Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2181 2182 2183 2184 2185 2186 2187 2188 2189 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Hmm... Kincl to projel, šanci šampiona velter v ksw..
Registrovaný uživatel
4
Registrovaný uživatel
4444
Registrovaný uživatel
16
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-letisti-jsem-brecel-ztratil-jsem-svou-zemi-i-sam-sebe-rika-slavny-fotograf-173764

Pořád budou jen kňučet a svalovat vinu na ostatní..Měli 20 let! Dostávali moře peněz, zbraní, výcvik..Vše ! Proti Talibanu ani nevystřelili..Divnej národ.
Co těch 20 let dělali? Váleli si šunky za naše peníze.
Moderátor
Paul napsal
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-letisti-jsem-brecel-ztratil-jsem-svou-zemi-i-sam-sebe-rika-slavny-fotograf-173764

Pořád budou jen kňučet a svalovat vinu na ostatní..Měli 20 let! Dostávali moře peněz, zbraní, výcvik..Vše ! Proti Talibanu ani nevystřelili..Divnej národ.
Co těch 20 let dělali? Váleli si šunky za naše peníze.


Zajímavý dokument...
https://youtu.be/liz6zW1uRjk
Registrovaný uživatel
Otázka na Princeznú, ako micurinka zbieras koreň tejto liečivej rastliny?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
tomi:
Takové mladík! Co se mu přihodilo?

Pravdepodobne infarkt...v pondelok budem mať papiere
_______________
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-letisti-jsem-brecel-ztratil-jsem-svou-zemi-i-sam-sebe-rika-slavny-fotograf-173764

Pořád budou jen kňučet a svalovat vinu na ostatní..Měli 20 let! Dostávali moře peněz, zbraní, výcvik..Vše ! Proti Talibanu ani nevystřelili..Divnej národ.
Co těch 20 let dělali? Váleli si šunky za naše peníze.


To jsou ti Kábulové, co měli vždy za zadkem cizí vojáky, zvykli si na to, a pak se strašně divili, že chovatelé koz z hor to vidí jinak - tedy většina obyvatel. Oni měli svou realitu, kterou rozbili až vousatci vjíždějící do města :)

V principu chápu vojáka rekrutovaného někde na vesnici, že nebude střílet vlastní lidi, byť mu teď ti vlastní lidi budou nutit plnovous a manželku oblečenou jako tučňáka.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Tohle se dalo čekat.. Grofe vzpomeň si ;) , rád bych se pletl..
Dlouholetá problematika kontroly Afganistanu,následný úspěch talibanu jednou sjednotí všechny muslimské země vzdáleného východu, což bude zásadní problém předních vůdčich světových velmocí a zemí Evropy ..

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/afghanistan-taliban-turecko-recep-tayyip-erdogan.A210830_100427_zahranicni_kha
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 5. 9. 2021, 11:12. »
Registrovaný uživatel
Nesjednotí vůbec nic. Vzájemnou nenávist maj i muslimové vůči sobě, díky odlišnostem ve výkladu koránu nebo dalším malichernostem...stačilo, jak se mezi sebou rvali uprchlíci...(tj etnický skupiny proti sobě, boha měli chlapci stejnýho)
Kurdové se nesnesou s Turkama, IS s Talibanem dle jinýho výkladu koránu atd atd
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/finance/financni-radce/duchody-sporeni-penzijni-fondy.A210831_095855_viteze_frp

To tady největší problém je furt 'jen' tohle.

Parazit z Partners pobavil :) ten má tak co komentovat...
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Paul napsal
Nesjednotí vůbec nic. Vzájemnou nenávist maj i muslimové vůči sobě, díky odlišnostem ve výkladu koránu nebo dalším malichernostem...stačilo, jak se mezi sebou rvali uprchlíci...(tj etnický skupiny proti sobě, boha měli chlapci stejnýho)
Kurdové se nesnesou s Turkama, IS s Talibanem dle jinýho výkladu koránu atd atd


:) :lol: moc se pleteš kamaráde ...tohle je podobný jak si mnozí mysli, že USA s rusy jsou odvěcí nepřátele, realita je jiná pokrytecky vzájemně kontrolovali většinu zásadních konfliktu v novodobé historii které sami podporovali .Vzájemne vyostřene období byly jen ekonomického charakteru, který měl vždy své hranice..Obě velmoci si uvědomovaly a uvědomuji hrozbu sjednocení muslimských národů vzdáleného východu a pokaždé se tam snažily nějak vojenský angažovat pokryteckou taktikou vzájemné rivality.
Bohužel mělo to těžko předvídatelné dopady, hlavě problematika uprchlíků a nástup muslimace Evropy, s důsledkem narušení stability eu, viz. Brexit..
Koran je jen jeden a toho si je vědom každý muslim...
Registrovaný uživatel
Nepletu. Až si podaj Kurdové s Turkama ruce, nebo IS s Talibanem....sunnité s šíitama...
Tak pak se tady naloguju a přiznám, že jsem se pletl.

Křesťanství taky mělo a má frakce, co spolu bojovaly na život a na smrt a nikdy se neslejou v jednu. Díky tomu jsme přišli o západní římskou říši atd.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/na-letisti-jsem-brecel-ztratil-jsem-svou-zemi-i-sam-sebe-rika-slavny-fotograf-173764

Pořád budou jen kňučet a svalovat vinu na ostatní..Měli 20 let! Dostávali moře peněz, zbraní, výcvik..Vše ! Proti Talibanu ani nevystřelili..Divnej národ.
Co těch 20 let dělali? Váleli si šunky za naše peníze.

To máš jak s maginotovu linii, taky to budovali desetiletí pak se za to ani neschovali
Registrovaný uživatel
pardon východní Římsko říši - Byzancii. Jsem se upsal ;)
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Nepletu. Až si podaj Kurdové s Turkama ruce, nebo IS s Talibanem....sunnité s šíitama...
Tak pak se tady naloguju a přiznám, že jsem se pletl.

Křesťanství taky mělo a má frakce, co spolu bojovaly na život a na smrt a nikdy se neslejou v jednu. Díky tomu jsme přišli o západní římskou říši atd.

Je to tak, barbare, Afgánistán a podobný země jsou kmenový území, ty jen tak něco nesjednoti tam může kdykoli jeden okres útočit na druhej protože soused od vedle si přivlastní cizí kozu. Zbytek co jsi napsal jsou konspirace.
Registrovaný uživatel
vzájemně kontrolovali většinu zásadních konfliktu v novodobé historii

No to spíš Evropani :)

30 letá válka
kolonizace celýho světa
Napoleonský války
Turecký války
první velká válka
druhá velká válka
Moderátor
Paul napsal
Nepletu. Až si podaj Kurdové s Turkama ruce, nebo IS s Talibanem....sunnité s šíitama...
Tak pak se tady naloguju a přiznám, že jsem se pletl.

Křesťanství taky mělo a má frakce, co spolu bojovaly na život a na smrt a nikdy se neslejou v jednu. Díky tomu jsme přišli o západní římskou říši atd.



Křesťanství nikdy nebylo hrozbou v novodobé historii, narozdil od muslimů.. Vzdálený východ byl vždy hrozbou pro náš moderní rozvíjející se svět, naše pravidla a zakoný vycházející s křesťanských kořenů... Udivuje mě, že ty si to neuvědomuješ..
Britové, Francouzi a Němci se dnes potýkají se zásadními problémy tohoto charakteru, které v podstatě nejsou řešitelné..
Registrovaný uživatel
No ono jde o to, co bereš jako novodobou historii..Jestli posledních třeba 100 let, nebo novověk..
Moderátor
Paul napsal
vzájemně kontrolovali většinu zásadních konfliktu v novodobé historii

No to spíš Evropani :)

30 letá válka
kolonizace celýho světa
Napoleonský války
Turecký války
první velká válka
druhá velká válka


:)
USA je v podstatě nový svět evropy..
Turecké války patří právě do skupiny nebezpečných v zásadě hlavně náboženských konfliktu,které nám aktuálně hrozí .
Druhá válka byla v podstatě problémem a důsledkem sankcí první války..Rozdělení a poválečné kontroly obou světových válek, včetně mnoha dalších světových konfliktu byla pod taktovkou velmocí usa, Ruska, Britů (které chápeme jako součást západní velmocí) ..
Evropa, svět byla vždy svým způsobem kontrolován Brity západem a rusy,křesťanskými zeměmi a my náš svět byl a je toho součástí...
Moderátor
Paul napsal
No ono jde o to, co bereš jako novodobou historii..Jestli posledních třeba 100 let, nebo novověk..


Od konce první války, zásadních změn v Evropě období počátku minulého století...
Registrovaný uživatel
To už tady dlouho nebylo, Barbar VS (tentokrát) Paul
Registrovaný uživatel
"VS" ani ne. To není spor bych řekl, jen ping-pong názorů.
Moderátor
Ale jistě, snaha sjednotit muslimy je. Prostě se občas najde nějaký blbec, který si myslí, že na to má dostatečně vyzbrojené zabijáky, ale žádný z nich na tom není tak, aby dokázal to, co bolševik - sjednotit dělníky a rolníky poloviny světa, i když jich musel možná až sto miliónů vyhubit pro neposlušnost, a ještě to monstrum padesát let udržovat ve vzájemné lásce, míru a spokojenosti, byť to občas někde museli zachraňovat bratrskou pomocí tankama.
Ani Osmani nedokázali muslimy sjednotit a to na to měli skoro 1000 let a roztáhli se kde všade, až k branám Vídně.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2181 2182 2183 2184 2185 2186 2187 2188 2189 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1