Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2192 2193 2194 2195 2196 2197 2198 2199 2200 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
:roll: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pěknej nesmysl..hoax starej několik let.

Pokud někdo nepracuje, důchod nedostane!
Tak je to u nás v ČR a na Slovensku to bude stejný.
Registrovaný uživatel
Budeš sa čudovať, ale je to pravda.!!!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Není. Logicky by pak ti, kterým se počítá z minimálky zničili zápočtový listy..a dostali důchod z průměrné mzdy.

Toto obíhalo v ČR před lety, že Romové berou důchody z průměrný mzdy.

Romské menšině se však dostalo pozornosti ve světě internetu i kvůli další věci. Mailovou komunikací se totiž začala šířit falešná řetězová zpráva, tzv. hoax, která tvrdí, že nepracující Romové, kteří celý život do sociálního systému nevložili ani korunu, dostávají důchod počítaný z průměrné mzdy. Tato informace se přes maily rychle rozšířila a dostala se minulý týden dokonce do žebříčku TOP 10 českých nejrozšířenějších hoaxů, který pravidelně zveřejňuje server hoax.cz.


"Pokud není splněna potřebná doba pojištění, která je jednou ze základních podmínek pro přiznání starobního důchodu, nemohou starobní důchod dostat. Romští spoluobčané nejsou při výpočtu starobních důchodů nijak zvýhodňováni ani znevýhodňováni. Platí pro ně stejná pravidla jako pro všechny klienty českého důchodového systému," uvedla Štěpánka Filipová, tisková mluvčí ministerstva práce a sociálních věcí.


Nepracujícím lidem, kteří pouze pobírají dávky, se tak důchod z průměrné mzdy rozhodně nepočítá. "Člověku, který po celý život nepracuje a pouze pobírá sociální dávky (míněny např. dávky pomoci v hmotné nouzi, dávky státní sociální podpory, apod.), nemůže vlastně nárok na tento důchod vzniknout, neboť nezískal potřebnou dobu pojištění, která je nejméně 25 (do budoucna až 35) let," potvrdil serveru Podnikatel.cz Kamil Vařeka, tiskový mluvčí České správy sociálního zabezpečení (ĆSSZ).


Prostě takovej člověk čerpá do smrti dávky, nikoliv důchod! Což je logický a divím, že se tady o tom vůbec bavíme...Jsem si jistej, že na Slovensku platí to stejné...
Registrovaný uživatel
https://www.facebook.com/hoaxPZ/photos/a.317666309061243/770548350439701/

Koukám ten hoax na Slovensku vyvrací dokonce policie. :)

Grofíku rozum do hrsti, postuješ tu ty mejlový hoaxy docela často.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Není. Logicky by pak ti, kterým se počítá z minimálky zničili zápočtový listy..a dostali důchod z průměrné mzdy.

Toto obíhalo v ČR před lety, že Romové berou důchody z průměrný mzdy.

Romské menšině se však dostalo pozornosti ve světě internetu i kvůli další věci. Mailovou komunikací se totiž začala šířit falešná řetězová zpráva, tzv. hoax, která tvrdí, že nepracující Romové, kteří celý život do sociálního systému nevložili ani korunu, dostávají důchod počítaný z průměrné mzdy. Tato informace se přes maily rychle rozšířila a dostala se minulý týden dokonce do žebříčku TOP 10 českých nejrozšířenějších hoaxů, který pravidelně zveřejňuje server hoax.cz.


"Pokud není splněna potřebná doba pojištění, která je jednou ze základních podmínek pro přiznání starobního důchodu, nemohou starobní důchod dostat. Romští spoluobčané nejsou při výpočtu starobních důchodů nijak zvýhodňováni ani znevýhodňováni. Platí pro ně stejná pravidla jako pro všechny klienty českého důchodového systému," uvedla Štěpánka Filipová, tisková mluvčí ministerstva práce a sociálních věcí.


Nepracujícím lidem, kteří pouze pobírají dávky, se tak důchod z průměrné mzdy rozhodně nepočítá. "Člověku, který po celý život nepracuje a pouze pobírá sociální dávky (míněny např. dávky pomoci v hmotné nouzi, dávky státní sociální podpory, apod.), nemůže vlastně nárok na tento důchod vzniknout, neboť nezískal potřebnou dobu pojištění, která je nejméně 25 (do budoucna až 35) let," potvrdil serveru Podnikatel.cz Kamil Vařeka, tiskový mluvčí České správy sociálního zabezpečení (ĆSSZ).


Prostě takovej člověk čerpá do smrti dávky, nikoliv důchod! Což je logický a divím, že se tady o tom vůbec bavíme...Jsem si jistej, že na Slovensku platí to stejné...


Já jen,že 80% cikánů je na invalidním duchode...
Registrovaný uživatel
MikyM jo to jo, zneužívaj dávky jak se dá..Ale na starobní nemaj nárok.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Budeš sa čudovať, ale je to pravda.!!!


Ty tvoje vtipy :-D
Registrovaný uživatel
Páni zbytočne hejtujete, je to pravda. Doporučujem znovu a pomaly prečítať.
Nemusíte sa ospravedlňovať za omyl... 😅
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:shock:
Registrovaný uživatel
Souhlasit jde s tím, že je to slovenska logika... A la měsíček
Registrovaný uživatel
obchodník - Logika je věřit nesmyslu. Zajímavé pojetí. To mě nenapadlo. Jakkoliv to tak myšleno nebylo, ale spokojím se s tím. :D
Dává to víc smysl, než vysvětlení, že si to mám znovu přečíst.
Registrovaný uživatel
Slabé šmelík, odporúčam urobiť poradu mimo fóra ako býva zvykom, pomeniť prezývky a hurá na mňa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Slabé šmelík, odporúčam urobiť poradu mimo fóra ako býva zvykom, pomeniť prezývky a hurá na mňa... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Navíc neoprávněný narcismus a schizofrenie. Snad jednou vymřete :-D
Registrovaný uživatel
Smelik tvrdíš, že si ekonóm, investičný poradca čiže pracuješ z číslami.
Myšlienku som zavesil do vlákna ako mi pravdivosť potvrdil ekonóm, zelas niekomu smrť, to nie je pekné...
Poznáš to, čo praješ inému, čakaj na sebe. 😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Smelik tvrdíš, že si ekonóm, investičný poradca čiže pracuješ z číslami.
Myšlienku som zavesil do vlákna ako mi pravdivosť potvrdil ekonóm, zelas niekomu smrť, to nie je pekné...
Poznáš to, čo praješ inému, čakaj na sebe. 😊


Nic takového netvrdím... Ale s číslama dělám dost, to je pravda.
Btw hlavně aby se tobě a ostatním přejníkům tady splnilo co přejete ostatním lidem ;)
Registrovaný uživatel
To je tak hezký 🙂 že si navzájem přejete 😁
Registrovaný uživatel
Daj odkaz kde prajem, pripadne iný kolegovia naladený na podobnú vlnovu dĺžku??? 🙄😳😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Volové, hlavně nenápadně!! 😁
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/magicka-ruka-se-zjevila-nekolikrat-podvadeni-u-ruskych-voleb/r~81b2c5a01a0311ec9106ac1f6b220ee8/
Registrovaný uživatel
Ty i tvý kolegové tady poměrně často přejete lidem jen to nejlepší, uprchlíky střílet ještě ve vodě/ na hranicích apod. Například. O altmanovi škoda mluvit, ten už by byl na planetě nejlépe sám
Kato, to je jen jeho standardní překrucování a utíkání. Já nikomu smrt nepřál, já jen napsal, že doufám, že jednou podobní jedinci vymřou (a svět bude hezcim místem)
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Volové, hlavně nenápadně!! 😁
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/magicka-ruka-se-zjevila-nekolikrat-podvadeni-u-ruskych-voleb/r~81b2c5a01a0311ec9106ac1f6b220ee8/


To někoho překvapuje? Měsíček apod to beztak popře, to přeci není možné, kampaň!!!
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Myšlienku som zavesil do vlákna ako mi pravdivosť potvrdil ekonóm,

Těžko uvěřit že to nebyl minimálně ministr financí. :roll:
Registrovaný uživatel
Skús trochu precestovať svet a potom poucuj o spolužití.
Možno úvodom postačuje tri mesiace pobyt pri niektorých lokalitách doma v republike a to sú ľudia čo sú naši občania.
Nie je všetko zlato čo sa bližšti...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
grofik napsal
Myšlienku som zavesil do vlákna ako mi pravdivosť potvrdil ekonóm,

Těžko uvěřit že to nebyl minimálně ministr financí. :roll:

Nie nebol, ale ešte poctivo ukončené štúdium diplom získaný za vedomosti... 😅😊
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Někdy je lepší přiznat chybu...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2192 2193 2194 2195 2196 2197 2198 2199 2200 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1