Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 2045 2046 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kľudne môžeme pridať Luník IX,

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Tak co říkáte na Hamáčka?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Tak co říkáte na Hamáčka?

Ta nová verze mi přijde mnohem pravděpodobnější než ta Hamáčkova.
Nějak se nemluví o tom jakou roli v tom hrál Babiš :roll:
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Ok..
Co stavba máš nějaký nový fota..?

Teď to stojí, čekáme až zatvrdnou podlahy. Příští týden přijedou stukovat, pak dělat sanitu a schody. Už se to blíží. První týden v červenci se předávají klíče :mrgreen: už se těším. Dnes jdu dojednat nádrž na destovku a zateplení desky. A žena protože se jí zda malej kuchinobyvak plánuje zimní zahradoterasu. Ovšem zjistili jsme že ji nemůžeme kotvit do konstrukce domu ale jen "přilepit" k fasade tak se to teď bude vymejslet. To jsem zvědavý co tahle sranda bude stát. :shock:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Tak co říkáte na Hamáčka?

Teď už jen chybí aby ostatní účastníci té schůzky začali záhadně umírat :D
Registrovaný uživatel
8) "May the Fourth be with you." 8)
Moderátor
Komáre pěkně 👍

Na deštovku si zažadej dotace..
Střechu zimní zahrady svázej s krovy domu. Styčné místo profilu konstrukce ZZ stačí kvalitní pružný silikon,ale počkej až na rok ať si stavba vypracuje, hlavně střešní konstrukce...
Moderátor
https://www.novinky.cz/muzi/clanek/nejstarsi-znama-lahev-whiskey-je-na-prodej-pamatuje-valku-za-nezavislost-40358538


https://youtu.be/E8Eooa5LGt4
Registrovaný uživatel
...komáre ještě ani nebydlíš a soused už ti vejrá na starou :D :D
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Komáre pěkně 👍

Na deštovku si zažadej dotace..
Střechu zimní zahrady svázej s krovy domu. Styčné místo profilu konstrukce ZZ stačí kvalitní pružný silikon,ale počkej až na rok ať si stavba vypracuje, hlavně střešní konstrukce...

Dotace nedostanu protože to mám jen na zalévání. Musel bych to mít i na splachování na všechny záchody. A jelikož už mám vodu hotovou, myslím že by se mi to nevyplatilo to teď zase tahat na záchody.
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...komáre ještě ani nebydlíš a soused už ti vejrá na starou :D :D

To je nějaký dělník budujíci pevnost sousedům. :mrgreen: a měl smůlu, ficel vítr jako blázen, dokonce i naše ulice se bude jmenovat větrná. Takže kopretina byla obalena bundou jen oči mrkali z kapuce.
Moderátor
Otravnykomar napsal
barbar napsal
Komáre pěkně 👍

Na deštovku si zažadej dotace..
Střechu zimní zahrady svázej s krovy domu. Styčné místo profilu konstrukce ZZ stačí kvalitní pružný silikon,ale počkej až na rok ať si stavba vypracuje, hlavně střešní konstrukce...

Dotace nedostanu protože to mám jen na zalévání. Musel bych to mít i na splachování na všechny záchody. A jelikož už mám vodu hotovou, myslím že by se mi to nevyplatilo to teď zase tahat na záchody.


Komáre na takové věci si měl myslet .. :) s pohledu instalačky je to prkotina.. Škoda když máš hotové rozvody.. Jsou to pěkné peníze s dotací..
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 4. 5. 2021, 17:45. »
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Tak co říkáte na Hamáčka?


Tak jako u jeho šéfa,

je to kampaň a nikdy neodstoupí 8)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Srát na ty jejich dotace
Vše si platím ze svýho
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Otravnykomar napsal
barbar napsal
Komáre pěkně 👍

Na deštovku si zažadej dotace..
Střechu zimní zahrady svázej s krovy domu. Styčné místo profilu konstrukce ZZ stačí kvalitní pružný silikon,ale počkej až na rok ať si stavba vypracuje, hlavně střešní konstrukce...

Dotace nedostanu protože to mám jen na zalévání. Musel bych to mít i na splachování na všechny záchody. A jelikož už mám vodu hotovou, myslím že by se mi to nevyplatilo to teď zase tahat na záchody.


Komáre na takové věci si měl myslet .. :) s pohledu instalačky je to prkotina.. Škoda když máš hotové rozvody.. Jsou to pěkné peníze s dotací..

Jojo, v tomhle jsem prohloupil, neprecetl jsem si fakta v cas. Mohl jsem usetrit treba 40k a to uz je pekny tolar. :x
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Komáre pěkně 👍

Na deštovku si zažadej dotace..
Střechu zimní zahrady svázej s krovy domu. Styčné místo profilu konstrukce ZZ stačí kvalitní pružný silikon,ale počkej až na rok ať si stavba vypracuje, hlavně střešní konstrukce...

S tim cekanim mas recht, to mi nenapadlo ze by se to pak mohlo "utrhnout" kdyz si to bude porad sedat.
Registrovaný uživatel
kato napsal
Srát na ty jejich dotace
Vše si platím ze svýho

Kato, ale dotace jsou tvoje penize, to jsou hodnoty nas vsech ktery mi odvadime statu a ten je prerozdeli tak jak je potreba. Teda takova je myslenka.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
kato napsal
Srát na ty jejich dotace
Vše si platím ze svýho

Kato, ale dotace jsou tvoje penize, to jsou hodnoty nas vsech ktery mi odvadime statu a ten je prerozdeli tak jak je potreba. Teda takova je myslenka.


Já vím
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
kato napsal
Srát na ty jejich dotace
Vše si platím ze svýho

Kato, ale dotace jsou tvoje penize, to jsou hodnoty nas vsech ktery mi odvadime statu a ten je prerozdeli tak jak je potreba. Teda takova je myslenka.


tak tak
navíc z cizího je to většinou levnější :)
Registrovaný uživatel
nemít děcka tak na popojíždění slušný https://www.idnes.cz/auto/zpravodajstvi/skoda-fabia-premiera-ctvrta-generace-dox-praha.A210503_083322_automoto_fdv
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Otravnykomar napsal
kato napsal
Srát na ty jejich dotace
Vše si platím ze svýho

Kato, ale dotace jsou tvoje penize, to jsou hodnoty nas vsech ktery mi odvadime statu a ten je prerozdeli tak jak je potreba. Teda takova je myslenka.


tak tak
navíc z cizího je to většinou levnější :)

Tomu nerozumim?
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Komáre co třeba plastový sklep.? Zahradu máš pořád ještě rozrytou, na venek, nebo přímo pod zimní zahradu, pěkně cellar na uskladnění vína, ovoce, zeleniny... Také uvažuji o něčem takovým.
Britové si často dyzainovali do extensionů kuchyně pod podlahou, prosklený osvětlený vstup, jako část podlahy , interiér cellaru pěkně obložený...Bomba.

https://youtu.be/tZdDQr-LEEc

https://youtu.be/nputtWHUUZQ
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 5. 5. 2021, 8:06. »
Registrovaný uživatel
Hele je to pěkný ale víno nepiju takže by mi takový sklep byl k prdu. Jako přemýšlel jsem nad takovym tím hobitim sklepem nadzemním. Půl výšky v zemi půl nás a zasypat. Nevím jak se to jmenuje. Nebo jen vykopat jámu, hodit do ní lodní kontejner a udělat tajný vstup z kůlny. Pane, to by byl sklípek.
Registrovaný uživatel
První bych sázel stromy, těm to trvá nejdýl než vyrostou.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2038 2039 2040 2041 2042 2043 2044 2045 2046 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1