Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2187 2188 2189 2190 2191 2192 2193 2194 2195 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Turtle to už neplatí...někde se to zlepšuje.

https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/remeslo-uciliste-zednik-studenti-technicke-obory.A200917_571469_pardubice-zpravy_skn
Moderátor
turtleoverhead napsal
Otravnykomar napsal
Co dělníků, ale řemeslníků, sehnat truhláře, firmu na zemní práce, tesaře, podlahare, komukoliv zavolám, bude mít čas příští rok

A bude to čím dál horší, všichni studují nesmyslné obory a učňáky jsou prázdné :roll:


Je to vážný problém, nejsou lidi, zhaním už nějaký čas nejlépe živnostníky. Kolegové v branži mají stejný problém..
Moderátor
Paul napsal
Turtle to už neplatí...někde se to zlepšuje.

https://www.idnes.cz/pardubice/zpravy/remeslo-uciliste-zednik-studenti-technicke-obory.A200917_571469_pardubice-zpravy_skn


Kapka v moři..
Moderátor
4

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Paul napsal
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ladislav-spacek-zeman-stav-tiskovy-mluvci-povinnost.A210914_124356_domaci_lisv

Citovat
Kvůli potížím s nohami začal letos používat invalidní vozík.

Ty vole, keré pičus tohle vyplodil? :shock: :roll:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
myslíš jako "nohama" ? :D
Moderátor
Tak jistě. Nohami, rukami, očimi, ušimi, játrami, prstami, zubami. Asi nový levopis, nejspíš abychom se přiblížili rodné zemi budoucího premiéra - šóguna Okamůry.
Moderátor
Sídlo satana! https://twitter.com/PamirNews/status/1437523265161940992
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
:mrgreen: :twisted: :mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Zajtra Ti sem pošlem fotku bez toho komparzu. Čo je na tom také smiešne..?
Niekto to tam nastriekal. Ako na baráky.
Pravopisné chyby?
-s-
-s-
Registrovaný uživatel
Směšný je to celý, církev utopená ve zlatě, se jede podívat na žebráckou segrogovanou neprispusobivou menšinu lidí který znají křesťanství jen z tetování kterým se inspirujou od italských mafiánů a černých reperu a vítají ho protože ho chtějí trošku podojit. Celý je to jeden velký teatr, společenský oxymoron, naprostá zhovadilost. Oproti tomuhle je celý Praguepride dost sympaticky event.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Sídlo satana! https://twitter.com/PamirNews/status/1437523265161940992

Jak je ten brýlatý pan důležitý a musí to všechno osmatat :roll:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Stavební a hypoteční boom. Byt jsem kupoval asi za cca 4m, za 3 roky 7+. Druhý byt, menší, snad ještě větší nárůst. Taky jsem si začal dělat věci rukama, nemusíš čekat a je to i naplňující :-D

Sám? Jen nákup techniky mi vyjde stejně jako ti co mi to udělají, lecos si sám udělám. Ale nechci mít periferii domu hotovou za 10let ale do zimy.
Registrovaný uživatel
No jasně, že nejde dělat sám vše. Ale na bytě jde dělat skoro vše :-) to je další výhoda. Včera jsme dodělával i nábytek na zahradu. Ale čím dál víc slyším, že se to má prodat, když je to tak drahé a koupit barák na vesnici... Já se toho teda děsím
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Směšný je to celý, církev utopená ve zlatě, se jede podívat na žebráckou segrogovanou neprispusobivou menšinu lidí který znají křesťanství jen z tetování kterým se inspirujou od italských mafiánů a černých reperu a vítají ho protože ho chtějí trošku podojit. Celý je to jeden velký teatr, společenský oxymoron, naprostá zhovadilost. Oproti tomuhle je celý Praguepride dost sympaticky event.

Skvěle napsáno. Jak z knihy od H.Bölla.
Registrovaný uživatel
Trochu z jiného soudku, ale podělím se s místními... Při prvním náznaku zimy v předpovědích v Evropě jdou ceny energií tento týden zcela nekontrolovaně nahoru. Bohužel, dekarbonizovaná energetika si začíná vybírat svou daň. Jak to vidím já, tak je zcela reálné riziko, že v následujících měsících budeme řešit zabezpečení dodávek energií, politické intervence, a v následujícíh letech inflaci a dopady do reálné ekonomiky. I když se s tím nedá moc dělat, doporučuji na to aspoň myslet.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Směšný je to celý, církev utopená ve zlatě, se jede podívat na žebráckou segrogovanou neprispusobivou menšinu lidí který znají křesťanství jen z tetování kterým se inspirujou od italských mafiánů a černých reperu a vítají ho protože ho chtějí trošku podojit. Celý je to jeden velký teatr, společenský oxymoron, naprostá zhovadilost. Oproti tomuhle je celý Praguepride dost sympaticky event.

:D Dobrý.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Pavel_III napsal
Sídlo satana! https://twitter.com/PamirNews/status/1437523265161940992

Jak je ten brýlatý pan důležitý a musí to všechno osmatat :roll:

Vypít to nesmí, číst neumí, tak si alespoň sáhne ;)
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Sám? Jen nákup techniky mi vyjde stejně jako ti co mi to udělají, lecos si sám udělám. Ale nechci mít periferii domu hotovou za 10let ale do zimy.

Všechny tyto práce domlouvám v hospodě a nemám problém ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Otravnykomar napsal
Sám? Jen nákup techniky mi vyjde stejně jako ti co mi to udělají, lecos si sám udělám. Ale nechci mít periferii domu hotovou za 10let ale do zimy.

Všechny tyto práce domlouvám v hospodě a nemám problém ;)

No prave ze ja nechodim do hospody ale mas recht. Kdyz jsem jeste chodil, vse bylo jednodussi :shock:
Registrovaný uživatel
rektor napsal
Skvěle napsáno. Jak z knihy od H.Bölla.

Toho neznam.
Moderátor
Otravnykomar napsal
Směšný je to celý, církev utopená ve zlatě, se jede podívat na žebráckou segrogovanou neprispusobivou menšinu lidí který znají křesťanství jen z tetování kterým se inspirujou od italských mafiánů a černých reperu a vítají ho protože ho chtějí trošku podojit. Celý je to jeden velký teatr, společenský oxymoron, naprostá zhovadilost. Oproti tomuhle je celý Praguepride dost sympaticky event.

Děkujeme za politické školení mužstva.
Příště si probereme něco o kontrarevoluci v roce 1968 a o jejím zdárném potlačení.
Registrovaný uživatel
Tiež by ma zaujímalo hodnotenie vplyvu chrústa na vývoj kôrovca v ihličnatých lesoch a následné hodnotenie na nedostatok vody v Afrike... :roll: :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Směšný je to celý, církev utopená ve zlatě, se jede podívat na žebráckou segrogovanou neprispusobivou menšinu lidí který znají křesťanství jen z tetování kterým se inspirujou od italských mafiánů a černých reperu a vítají ho protože ho chtějí trošku podojit. Celý je to jeden velký teatr, společenský oxymoron, naprostá zhovadilost. Oproti tomuhle je celý Praguepride dost sympaticky event.

Takto komplexne som to nebral. Myslel som len tú fotku. Mne je jedno, či tu bol, alebo nebol, ale takú zvláštnu atmosféru to malo. Aj keď som útržky videl len v TV.
Koľko nadojili na Luníku, to netuším. Aspoň im vyviezli odpad.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
https://www.stream.cz/udalosti-ludka-stanka/mladi-neklidni-a-agresivni-husta-dvojka-chce-zachranit-ceskou-levici-zatim-je-spis-k-smichu-64216727#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sznhp.vidpbox&dop_req_id=i9c32M2cw5K-202109151224&dop_id=64216727&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=_var&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Staněk mi poslední dobou hodně zlepšuje dny :D Normálně by mě ten agresivní Stropnickej nas... ale Staněk ho vyglosoval luxusně. :D Málem jsem vyplivl kafe, kjdyž Stropnickej zase vysadil prášky.
Moderátor
Tak tohle slyším prvně :shock: :lol:
https://www.ctidoma.cz/historie/byl-masarykuv-otec-cisar-frantisek-josef-i-spekulace-podporuje-zakazany-test-dna-66518

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2187 2188 2189 2190 2191 2192 2193 2194 2195 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1