A nechystá sa náhodou odveta s Attilom? Niečo také som zachytil v médiách.
Registrovaný uživatel
:roll: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
sigur napsal
A nechystá sa náhodou odveta s Attilom? Niečo také som zachytil v médiách.


To jsou jen výkřiky do tmy. Atilla momentálně trénuje jiný borce, bez lidí v hledišti snad ani neměl zájem bojovat, navíc by si řekl o pěknej ranec..a nemá tím co získat, vždyť Vémolu smáznul jako děcko. Není důvod k odvetě z jeho strany.
Ani nevěřim, že ten zápas bude....navíc Atilla nezápasí už dva roky skoro..
Registrovaný uživatel
grofik napsal
:roll: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


S prominutím dementní vtip. Sputnik nezakázal Brusel v ČR. Ten s tím nemá vůbec nic společnýho. Sputnik neměl certifikaci a Blatnej ho odmítl. A certifikaci neměl, protože si o ní nezažádal....
Některý z Vás klopejtnou a už špekulujou a nadávaj, že to asi ten Brusel za to může zase.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 15. 4. 2021, 13:21. »
Registrovaný uživatel
Paul napsal
grofik napsal
:roll: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


S prominutím dementní vtip. Sputnik nezakázal Brusel v ČR. Ten s tím nemá vůbec nic společnýho. Sputnik neměl certifikaci a Blatnej ho odmítl. A certifikaci neměl, protože si o ní nezažádal....
Některý z Vás klopejtnou a už špekulujou a nadávaj, že to asi ten Brusel za to může zase.

Vid?! Jak některým lidem přijde diktatura/totalita osvobozující a demokracie svazujici.
Registrovaný uživatel
Otravny komár - je to klasická ukázka "vysoké školy života"
:mrgreen:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
grofik napsal
:roll: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


S prominutím dementní vtip. Sputnik nezakázal Brusel v ČR. Ten s tím nemá vůbec nic společnýho. Sputnik neměl certifikaci a Blatnej ho odmítl. A certifikaci neměl, protože si o ní nezažádal....
Některý z Vás klopejtnou a už špekulujou a nadávaj, že to asi ten Brusel za to může zase.



Som strašne rád, pokiaľ ti postačuje také vysvetlenie autorít z Bruselu a pritakávanie našich papagájov... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1983 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1