Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2190 2191 2192 2193 2194 2195 2196 2197 2198 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Pavle všechno je to pěkné, tvé shrnutí technologicko průmyslového vývoje.. Má to však malý háček, dnes je vše velmi úzce spjato, dnešní ekonomika je jako domino, které se může snadno sesypat. Rozhodně prkotina to nebude jak píšeš.Je si třeba uvědomit, že není inovace jako inovace,tahle je docela významná.
Jasně když se země nachází v krizových situacích jako je příklad válka a následně poválečný stav, nebo významný ekonom krach atd.mají tyhle zásadní inovace zpravidla větší šanci se prosadit v krátkém časovém horizontu..
Horší to však je pokud system víceméně ,, dobře klape,, a najednou v termínu planovaně toho má přijít zásadní změna a v celkem krátkém čase ..Jsem si docela jistý, že tahle inovace je zejména pro naši zem dlouhodobá záležitost, rozhodně to není otázka cca 14 let jak plánuje Brusel..
Jak jsem už dříve psal je zde nespočet zásadních věci, přes který to jen tak nepůjde, už jen to, kde na to vezme většina zadluženych lidi v republice... ;)
« Poslední úpravu provedl(a) barbar v 17. 9. 2021, 18:00. »
Registrovaný uživatel
2 :evil:
Registrovaný uživatel
:evil:
Registrovaný uživatel
4 jestlipak to bude někdy fungovat :roll:
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
V minulém (a už předminulém) století takových zásahů byla celá hromada. Když se narodil FJI, jezdilo se s volama, kravama a na koňu....

Ano ale když přišla auta, nikdo ty voly, krávy a koně nezakázal :evil:
Moderátor
turtleoverhead napsal
Pavel_III napsal
V minulém (a už předminulém) století takových zásahů byla celá hromada. Když se narodil FJI, jezdilo se s volama, kravama a na koňu....

Ano ale když přišla auta, nikdo ty voly, krávy a koně nezakázal :evil:

Tak zatím jsem neslyšel o tom, že by ty auta byly zakázaný. Jen že se nebudou vyrábět. Přestaly se vyrábět různé věci. I ti tažní voli, byť volů je všude dost. ;) A zákazem se například přestaly vyrábět fosforové sirky, takže různé zákazy tu byly vždy.
A třeba ještě někdo vymyslí jiný pohon, například jaderný a bude. Ovšem než se vymyslí dostatečně maličký termojaderný (nebo i nějaký jiný! - studená fúze!) reaktor, bude to chvilku trvat.

No a taky, začalo se všude a furt a mnohdy zbytečně lítat. Jistě, výrobci letadel a letecké společnosti na tom profitovali, i přes občasné pády letadel. Ale stačilo jedno 11. září, aby se letectví zakolísalo a pak jeden čínský vynález biologické zbraně aby se zjistilo, že není nutno kvůli každé kravině někam lítat (ev. jezdit) a hned byl čistší luft. Takže, ono to tak nějak jde. I v té Praze už přišli na to, že likvidace trolejbusové dopravy nebyl úplně top nápad.

A na závěr výmluvný mistrův epitaf: Budoucnost patří aluminiu! Anebo studené fúzi. 8)
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 17. 9. 2021, 19:04. »
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Tak zatím jsem neslyšel o tom, že by ty auta byly zakázaný. Jen že se nebudou vyrábět. ,

Pokud jsem dobře rozuměl, chtějí zákaz prodeje.
Registrovaný uživatel
Budoucnost patří biopohonu, z východu a jihu tady bude mnoho potencionálních rikšů.
Registrovaný uživatel
Budúcnosť patrí momentálne demolačnym zoskupenia... 👍😉😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
To je zase divocarna. Volný a jeho cirkus humberto. Neustále se nepřestávam podivovat že se takova individualita ve sněmovně pořád drží.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/vyrvany-mikrofon-vyvedeni-poslance-volneho-se-opet-neobeslo-bez-nasili-174891
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 17. 9. 2021, 20:38. »
Moderátor
turtleoverhead napsal
Pavel_III napsal
Tak zatím jsem neslyšel o tom, že by ty auta byly zakázaný. Jen že se nebudou vyrábět. ,

Pokud jsem dobře rozuměl, chtějí zákaz prodeje.

Jako jak?
Moderátor
grofik napsal
Budúcnosť patrí momentálne demolačnym zoskupenia... 👍😉😊

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/demolice-ktera-nema-obdoby-v-cine-za-par-vterin-odpalili-sid/r~01f7caf0160611ec98380cc47ab5f122/
Registrovaný uživatel
Presne na to som myslel... 👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.idnes.cz/usti/zpravy/mojzir-sidliste-ghetto-tomkova-novy-rezim-straznici-odpad.A210917_085600_usti-zpravy_grr

tó razysmus :P
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
Večer manžel ulehne k manželce, zhasnou, dají si pusu na dobrou noc a pak manžel řekne: "Miláčku, musím ti říct něco strašně důležitého, ale protože bys pak neusnula, povím ti to až ráno."

(A jestli to tu už bylo, tak sorry jako.)
Registrovaný uživatel
Náš relax pokial nebudeme v červenej zóne.
Potom budem do jari utierat hubu... 🍷🍸😊

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Už je ok. Ťažšie dní sú za, ešte aj večerný spoločenský relax som stihol.
Občas aj dôchodcom to vyjde podľa predstáv... 👍🍷😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Minulý týden mně žena donutila dívat se na Výměnu manželek, Byl to boxing. Mladá cikánka sice větu z návodu co má dělat přečetla, ale nechápala smysl.Bíla spodina naopak přečetla vše a věděla jak působit na lidi. Obě měli jedno společné a to děti, obě vychovávají další generaci mladých, hloupých budižkničemu na které těch pár inteligentních bude vyrábět peníze atd. Věda, historie, obecně krásno ty debílky nepřitahuje. Prostě stále platí to co jsem o cikánch vždy psal a jsem rád, že umřu ještě v normálním světě, kde muž může podržet dámě či starší paní dveře a je mi líto, že dobu, kdy se tací hlupci budou vyvážet na Saharu nezažiji.Také doufám, že v další generaci bude pouze muž a žena, ještě tak muž a muž a žena a žena to ostatní se bude popravovat.
_______________
Registrovaný uživatel
Já myslel že ti blbci vždycky dělali na ty chytřejši. Altmane zase by jsi někoho mordoval...
Registrovaný uživatel
to ani nemá smysl komentovat, popravoval bych muže, co jich ženy nutí :D
Registrovaný uživatel
...popravoval bych muže,co je ženy nudí :D
Moderátor
jo, mordoval, mám na to školy. Jste v přílíšném klidu,.
_______________
Registrovaný uživatel
Netreba násilie, postačujú vakcíny... 😉😉😉😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Když už jsme u té budoucnosti😂😂😂

https://youtu.be/8HZ4DnVfWYQ
_______________
Igni probatur aurum, virtus miseria...
Registrovaný uživatel
🍸🍷👍😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2190 2191 2192 2193 2194 2195 2196 2197 2198 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1