Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Paul napsal
barbar napsal
Všude probíhají zajímavé diskuze na tohle téma..
Příklad zde:
https://www.seznamzpravy.cz/diskuze/zpackana-tiskovka-pribeh-se-poradne-neprodal-v-zahranici-kritizuje-vladu-expertka-151052


Diskuze pindalů maj asi takovou hodnotu, jako ty naše tady.


Nejspíš.. Ale nerad bych aby se republika rozdělila na dva póly mohlo by to mit velmi špatný dopad ..
Znovu myslím, že v takových chvílích je podstatná jednota a soustředit se na naši republiku jako takovou.
Dát všem zemím, včetně velmocím najevo, že jim zde pro takové rozvratné účely a jiné jim podobné ,, pšenka nepokvete,,...
Tahle situace umocňuje faktor, stejně jako předešlé situace Maximálně fyzicky zajistit bezpečnost země.. Počinaje armádou, modernizace a zavedení povinné vojenské služby, policii, speciálních jednotek, BIS.a další bezpečnostních složek, .. investovat a rozšířit jejich řady.
Zajištění kontrol státních hranic, kontrol cizinců. Maximální zabezpečení všech strategických míst v zemi, Eliminovat, či zakázat jakékoliv podezřelé aktivity na sociálních sítích.
A další podobné kroky k zajištění bezpečnosti státu. Všechny tyhle aktivity by se měly stát nedílnou součástí státu..
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
grofik napsal
Najviac ma pobavili fotky údajných pachatelov, dva roky chodia v tom istom oblečení... 👍😊😃

Jasně že ukazují stále stejné fotky, jiné prostě nemají. Oni se agenti hrozně málo fotí ;)


Slabších duchem to ale pobaví...
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Paul napsal
barbar napsal
Všude probíhají zajímavé diskuze na tohle téma..
Příklad zde:
https://www.seznamzpravy.cz/diskuze/zpackana-tiskovka-pribeh-se-poradne-neprodal-v-zahranici-kritizuje-vladu-expertka-151052


Diskuze pindalů maj asi takovou hodnotu, jako ty naše tady.


Nejspíš.. Ale nerad bych aby se republika rozdělila na dva póly mohlo by to mit velmi špatný dopad ..
Znovu myslím, že v takových chvílích je podstatná jednota a soustředit se na naši republiku jako takovou.
Dát všem zemím, včetně velmocím najevo, že jim zde pro takové rozvratné účely a jiné jim podobné ,, pšenka nepokvete,,...
Tahle situace umocňuje faktor, stejně jako předešlé situace Maximálně fyzicky zajistit bezpečnost země.. Počinaje armádou, modernizace a zavedení povinné vojenské služby, policii, speciálních jednotek, BIS.a další bezpečnostních složek, .. investovat a rozšířit jejich řady.
Zajištění kontrol státních hranic, kontrol cizinců. Maximální zabezpečení všech strategických míst v zemi, Eliminovat, či zakázat jakékoliv podezřelé aktivity na sociálních sítích.
A další podobné kroky k zajištění bezpečnosti státu. Všechny tyhle aktivity by se měly stát nedílnou součástí státu..


Pak se probudil
:-D Ty žiješ před sto lety.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
často se mi tady stává, že se někdo vyhejbá odpovědi..protože plácl kravinu a uznat to...

grofíku...


Proto si ti dva tak rozumí
Registrovaný uživatel
teraz som sa hrabal na Livebide, aukčný dom Blatná a hodne vecí tam som už určite videl :D , tak som sa vrátil k ich starším dražbám a je to tam. Niektoré veci mi hlava nebere: bronzový zvon predaný minulý rok v 10 mesiaci za 16 tisíc, v decembri znova ponúkaný za 25 litrov - nepredaný a teraz v aktuálnej ponuke za 26 litrov :roll: a a spústa ďalších vecí znova a iba zdvihnutá cena - hrací strojek, manuálna kalkulačka, tabatierka, lotové závažie.... bla bla,
Moderátor
Obchodník pokud chceš reagovat, tak reaguj v širším smyslu..
Jak k.rva probudil, co tím chceš říct.. Ty máš snad vešteckou kouli? Nebo co, že si věděl co se stane... NO TAK!! Nesnaž se mě znovu nasrat..
Já na ty tvé krátké reakce nemám náladu..
Patolizale, jedním lezež do prdele až to smrdí a druhé kritizuješ, sám svůj názor nemáš....
Registrovaný uživatel
načo vôbec na chuja reaguješ??? potom sa tu o to viac realizuje s tými tuposťami
Moderátor
maros napsal
načo vôbec na chuja reaguješ??? potom sa tu o to viac realizuje s tými tuposťami


Já už jsem na něj tak alergický, že sam nevím..
Troll , který neustále krátkými a hloupymi narážky,nebo patolizalskym pochlebovaním rozmr.a celou diskuzi... Při představě, že studoval je mi o to hůř...
Registrovaný uživatel
proste vyser naňho, on si potom pripadá strašne dôležitý, a hej patolízalský posraný tĺk :evil:
Moderátor
maros napsal
proste vyser naňho, on si potom pripadá strašne dôležitý, a hej patolízalský posraný tĺk :evil:


👍
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Obchodník pokud chceš reagovat, tak reaguj v širším smyslu..
Jak k.rva probudil, co tím chceš říct.. Ty máš snad vešteckou kouli? Nebo co, že si věděl co se stane... NO TAK!! Nesnaž se mě znovu nasrat..
Já na ty tvé krátké reakce nemám náladu..
Patolizale, jedním lezež do prdele až to smrdí a druhé kritizuješ, sám svůj názor nemáš....


Já se u tebe už i nic dávno nesnázím... :-D Btw nasrat se zvládneš sám, primitivní chování ti jde, schopnost racia je na tom o to hůř
Registrovaný uživatel
barbar napsal
maros napsal
načo vôbec na chuja reaguješ??? potom sa tu o to viac realizuje s tými tuposťami


Já už jsem na něj tak alergický, že sam nevím..
Troll , který neustále krátkými a hloupymi narážky,nebo patolizalskym pochlebovaním rozmr.a celou diskuzi... Při představě, že studoval je mi o to hůř...


Tak si tu vs dodelej a nezavid furt
Registrovaný uživatel
maros napsal
proste vyser naňho, on si potom pripadá strašne dôležitý, a hej patolízalský posraný tĺk :evil:


Další trtko na úrovni, pak se dozvíme, kde se naše národy nachází
Moderátor
Obchodníků já opravdu nemám potřebu studovat, nevidím jediný důvod.. A závidět, proboha co..?
Nesnažiš?... Znovu pokud chceš cokoliv zde říct, tak ať to má hlavu a patu, trochu to rozvést. Cokoliv a neeé se pořád někomu tahat za prdeli chápeš!! A dělat se tím důležity, stejně jako hovno u prdele..
Ano primitivní občas jsem , ale hold už jsem takový a nemyslím si, že bych zacházel daleko..
Na druhou stranu trocha přirozenosti ještě nikomu neupližila, nebo se tě to snad dotklo? a znovu budeš plakat, co jsem to za barbara a hulvata .?
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 19. 4. 2021, 12:55. »
Registrovaný uživatel
Zbytočné rozoberanie situacie zlava doprava a opačne.
Vaši Einsteini urobili minulý týždeň ťažkú profesionálnu chybu, holt aké staze taký proficii...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Dokonce i Slovensko je připraveno nás bránit. Pánové je se jen těším na omluvy všech těch pánu. Ti chytřejší se prostě vyjadřuji chytřeji. :lol: :roll: :shock:
_______________
Registrovaný uživatel
Tak co ruská debata? Už jste přišli na to jak se to nestalo a kdo to neudělal? Kluci, trošku investigativity, vždyť to tady vypadá jak v diskuzi na novinkách.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Nejspíš.. Ale nerad bych aby se republika rozdělila na dva póly mohlo by to mit velmi špatný dopad ..
Znovu myslím, že v takových chvílích je podstatná jednota a soustředit se na naši republiku jako takovou.
Dát všem zemím, včetně velmocím najevo, že jim zde pro takové rozvratné účely a jiné jim podobné ,, pšenka nepokvete,,...
Tahle situace umocňuje faktor, stejně jako předešlé situace Maximálně fyzicky zajistit bezpečnost země.. Počinaje armádou, modernizace a zavedení povinné vojenské služby, policii, speciálních jednotek, BIS.a další bezpečnostních složek, .. investovat a rozšířit jejich řady.
Zajištění kontrol státních hranic, kontrol cizinců. Maximální zabezpečení všech strategických míst v zemi, Eliminovat, či zakázat jakékoliv podezřelé aktivity na sociálních sítích.
A další podobné kroky k zajištění bezpečnosti státu. Všechny tyhle aktivity by se měly stát nedílnou součástí státu..

Já bych rovnou zakázal i číst a psát spálil nevhodný knihy a cenzuroval obrázky! :mrgreen: :twisted: ehmmm, barbare, to co píšeš mi něco připomíná. 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Otravnykomar napsal
barbar napsal
Nejspíš.. Ale nerad bych aby se republika rozdělila na dva póly mohlo by to mit velmi špatný dopad ..
Znovu myslím, že v takových chvílích je podstatná jednota a soustředit se na naši republiku jako takovou.
Dát všem zemím, včetně velmocím najevo, že jim zde pro takové rozvratné účely a jiné jim podobné ,, pšenka nepokvete,,...
Tahle situace umocňuje faktor, stejně jako předešlé situace Maximálně fyzicky zajistit bezpečnost země.. Počinaje armádou, modernizace a zavedení povinné vojenské služby, policii, speciálních jednotek, BIS.a další bezpečnostních složek, .. investovat a rozšířit jejich řady.
Zajištění kontrol státních hranic, kontrol cizinců. Maximální zabezpečení všech strategických míst v zemi, Eliminovat, či zakázat jakékoliv podezřelé aktivity na sociálních sítích.
A další podobné kroky k zajištění bezpečnosti státu. Všechny tyhle aktivity by se měly stát nedílnou součástí státu..

Já bych rovnou zakázal i číst a psát spálil nevhodný knihy a cenzuroval obrázky! :mrgreen: :twisted: ehmmm, barbare, to co píšeš mi něco připomíná. 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


:lol: :lol:

Prehaníš jako bych ti stanul na kuří oko.. :)
Snad tě neštvou ty tahanice, investice, vedle chlívku...
Ale ten stalin, to je dobrý teda.. :lol:
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 19. 4. 2021, 13:27. »
Moderátor
Komár nejlépe by bylo, všem..... :lol:

https://youtu.be/decrI2OYWuk
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Najviac ma pobavili fotky údajných pachatelov, dva roky chodia v tom istom oblečení... 👍😊😃


Asi to zapadlo. Poprosím odkaz nebo pořad na CT nebo jinde, kde tyhle fotky byly.

Děkuji.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
grofik napsal
Najviac ma pobavili fotky údajných pachatelov, dva roky chodia v tom istom oblečení... 👍😊😃


Asi to zapadlo. Poprosím odkaz nebo pořad na CT nebo jinde, kde tyhle fotky byly.

Děkuji.

Paule, je smutný to říct ale je To jako chtít po slepci říct který jablko jezeleny.
Registrovaný uživatel
Na kuří oko ne ale nějak s tebou vůbec nemůžu souhlasit. Ani v tomhle ani ve vlakne aukci. Prostě dnes se neshodnem ani kdyby kozy byli hranatý.
Registrovaný uživatel
Komár mě tohle prostě štve... ta zbabělost se postavit vlastním slovům..

Jako když tu mitom psal, že seznam zprávy jsou bulvár..Nikdy mi už neodpověděl proč si to myslí. (Já je mám za TOP)

Nebo když grofík odkazoval na Beneše a jednání, odkazoval mě na zápis, že si to mám najít sám..když jsem to dohledal a nic tam nebylo, prej to měl od zdroje ústně.. (sic!)

Je tak těžký někdy uznat, sorry, spletl jsem se, sorry dal jsem tady špatnou informaci...mnohem chlapštějsí než od toho utýct a hrát mrtvýho brouka, nebo ještě oponenta navrch zesměšnit (viz pozri CT prvý den a Britov...
Paul, Paul... 🤭)...jako slovensky rozumim, ale tohle je nad moje možnosti. Co prvý den? To je pořad? Nevim, nekoukám na TV, ale na netu si ti ze záznamu najdu..

barbar se k tomu co sám píše aspoň staví čelem, což oceňuju, neutíká.
Moderátor
Otravnykomar napsal
Na kuří oko ne ale nějak s tebou vůbec nemůžu souhlasit. Ani v tomhle ani ve vlakne aukci. Prostě dnes se neshodnem ani kdyby kozy byli hranatý.


Souhlas
To se stává.. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1