Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2216 2217 2218 2219 2220

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Co mi to nafocení pomůže?

Budeš vědět o kolik od toho dne platíš víc ale jinak k ničemu ;)
Registrovaný uživatel
:twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
:twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Ano nevím, že zažívám další krach https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/bohemia-energy-cinnost-konci-energie-dodavatel.A211013_110441_ekonomika_ijan

Já jsem vždycky říkal, že to strašná firma, že to jsou hajzli. Bohužel jsem se jim upsal před pár lety ... ale už se mi podařilo změnit to podstatné dřív a méně finančně náročné je "na cestě" (asi se to urychlí). No a možná proto zkrachovali! :twisted:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Co mi to nafocení pomůže?

Jestli se vás to týka tak de fakto ode dneška se spotřeba počítá podle nového ceníku. Já nevím jak se to bude řešit ale určitě opsáním stavu nic nezkazíte. Mě ještě napadá co bude s přeplatkem za zálohy do současnosti mimo topnou sezónu. Vymáhat ho po zkrachovalé firmě to bude asi terno. Fakt zmar.
Registrovaný uživatel
Jojo, to bude zajímavé, ale zatím jsem jim zaplatil asi 2 zálohy :-D no nic, pořešíme zase něco
Registrovaný uživatel
Juuuu dostanu kompenzace :-D

https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/bohemia-energy-energetika-plyn-elektrina-krize.A211013_132151_ekoakcie_rts
Moderátor
V USA už jsou v prdeli úplně:
https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/profesor-pustil-studentum-othella-s-olivierem-byl-obvinen-z-rasismu-40374775#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=wVQBOtwLwZ2-202110131751&dop_id=40374775

Ale i u nás to není úplně OK:
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/hruzny-nalez-na-nachodsku-v-hospodarstvi-bylo-70-uhynulych-zvirat-40374855#dop_ab_variant=1&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=D2em158dJAZ-202110131755&dop_id=40374855
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 13. 10. 2021, 19:08. »
Registrovaný uživatel
:twisted: :twisted: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Člen volební komise Lány: "Byla to docela nejistota, když jdete za prezidentem s urnou a do poslední chvíle nevíte, co si v ní odnesete..."
Registrovaný uživatel
rektor napsal
ferovyobchodnik napsal
Ano nevím, že zažívám další krach https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/bohemia-energy-cinnost-konci-energie-dodavatel.A211013_110441_ekonomika_ijan

To ujišťování "dodavatelem poslední instance" a jakože je všechno vlastně vklidu je srandovní. Nikdo tomu milionu lidí neříká, co je ted reálně čeká. To, že ode dneška (pravděpodobně) platí za obchodní složku ceny elektřinu a plynu cca 3x víc než dosud a to až do doby, než jim naskočí nějaká jiná smlouva, což může být 1.11. nebo taky 1.12. nebo ještě později. Takže pokud se to někoho týká doporučuju dnes nafotit stavy elektroměru a plynoměru a snažit se šetřit.

Plus ďalších cca 300000 odberateľov.
Bohemian rhapsody= Bohemia/ Slovakia energy.
U nás to zbalili asi pred 2-3 dňami, tých cca 300 K odberateľov, ktorí sa nechali ojemilovať.
Náš pán minister hospodárstva ich nazvali špekulantami a šuflikantami.
Keď to dáva, tak sláva,
keď sa to posere, tak hybáááááj od toho, nech sa stará kto chce.. :P :P
Bohemia energy.. :mrgreen: :mrgreen:
-s-
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

A čo tak otvoriť úplne novú KT a tú starú používať na dohľadávanie, niečo ako archív.
-s-
Registrovaný uživatel
;) :D . ...chtěli jste levnější energie....hledali jste .......a prdlajz ......jo miluju to .....
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Co mi to nafocení pomůže?

Das si to do ramecku a az budes mit deti tak si je vezmes na klin, sundas fotku a zacnes, Jo to ja kdyz byl jeste mladej a ferovej ...... :twisted: nezapomen si vedle zaramovat vypis z minuleho roku aby to melo kontext
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 13. 10. 2021, 20:13. »
Registrovaný uživatel
ramires napsal
;) :D . ...chtěli jste levnější energie....hledali jste .......a prdlajz ......jo miluju to .....

Aj ja. Na druhej strane, nie je na tom nič zlé. Až na to, že to, čo vyzerá dobre, vo finále nefunguje.
-s-
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
ferovyobchodnik napsal
Co mi to nafocení pomůže?

Das si to do ramecku a az budes mit deti tak si je vezmes na klin, sundas fotku a zacnes, Jo to ja kdyz byl jeste mladej a ferovej ...... :twisted: nezapomen si vedle zaramovat vypis z minuleho roku aby to melo kontext


no u mě to asi moc parády neudělá, sice mám všechno na elektřinu, ale moc jsem si je neužil.... beztak jde naštěstí o pár šušňů :D
Registrovaný uživatel
víc mě stálo dnešní oslabení dolaru :D
Registrovaný uživatel
Dneska me sousedka vyplasila, zacali vrtat sloupky na plot a pribehla ze nam asi navrtali plyn, ze to mame na hranici pozemku. Hned chaos, telefonovani, jen porusena chranicka, volam firme co mi to delali, sousedka zdivocele hulaka aby to bylo slyset ze ji zaplati prostoj firmy co dela plot a ze to maji jen 60cm hluboko. Prijel frajer, otevrel obe skrine a povida, vidite?! Cerna trubka s dratem, bez chranicky, bily pisek, tvuj plynovod, zluta trubka, zluta chranicka, zadny drat, v dire: zluta trubka zluta chranicka vas plynovod, kdo ze komu bude co platit :-D utuzovani sousedskych vztahu hned ze startu :-D
Moderátor
stani napsal
turtleoverhead napsal
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

A čo tak otvoriť úplne novú KT a tú starú používať na dohľadávanie, niečo ako archív.
-s-

Dobry napad, starou nechat archeologum.
Registrovaný uživatel
numismat napsal
stani napsal
turtleoverhead napsal
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

A čo tak otvoriť úplne novú KT a tú starú používať na dohľadávanie, niečo ako archív.
-s-

Dobry napad, starou nechat archeologum.

Jednoduché, starou tlachárnu uzamknout, založit novou a zaškrtnout ji jako "důleité téma". Má to jen malý háček, admin vyházel moderátory a sám sem ani nepáchne :twisted:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2216 2217 2218 2219 2220

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1