Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2213 2214 2215 2216 2217 2218 2219 2220 > »

Autor Příspěvek
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Paul napsal


ten toho nasliboval... třeba, že skončí. no ale co čekat od čobola...

Andrej Babiš dnes večer stáhnul svá slova, že pokud skončí v opozici, opustí politiku. „Stokrát mi můžete říkat, ať se vrátím na Slovensko, ale já jsem český premiér, jsem hrdý Čech a já to prostě nevzdám. takže mám pro vás špatnou zprávu. Zůstanu v té Sněmovně. Zůstanu,“ řekl ve svém videopořadu Čau lidi.

To aby bylo o národnosti jasno!
Registrovaný uživatel
Slovo dělá chlapa ..

Tenhle kňoura "čau lidi" něco slíbí a druhej den to zase popře...
Moderátor
Altmann napsal
Pánové, já vím co to je cukrovka společně neuropatii, bolí, ale pokud do toho nepijete, je hlava jasná. U Zemane je to divné.
Pro barbara extra. Já mám játra OK. Pil jsem jen rudé víno a kvalitní. Bohužel již nepiji nic. Ale Zeman by opravdu měl odstoupit, je nemocný a ta nemoc je bolestrivá, to znamená, že dostává i opiáty a to je nápor na mozek.


Nechci být hrubý, ale to aby jste odstoupil od tak zodpovědné funkce moderátora faleristiky nemyslíte? ...
Vůbec vy se opravdu měníte ze dne na den, ten Altmann co jsem znal je uz nějaký čas pryč.. No jo charakter to bývá problém..
Moderátor
Paul napsal
Slovo dělá chlapa ..

Tenhle kňoura "čau lidi" něco slíbí a druhej den to zase popře...


Pořád je předseda nejsilnější strany a né koaličních luzrů...
Rozhodování nebývá jednoduché.. Ale jak jsem psal bude plno kritiky z pozice opozice.. :)
Moderátor
No nejsilnější, no strany ...

Řekněme, že měl nejvíc koblih.
Moderátor
Pavel_III napsal
No nejsilnější, no strany ...

Řekněme, že měl nejvíc koblih.


Na tebe Pavle nelze reagovat :) máš svůj názor jseš nad věcí a koukám bereš to s humorem... Dejme tomu, třeba i více koblih :lol:
Registrovaný uživatel
Niekde tu bude "zakopaný pes"... ;)

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/603334-zahranicie-hodnoti-ceske-volby/

https://nazory.pravda.sk/komentare-a-glosy/clanok/603534-antibabis-antifico-vyhrat-volby-nestaci-ake-bude-ceske-vytriezvenie/
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pravda SK. To chceš, Rudé právo 2.0
Registrovaný uživatel
Paul napsal
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/rozpocet-schodek-ministerstvo-financi-dluh-statni.A200302_143538_ekonomika_mato

Tady je krásnej důkaz, článek z doby předkovidové, v dobe nějvětší prosperity nás mamlas a nejlepší manager všech dob se svojí odbornicí na finance mastnou Alenkou zadlužovali!

Doporučuju přečíst, jak špatně hospodařil stát, aby se to zase nesvádělo na kovid...kovid byl jen booster, na kterej se to pak vše svedlo.

Paule, tohle nemá smysl. Už se to tady řešilo s barbarem mnohokrát, toho by nepřesvědčilo ani kdyby mu přiznal barvu sám Babiš ;)
Registrovaný uživatel
Já vim. Nechal jsem se vytrolovat.
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Ach jo. Nemá to smysl....četl jsi to celý? Plánoval se schodek 60 miliard..čert vem těch 5,3 z projektů EU...
V tý době šlapala ekonomika a i tak se hospodařilo s rekordním schodkem! Přitom Bureš tvrdil, že povede stát jako firmu..která firma může hospodařit, když se jí daří v brutálním mínusu????

Je to šarlatán, nasliboval hory doly (kdysi dávno jsem mu chvíli věřil) aby obsadil posty neschopnejma nýmandama (třeba Vojtěch) a jen profitoval do vlastní kapsy.

Jen podotknu, Bureš vážně řídil stát jako svoji firmu. Vždyť mu vše na co necuca dotace z EU bankrotovalo
Moderátor
Otravnykomar napsal
Paul napsal
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/rozpocet-schodek-ministerstvo-financi-dluh-statni.A200302_143538_ekonomika_mato

Tady je krásnej důkaz, článek z doby předkovidové, v dobe nějvětší prosperity nás mamlas a nejlepší manager všech dob se svojí odbornicí na finance mastnou Alenkou zadlužovali!

Doporučuju přečíst, jak špatně hospodařil stát, aby se to zase nesvádělo na kovid...kovid byl jen booster, na kterej se to pak vše svedlo.

Paule, tohle nemá smysl. Už se to tady řešilo s barbarem mnohokrát, toho by nepřesvědčilo ani kdyby mu přiznal barvu sám Babiš ;)


A kdo z vás přesvědčí 28% přes 1400 000 voličů hnutí ano, vy dva? :)
Moderátor
barbar napsal
A kdo z vás přesvědčí 28% přes 1400 000 voličů hnutí ano, vy dva? :)

U komunistů to taky chvílu trvalo, ale klesá jim to, klesá!
Moderátor
Pavle trochu jiné téma... Třeba nějaký online šachy nehraješ ..?
Tenhle týden... Aktuálně výsledky Barbara :)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nehraju, na to musí být klid a čas.
A navíc, šachy na počítači mne tak nějak nebaví.

Kdysi jsem hrával takovou jakousi slovní hru o body, ale pak na tom asi chtěli strašně vydělat a ani nevím, jestli to ještě vůbec žije.
Moderátor
Pavel_III napsal
Nehraju, na to musí být klid a čas.
A navíc, šachy na počítači mne tak nějak nebaví.

Kdysi jsem hrával takovou jakousi slovní hru o body, ale pak na tom asi chtěli strašně vydělat a ani nevím, jestli to ještě vůbec žije.


Já si na jednu, dvě, tři partičky skoro denně čas vždy najdu.Onlinovky se soupeři s celého světa, dobrá zábava..
Registrovaný uživatel
Barbar nie je barbar :mrgreen: barbari ktorí sa cítili patricijmi sa ako barbari predstavili sami :roll:
Moderátor
medo napsal
Barbar nie je barbar :mrgreen: barbari ktorí sa cítili patricijmi sa ako barbari predstavili sami :roll:


:) nelekej se medo, je to záměr....v podstatě jako samotná hra šachy a zrovna ze vše co hraju jsem vybral champion Moscow :)... Mimo to hrají turnaje London, New York, Berlin....
Hloupost některých je fascinující... . :lol:
Registrovaný uživatel
Gratulujem . Šach som hrával , teraz po rokoch som si doma zahral s juniorom. Hlúposť je ako vesmír.
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Otravnykomar napsal
Paul napsal
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/rozpocet-schodek-ministerstvo-financi-dluh-statni.A200302_143538_ekonomika_mato

Tady je krásnej důkaz, článek z doby předkovidové, v dobe nějvětší prosperity nás mamlas a nejlepší manager všech dob se svojí odbornicí na finance mastnou Alenkou zadlužovali!

Doporučuju přečíst, jak špatně hospodařil stát, aby se to zase nesvádělo na kovid...kovid byl jen booster, na kterej se to pak vše svedlo.

Paule, tohle nemá smysl. Už se to tady řešilo s barbarem mnohokrát, toho by nepřesvědčilo ani kdyby mu přiznal barvu sám Babiš ;)


A kdo z vás přesvědčí 28% přes 1400 000 voličů hnutí ano, vy dva? :)

Kdyz budu mit k dyspozici miliardu a Prchala, presvedcim klidne 60%
Registrovaný uživatel
Tak tak, i relativně chytří lidé jako barbar pak budou hlásat jaký je to ekonomický guru :-D a že lhát se musí a je to vlastně v pořádku, v zájmu lidí atd
Registrovaný uživatel
Mně se líbí jak piráti v rozhovorech vymýšlejí nejrůznější důvody proč mají tak málo poslanců ale ten hlavní jim uniká. Skoro nikdo tam ty levicové postpubescenty nechtěl :D
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Mně se líbí jak piráti v rozhovorech vymýšlejí nejrůznější důvody proč mají tak málo poslanců ale ten hlavní jim uniká. Skoro nikdo tam ty levicové postpubescenty nechtěl :D

Pirati pohoda, naberou sily pres tyhle 4 roky, ten ten bordel po afterbabis mejdanu odsere SPOLU, babis mezitim pujde na trun a za 4 roky cajk. Hele je to uplne zukazkovej priklad, Babis a Pirati se navzajem venovali tolik energie ze si vubec nevsimli ze je predbehnul nekdo tak fadni jako banda derivatu reciklovanych z 5 davno vyschlich stran. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
, babis mezitim pujde na trun...

To snad ne, tak blbí přece jen nejsme :'(
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pavel_III napsal
Nehraju, na to musí být klid a čas.
A navíc, šachy na počítači mne tak nějak nebaví.

Kdysi jsem hrával takovou jakousi slovní hru o body, ale pak na tom asi chtěli strašně vydělat a ani nevím, jestli to ještě vůbec žije.


Nj když máš houno na práci tak máš čas na šachy

Já si na jednu, dvě, tři partičky skoro denně čas vždy najdu.Onlinovky se soupeři s celého světa, dobrá zábava..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2213 2214 2215 2216 2217 2218 2219 2220 > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1