Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jiri-sedivy-byvaly-nacelnik-generalniho-stabu-armada-cr-vybuch-ve-vrbeticich-rusko.A210419_135407_domaci_indr

Já to vidim stejně...bohužel.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 19. 4. 2021, 13:42. »
Registrovaný uživatel
https://echo24.cz/a/S9dae/neveril-jsem-ze-budu-jeste-nekdy-bezmocne-bouchat-dostolu-pise-exprezident-klaus?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=U1PqeQ3BjfK-202104191246&dop_id=11342176


Jen se vztekej Vašku...

Naší vládě a s ní spjaté pseudoopozici dochází, že covidem nelze strašit lidi do nekonečna, a proto zoufale hledaly jiného vykonstruovaného strašáka, který by lidi udržel ve strachu. Vědí dobře, že vylekaným lidem se vládne snadněji. Prosím, už toho nechte. Mělo by Vám jít více o naši zemi než o sebe.

Vystrašený? Vylekaný? Lidi jsou nasraný! Ten je už úplně mimo realitu. Klaus není Čech.
Registrovaný uživatel
Paul, Benes mal v tajné jednanie v Moskve, ja si nezakladam odkazy, ku tomu zapisu som prisiel v súvislosti zo sťažnosťou rodiny s Košíc nakolko ich otec bol účastní jednania v Moskve a mr. B. ho dal obesit...
Pokiaľ si včera cital moje prispevky, pri jednom odkaze bolo vysunuté podprahove info...
Ste naši najviac sa poznajuci susedia poprevazovany rodinami priatelmi preto Vam drzim palce...
Toľko ku udalostiam...
Viac ma znepokojuje, že nám dôchodcom dávajú len od 9 do 11tej.😳🙄😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Klaus je velkým obdivovatelem Putina a to více než 10 let. V roce 2008 probíhal Rusko - gruzínský konflikt a všichni snad víme, kdo byl okupant. Přesně v den 40 výročí okupace - 21. srpna 2008 se Klaus, jako jediný politik - postavil za Putina. Lze víc dodávat?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Především je pragmatik.
Registrovaný uživatel
Pragmatik ? To bych se zasmál. Nejdřív tvrdil, že Covid neexistuje, ostentativně porušoval nařízení, pak při prvním kašli s hnědejma kalhotama utíkal do špitálu, kde kolem něj skákal ansábl doktorů...

O naprostym nepochopení nálad lidí v týhle kauze taky škoda slov...vylekanej a vystrašenej není snad vůbec nikdo, možná jen on.

Pragmatickýho člověka si představuju teda úplně jinak.

Působí dojmem politický mrtvoly, co za každou cenu chce bejt vidět. Sžírá ho povaha narcise, o kterýho už pro odkvetlost není zájem. O jeho duševním zdraví vypovídá věta, že jen SPD a trikolora můžou tuto zemi zachránit.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 19. 4. 2021, 14:29. »
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Především je pragmatik.


Pragmatik je Zeman.

Klaus je v určitém druhu fanatikem. Viz příklad jeho neomezeného ekonomického liberalismu, či vyrovnaného rozpočtu a to za všech situací, což je holý nesmysl. Tak nefunguje korporátní, ani soukromá, či rodinná sféra. V současné době platí za figurku, po které již ani pes neštekne a jelikož se jedná o samolibého ješitu, je těžké se s touto situací vyrovnat a proto se snaží všemožně zviditelňovat. Navíc, když je napadnuta jeho modla a jako věrný přisluhovač se jí musí zastat. Ale to není jediný příklad - viz podpora Mečiara a to v době, kdy došlo ke státem řízenému únosu syna slovenského prezidenta. Nebo opoziční smlouva Ti nic neříká? Když jsem jeho vyjádření četl a následně jsem četl oficiální ruská vyjádření, v čem se liší? Podle mého názoru v podstatě v ničem. Možná za pár hodin bude jeho výrok citován v oficiálních sdělovacích prostředcích, které řídí polototalitní ruská moc.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Je tak těžký někdy uznat, sorry, spletl jsem se, sorry dal jsem tady špatnou informaci...mnohem chlapštějsí než od toho utýct a hrát mrtvýho brouka, nebo ještě oponenta navrch zesměšnit (viz pozri CT prvý den a Britov...
Paul, Paul... 🤭)...jako slovensky rozumim, ale tohle je nad moje možnosti. Co prvý den? To je pořad? Nevim, nekoukám na TV, ale na netu si ti ze záznamu najdu..


Jo je to těžký... Kdyby nebylo mužského ega... To by bylo zajímavé na té zemi žít.
Moji ženě taky trvalo, než mě tohle naučila, mysli si :-D
Registrovaný uživatel
Ale je fakt, že ti ruští agenti parádně odvádějí pozornost od ostatních zpráv.

Jak se děje bordel jinde, hned to zakrývají novičoci.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Naši politici selhali, pokud to je pravda, měli řešit okamžitě. Já se Barbarovi nedivím, cítím se také ponížený a zda se, že současná garnitura českých politiků je zneužitelná v každé situaci. Já si jen překládám slova bývalých šéfů tajných služeb, poslouchejte je pořádně, hezky mluví, mohou v klidu vše popřít. Penzisté do funkci, na které nestačí musí odejít a to nejen u nás. Já nemám žádnou funkci, ani doma nesmím bez dovolení mluvit a je mi fajn. :shock: :roll:
_______________
Moderátor
Altmann napsal
Naši politici selhali, pokud to je pravda, měli řešit okamžitě. Já se Barbarovi nedivím, cítím se také ponížený a zda se, že současná garnitura českých politiků je zneužitelná v každé situaci. Já si jen překládám slova bývalých šéfů tajných služeb, poslouchejte je pořádně, hezky mluví, mohou v klidu vše popřít. Penzisté do funkci, na které nestačí musí odejít a to nejen u nás. Já nemám žádnou funkci, ani doma nesmím bez dovolení mluvit a je mi fajn. :shock: :roll:


Je to s prominutím,, bordel,, člověk pomalu neví oč se má opřít a komu čemu má věřit...Čemu jinému má člověk věřít, když né své zemi v které žije a žili jeho předci...
Fatální je to, že tomu sami dovolíme a nejsme schopni zajistit bezpečnost naší země.. Pokud jsme a v minulosti byli (uprchlicka krize) vystavení takovým hrozbám, jediná možnost je jim (terorismu, podvratnym živlům) to maximálně zkomplikovat, nejlépe znemožnit..Nic jiného v podstatě nelze dělat.
Hrozí nám, rozvrat naší společnosti tim i značná ekonomická krize, spolu s nadcházející post kovidovou dobou, pokud se jako společnost nesemkneme a dostatečně nezabezpečime stát...
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 19. 4. 2021, 17:04. »
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/predstavitelum-komunistickeho-rezimu-chteji-na-slovensku-snizit-duchody-40357483#source=hp&seq_no=10&dop_ab_variant=553400&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=ncp93PKb6oQ-202104191639&dop_id=40357483&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
Tak jsem se protrpěl tiskovou konferencí vlády a zdá se že Babiš začíná kličkovat a brzdit. Už to není akt státního terorismu ale útok na bulharské zboží :D
Vypadal jako pod velkým tlakem.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/predstavitelum-komunistickeho-rezimu-chteji-na-slovensku-snizit-duchody-40357483#source=hp&seq_no=10&dop_ab_variant=553400&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=ncp93PKb6oQ-202104191639&dop_id=40357483&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Je to dobrý nápad ale nemůže projít. Soudruzi mají své lidi na správných místech.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Hmm to vyzkouším. Pár jich nabarvím a naházím třeba katovi do chalupy. :mrgreen:

Granátov? :shock: :roll: :mrgreen:
-s-
Moderátor
Klaus je agent KGB, nemůže jít proti těm, kteří ho platí.
Registrovaný uživatel
stani napsal
Paul napsal
Hmm to vyzkouším. Pár jich nabarvím a naházím třeba katovi do chalupy. :mrgreen:

Granátov? :shock: :roll: :mrgreen:
-s-


No ono by mu to bylo podobný.Ten granát :roll: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Paul napsal
grofik napsal
Najviac ma pobavili fotky údajných pachatelov, dva roky chodia v tom istom oblečení... 👍😊😃


Asi to zapadlo. Poprosím odkaz nebo pořad na CT nebo jinde, kde tyhle fotky byly.

Děkuji.

Paule, je smutný to říct ale je To jako chtít po slepci říct který jablko jezeleny.

Neviem ako dlho sa neprezliekali, neviem, kto to je, ale takéto fotky sa tu objavili.
Inú som nenašiel. Ale tak si to asi Paul nemyslel..
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ty vpravo jsou barbar a obchodník na srazu
Moderátor
Někteří ale chodí dlouhodobě v tom samým! Nebo to aspoň stejně vypadá. Nemluvě o uniformách. To akorát filmové hvězdy (sex F) musí z Rolls-Royce vylézt pokaždé v něčem jiném.
Registrovaný uživatel
stani dík

divný, že to nebylo nikomu nápadný, když se pohybovali v tomhle.
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Tahle dlouhá, vleklá zima to je předzvěsť z Ruska
Registrovaný uživatel
kato napsal
Tahle dlouhá, vleklá zima to je předzvěsť z Ruska

Začínám tomu věřit :evil:
Registrovaný uživatel
Paul napsal
stani dík

divný, že to nebylo nikomu nápadný, když se pohybovali v tomhle.

Nám ich ukázali aj bez toho pozadia. Neviem, kde som to videl. Dnes by im to možno prešlo, je to ako covid uniforma.. :P

-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1996 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1