Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Takže Blatnej je agent Bruselu? :shock:
Ach jo.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Otravny komár - je to klasická ukázka "vysoké školy života"
:mrgreen:

Já myslím že je to psychologický, totalitní režimy lidi vedou, dají jim jasný a malý mantinely, málo možnosti a pár jistot. Demokracie je v podstatě nejotevrenejsi systém hned po anarchii a někdo může mít z tolika prostoru, vlastního povinnosti, zodpovědnosti a rozhodování sám za sebe strach.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
... Ja v takove zemi zit nechci a proto volim Piraty :P

Podobně si to říkali lidé když 1948 volili komunisty :roll:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Takže Blatnej je agent Bruselu? :shock:
Ach jo.


Vieš Paul, ono niekto po určitom čase prirodzeným spôsobom sa naučí vyprávať a komentovať udalosti v súlade s klimatickým podnebím, niekto si váži svoje vedomosti a akademické hodnosti a nezúčastňuje sa na diskusii...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Omg, už ho nechte, to zase budou lítat zasvěcené, konspirační, úvahy :-D
Registrovaný uživatel
Hmmm šmelík druhý deň ideš skôr do útlmu, čeče nebudeš už zaočkovaný ??? :shock: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Paul napsal
stejnej argument jako : on někdo nutí důchodce kupovat hrnce?
Nenutí..ale zneužívat lidský omezenosti, slabosti, tísně, lidského stáří...

obhajovat lichvu..to je síla toto..


Kriste Paule brzdi...
Není lichva jako lichva, například mě před 20lety home credit pomohl ke koupi škodovky, ikdyž jsem přeplatil,ale věděl jsem do čeho jdu...
Moderátor
Otravnykomar napsal
barbar napsal
:D jo kamaráde byznys je byznys a tím zajímavější pokud se jedná o větší zisk...Příklad u takových staveb jako rodinné domky, to každý vidí jinak. Počínaje zákazníkem, firmou či další zúčastněné firmy, po nezávislé.Dotahnout se to musí, ale za jakou reálnou cenu? :) welcome inside reality of capitalismus.. Kde je to tvý jednoduchý kšeftovani s focením.. :) A nyní si představi celou problematiku, včetně trhu, malých, středních i velikých společnosti. Nebo řízení vlády, tak aby věčně nespokojená společnost, dokázala správně chápat a to v souladu jim známých i neznámých často složitých okolností..

Vubec není že to vidí každý jinak. Stanoví se jasný podmínky a na ty se hraje.
Tak fotka má svoje nároky stejně jako každý jiný řemeslo, jednoduchý kšeftovani s fotkami není zasetak jednoduchý jak si můžeš myslet. Naštěstí to pro mě není fulltime job. Ale nemám tam tolik prostoru s lidma vyjebavat, o to víc mi je to sympatictejsi. Řeknu ti o co konkrétně jde, firma co mi dělala desku, mi dělala i sítě. Zaplatil jsem jim za sítě 100k že to bude sakumprdum a nemusím se o nic starat. První sprajc elektrikář, nechtěl to připojít že ten co dělal sloupek mu nepovolil nějaké šroubky a on se tam nedostane, teď měl přijet plynar zapojit okruh a udělat revizi, řekl že když nemám kotel od něj, dělat to nebude a nad rámec že se mužem domluvit a udělá mi to za 40 000 vůbec nechápu co je to za zmrda a že se nepoblil při vyslovovani takové zlodejske sumy. Stejný jsem to měl když mi firma co tady dělá komunikaci rozjezdila vytycujici kolíky. Toho typka znám, žije s mojí dobrou kámoškou a ten kokot se mi vysmals tím ať mu To dokážu že okolo mě staví další tři lidi a mohl to být kdokoli. Přitom to z těch tří dalším dvoum rozjezdil a vysmal se jim taky. Kdez to firma co mi to staví mi ted udělala několik změn nad rámec a napsali to tak abych nemusel nic doplácet a jim se to vešlo do pracovního plánu a ještě mi prilepsili když jsem kamaráda nechal odvézt hromadu odrezku, cca 2m pěkného dřeva na topení a oni neměli starost s likvidaci. Češi by se mi to ještě pokusili prodat. Ty zbytky o kapitalismu a politice nechám stranou, ty jsou zbytečný.


Komáre takhle to ale funguje, musíš pochopit, že na trhu je nespočet systému a řemeslník jako například topenář. Pracuje pouze s ověřenými systémy a materiály od ověřených dodavatelů. Nesmíš zapomínat, že za vše ručí.
Ty tvrdíš zlodějské sumy. Mne by zajímalo kolik si učtuješ ty za focení? To co ty tvrdíš o ostatních,je v podstatě stejný co někteří tvrdí, či tvrdili o tobě, je to naprosto přirozená reakce.. ;) komáre víš moc dobře, že každá práce má své a pokud ji nerozumíš do morku kostí, nemůžeš takto hodnotit.
Píšeš další firma.. Ta další firma je zřejmě natolik chytrá, že ti veškeré standardní problémy již předem zaúčtovála aniž bys měl o tom páru a nadrámec je v naší,, hantyrce,,také pouze tebou předplacené renomé, reputace... :)
Moderátor
Paul napsal
barbar vůbec tě nechápu..stěžuješ si na "kapitalismus" a bráníš člověka, kterej je toho "vlajková loď"..nebo spíš byl.
MAjetek záskanej divokou privatizací, stejně jako prase Koženej a další..
Vše netransparentně, jak jinak...

Hájíš tvrdýho kapitalistu, co jde přes mrtvoly, jen kvůli pár chechtákům na charitu, přitom ale straníš komunistům a levici. (sic!)

To je slušná rozpolcenost.

Kellner byl schopnej a všehoschopnej.


Já jsem si nikdy nestěžoval... Žiji jak nejlépe umím a ctím naše tradice, vycházející s křesťanských základu. Nestranim komunistům ani kapitalistum, ikdyž jim v mnohém rozumím (komunistům) ..
A jestli hajím tvrdého kapitalistu, No nevím v jakém slova smyslu. Vím to, že se o mnohé zasloužil a právem mu náleží vyznamenání.
Pokud bychom se bavili o některým s komunistů příklad Prezident Svoboda, to zdá-li si zaslouží vyznamenání, reagoval bych stejně, že ano zaslouží..
Paule nejsem tak zatvrzele jednosměrný, tak jako mnozí z vás zdejších . Dokáží porozumět a chápat hodnoty , nehledě na politické smýšlení...

Mimochodem rád vám nastavuji zrcadlo... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 15. 4. 2021, 15:44. »
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Hmmm šmelík druhý deň ideš skôr do útlmu, čeče nebudeš už zaočkovaný ??? :shock: ;)


Já ti odpouštím, ty musíš být dost zakomplexovaný ubožáček
Registrovaný uživatel
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/home-credit-ppf-kampan-cina-pr-agentura-cb/r~5f0774e01a6111ea8d520cc47ab5f122/

Tohle mě na něm asi sr..o nejvíc. I to, že vozil svym letadlem Milouše do Číny. Pro kšeft by prodali naší rodnou zem.
Ale ty řády stejně nemaj žádnou hodnotu a dostává je už kde kdo, tak ať mu ho pán z hradu dá.
Tím už se k tomu nebudu vyjadřovat.

Čína nás podvedla a okradla minulej rok, v tý největší krizi, v době pandemie, která je od nich taky...ať žije prezident, kterej má v jejich prdeli tu hlavu narvanou, že z něj není nic vidět.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 15. 4. 2021, 16:24. »
Moderátor
grofik napsal
Paul napsal
[quote=grofik]
:roll: ;)

S prominutím dementní vtip. Sputnik nezakázal Brusel v ČR. Ten s tím nemá vůbec nic společnýho. Sputnik neměl certifikaci a Blatnej ho odmítl. A certifikaci neměl, protože si o ní nezažádal....
Některý z Vás klopejtnou a už špekulujou a nadávaj, že to asi ten Brusel za to může zase.



Som strašne rád, pokiaľ ti postačuje také vysvetlenie autorít z Bruselu a pritakávanie našich papagájov... ;)

Není moc co vysvětlovat a papagájovat. Rusko o certifikaci, která by mu zajistila odbyt bez námahy, nezažádalo a nejspíš ví proč. Oni to sice vymysleli dobře, ale zřejmě nejsou schopni to vyrábět ve velkém (viz Sputnik Vb zaslaný na Slovensko), takže se tu druhou a třetí kvalitu snaží protlačit silou a pomocí svých nastrčených agentů (Ovar).

-------------------------

Kellner a vyznamenání.

Dobře, položme si otázku, jestli je Kellner ten, kterého bychom pozvali na víno aniž bychom od něj cokoliv chtěli, prostě jen tak, jak spolu popijí kamarádi. Pokud bude odpověď kladná a on by takto bez goril a dalšího balastu šel a poté to i třeba nezištně oplatil, pak si zřejmě metál zaslouží, ale to je právě to, o čem pochybuju.

Mimochodem, kdo z vás by pozval na víno třeba takového Ovečku nebo Babiša?[/quote=grofik]
Moderátor
Paul napsal
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/home-credit-ppf-kampan-cina-pr-agentura-cb/r~5f0774e01a6111ea8d520cc47ab5f122/

Tohle mě na něm asi sr..o nejvíc. I to, že vozil svym letadlem Milouše do Číny. Pro kšeft by prodali naší rodnou zem.
Ale ty řády stejně nemaj žádnou hodnotu a dostává je už kde kdo, tak ať mu ho pán z hradu dá.
Tím už se k tomu nebudu vyjadřovat.

Čína nás podvedla a okradla minulej rok, v tý největší krizi, v době pandemie, která je od nich taky...ať žije prezident, kterej má v jejich prdeli tu hlavu narvanou, že z něj není nic vidět.


Paule važ slova..
Sběratel je zde už víc jak 15 let, jsem zvědavý jak budeš v budoucnu hodnotit,přehlížet, či jakkoliv reagovat na příští vládní představitelé a to včetně nového prezidenta..
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
grofik napsal
Hmmm šmelík druhý deň ideš skôr do útlmu, čeče nebudeš už zaočkovaný ??? :shock: ;)


Já ti odpouštím, ty musíš být dost zakomplexovaný ubožáček


Aj ťa mám rád, čeče až teraz mi dochádza prečo na dlhšie cesty ťa posielajú autobusom... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
grofik napsal
ferovyobchodnik napsal
grofik napsal
Hmmm šmelík druhý deň ideš skôr do útlmu, čeče nebudeš už zaočkovaný ??? :shock: ;)


Já ti odpouštím, ty musíš být dost zakomplexovaný ubožáček


Aj ťa mám rád, čeče až teraz mi dochádza prečo na dlhšie cesty ťa posielajú autobusom... ;)


:lol:
Moderátor
Na co vše se v minulosti nemyslelo.. :)
https://moravskoslezsky.denik.cz/z-regionu/delnici-oprava-mostu-trinec-oldrichovice-objev-202104.html
Registrovaný uživatel
Pavel III, ohľadne okradnutia to máš jemne pomýlené, ale v tvojom prípade som optimista ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
ferovyobchodnik napsal
grofik napsal
Hmmm šmelík druhý deň ideš skôr do útlmu, čeče nebudeš už zaočkovaný ??? :shock: ;)


Já ti odpouštím, ty musíš být dost zakomplexovaný ubožáček


Aj ťa mám rád, čeče až teraz mi dochádza prečo na dlhšie cesty ťa posielajú autobusom... ;)


to my víme, že tobě vše déle trvá. a nakonec i tak vymyslíš nějakou kravinu :D to víš, zdegenerovaný mozek ti už nikdo neopraví... možná kdyby jste si, vy nóbl lidi, nebrali své sestřenice, mohls mít veselý život
Registrovaný uživatel
Šmelík také omyly robia ľudia do dnes, čím rýchlejšie identifikuješ problém tým skôr to odstrániš, pokiaľ máš pragmatické myslenie, čo zrejme nebude tvoja doména..., alebo? :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
jo, pragmatik jsem docela velikej...
Registrovaný uživatel
Barbare, je to zlodejna. 10k za revizi? Já nemám kotel od zadnyho jinyho topenare ale od firmy s celoevropskym renomé která má všechny potřebný certifikáty. Přijel jsem domů nastartoval googl a obvolal dalších 6lidi v regionu a jen u jednoho se dostal na cenovou 20k za vše. Průměr zbytku byl 14k a to je sakra rozdíl. Taky jsem se mimo to dozvěděl co je ten co mi to chtěl udělat za 40 za sicaka a jakou má pověst. Dokonce i Haas by mi to udělal jejich externím plynarem který by to jel udělat z Moravy, taky za 20k. Prostě typek co mi dělal desku zjistil že tomu nerozumím a chtěl mi dohodit kamaráda kterým řekl že vím prd a platím. Za fotky si beru lidovku což mám Teda v plánu změnit ale i tak nebudu nikoho drbat z kůže. Vesměs je můj ceník portrétů hodně individuální záležitost na domluvě, realitkam fotím byt o jedny koupelně za 1400. Každá další koupelna neb logicky z počtem koupelen roste nasobne počet obytných místností vždy +1400 další koupelna. Domy za 2200. Rbnb 3000-6000, haly a větší objekty taky individuální domluva dřív jsem dělal i vedeo prohlídky a dron, teď už to prdim. Buissness Portrét jsem schopný udělat od 500-1500 za fotku dle náročnosti klienta. Rodinné foto cca 3000 10fotek v exteriéru 3-5 fotek v interiéru. Fineart portrét 1500-5000 fotka taky dle náročnosti. Samosebou je taky jiná cena pro korporat nebo pro soukromou osobu. Auto fotím za 2-4k taky dle náročnosti a finálním záměru klienta. Kdyby se mi ozval hyunday že chce reklamu na billboard bude to jiná věc než když se mi ozve autobazar že chce fotky do inzerce.
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 15. 4. 2021, 18:25. »
Moderátor
Otravnykomar napsal
Barbare, je to zlodejna. 10k za revizi? Já nemám kotel od zadnyho jinyho topenare ale od firmy s celoevropskym renomé která má všechny potřebný certifikáty. Přijel jsem domů nastartoval googl a obvolal dalších 6lidi v regionu a jen u jednoho se dostal na cenovou 20k za vše. Průměr zbytku byl 14k a to je sakra rozdíl. Taky jsem se mimo to dozvěděl co je ten co mi to chtěl udělat za 40 za sicaka a jakou má pověst. Dokonce i Haas by mi to udělal jejich externím plynarem který by to jel udělat z Moravy, taky za 20k. Prostě typek co mi dělal desku zjistil že tomu nerozumím a chtěl mi dohodit kamaráda kterým řekl že vím prd a platím. Za fotky si beru lidovku což mám Teda v plánu změnit ale i tak nebudu nikoho drbat z kůže. Vesměs je můj ceník portrétů hodně individuální záležitost na domluvě, realitkam fotím byt o jedny koupelně za 1400. Každá další koupelna neb logicky z počtem koupelen roste nasobne počet obytných místností vždy +1400 další koupelna. Domy za 2200. Rbnb 3000-6000, haly a větší objekty taky individuální domluva dřív jsem dělal i vedeo prohlídky a dron, teď už to prdim. Buissness Portrét jsem schopný udělat od 500-1500 za fotku dle náročnosti klienta. Rodinné foto cca 3000 10fotek v exteriéru 3-5 fotek v interiéru. Fineart portrét 1500-5000 fotka taky dle náročnosti. Samosebou je taky jiná cena pro korporat nebo pro soukromou osobu. Auto fotím za 2-4k taky dle náročnosti a finálním záměru klienta. Kdyby se mi ozval hyunday že chce reklamu na billboard bude to jiná věc než když se mi ozve autobazar že chce fotky do inzerce.


Jo kamaráde ono záleží, co všechno tomu bude předcházet revize je jedna věc(k hotovemu, či případné dodělavky) , druhá samotné spuštění a správné nastavení systému. Dva důležité a odlišné faktory.. Sám uvidíš když dorazí ten,, levnější,,co ti nakonec řekne a na kolik tě to v reálu vyjde.. Za mne těžko hodnotit když jsem to neviděl a neznám aktuální stav.
Pamatuj, ale jedno. Upřednostňuj toho kdo ti bude také ochotný dělat pravidelně revize kotlů a spalin, jeho dostupnost a také cenu. Každý rok to budeš potřebovat nejen pro záruku kotle a jeho životnost, ale také pro pojišťovnu k pojistce na barák...
Moderátor
grofik napsal
Pavel III, ohľadne okradnutia to máš jemne pomýlené, ale v tvojom prípade som optimista ...

A teď nevím, co konkrétně je na mysli.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Barbare, je to zlodejna. 10k za revizi? Já nemám kotel od zadnyho jinyho topenare ale od firmy s celoevropskym renomé která má všechny potřebný certifikáty. Přijel jsem domů nastartoval googl a obvolal dalších 6lidi v regionu a jen u jednoho se dostal na cenovou 20k za vše. Průměr zbytku byl 14k a to je sakra rozdíl. Taky jsem se mimo to dozvěděl co je ten co mi to chtěl udělat za 40 za sicaka a jakou má pověst. Dokonce i Haas by mi to udělal jejich externím plynarem který by to jel udělat z Moravy, taky za 20k. Prostě typek co mi dělal desku zjistil že tomu nerozumím a chtěl mi dohodit kamaráda kterým řekl že vím prd a platím. Za fotky si beru lidovku což mám Teda v plánu změnit ale i tak nebudu nikoho drbat z kůže. Vesměs je můj ceník portrétů hodně individuální záležitost na domluvě, realitkam fotím byt o jedny koupelně za 1400. Každá další koupelna neb logicky z počtem koupelen roste nasobne počet obytných místností vždy +1400 další koupelna. Domy za 2200. Rbnb 3000-6000, haly a větší objekty taky individuální domluva dřív jsem dělal i vedeo prohlídky a dron, teď už to prdim. Buissness Portrét jsem schopný udělat od 500-1500 za fotku dle náročnosti klienta. Rodinné foto cca 3000 10fotek v exteriéru 3-5 fotek v interiéru. Fineart portrét 1500-5000 fotka taky dle náročnosti. Samosebou je taky jiná cena pro korporat nebo pro soukromou osobu. Auto fotím za 2-4k taky dle náročnosti a finálním záměru klienta. Kdyby se mi ozval hyunday že chce reklamu na billboard bude to jiná věc než když se mi ozve autobazar že chce fotky do inzerce.


Pokiaľ už máš svoje meno vo fotografickej branži určite to nie sú prehnané ceny.
Dostať sa ku lukratívnej pracovnej ponuku je umožnené tak jednému z desaťtisíc fotografov možno som ešte podhodnotil?

Stavba domu je 50% materiál a 50% práca bežná prax pri zákazke, problém nastáva pokiaľ firma začne zamieňať predloženú ponuku za menej kvalitné materiály čo jej navýši zisk + 15-20%.
Problém nastane pokiaľ to zistíš a nevieš sa dovolať práva a každému si na smiech. Problém tejto doby... :'(
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Stavba domu je 50% materiál a 50% práca bežná prax pri zákazke,


Grofiku takhle to zdaleka nefunguje... Pokud by tomu bylo tak, jak píšeš, byla by to pohádka ráje ..
Příklad aktuálně naceňuji interiéry a u podlahy v přízemí 130m2 jen cena izolace tvrzený polystyren vychází kolem 60 tis, pokládka je otázkou jednoho necelyho dne dvou lidí.. Zapomeň abych zákazníkovi naučtoval 160 litrů, který na vše kouká, s takovou bych si v tyhle branži ani,, neprt!!,, :D
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 15. 4. 2021, 20:08. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1