Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
dneska vás sem tolik nakouklo a nikdo nic nepíše ... ticho jak v márnici, rozviřte prach na klávesnici a tlachejte plkejte kecejte, toto téma jsem založil jen pro tuto příležitost ;)
Registrovaný uživatel
Čeče, zrovna jsem chtěl něco takového založit... horko jak v... a každej sem kouká a nic nepíše :)

Tak co, borci, jak dupou králíci ?
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
no konečně se někdo přidal, celé dopoledne jsem sem při zaměstnání nakukoval a nic se tu nedělo, no hrozná nuda :) vedro je jako sviňa, ale už se mi v lednici chladí pivko, tak za chvíli už bude dobře ;)
Moderátor
Jááááj chlapi, aj by som sa zdržal, ale na mňa to vychladené pivko čaká v parádnej záhrade 100m od baráku, tak zas někdy. Všetkých vás zdravím vy tlupa numizmatická :)
Registrovaný uživatel
to by mě zajímalo, jestli sběratelé "dnešních" mincí truchlí, když je pouští při nákupech s manželkou :)
Registrovaný uživatel
Mno a co vůbec děláte, chlapi, jestli to není tajné ?:) Čímpak se živíte ?
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
to by mě zajímalo, jestli sběratelé "dnešních" mincí truchlí, když je pouští při nákupech s manželkou :)


...já žádné nemám... já mám jen ty staré... :D si je tak postupně vyměňuju... :D to mi tak připomíná že musím na nákup. Došel toaleťák a uhlí na grilování :) Dvě zásadní věci...
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Ja sa "zatiaľ" parím vo veľkosklade s kobercami, ale ešte 2 roky školy; potom uvidíte :)
Registrovaný uživatel
Píská mi morče... asi má hlad... chudák, nezávidím mu ten kožíšek... :roll:
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
A: Tak lepší než mincí do oka... stejně s tou prací je to katastofa. Slušné místo najít dneska je velký problém, zvláště pro studujícího. Vidím to na své slečně, chuďátko se dře v supermarketu. No, já nejsem studijní typ, takže mě ani nic jiného nezbylo, než jít makat... jsem vystřídal snad všechno možné. A teď, snad už po dvou letech, jsem doufám konečně našel. Takže držte palce.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
palce držíme, neboj ;) moje maličkost pracuje v chem. fabrice jako směnový mistr. většinu šichty prosedím v kanclu a jen dávám vysílačkou povely podřízeným :) a proto mě také sr.... když jsem byl celé dopoledne tady na fóru a nikdo se neozýval a nic nepsal :D
Registrovaný uživatel
Tak zrovna dnes o tom byla reportáž v televizi,jak lidi v pracovní době serfujou a hrajou hry.Tak pozor na vyhazov.
Registrovaný uživatel
No... a pak se řve že je málo peněz a blbá práce a tak a přitom půl dne prosedí u kompu na foru :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
No já se pro změnu dřu coby programátor databází. Čili asi tak 12.- 14 hod. v práci ( za plat skladníka bez nároku na přesčas ) a zbytek doma pro zábavu. Budu s tím muset něco udělat. Pro práci mi nezbývá čas na koníčky.
No, serfování v práci věnuju asi 20 min. na začátku prac. doby. Takže firma z toho neschudne. Horší pro firmy spíš bude ICQ, které neustále vytrhuje lidi z většiny důvodu totálně stupidními dotazy z pracovního procesu.
Registrovaný uživatel
Robbie: měl ses lépe učit :D no ale zase mám celkem velkou zodpovědnost, když chybnou manipulací způsobíme výpadek, tak to je pak každou hodinu několika milionová škoda no než se to pak zase najede zpátky ... většinou je pak škoda na spálených produktech (z důvodu vypadlé výroby a najíždění) vždycky tak nějak kolem 100 mil. :) teď mě vlastně napadá, že bych mohl požádat zaměstnavatele, že když nám to dnes nevypadne, tak by mi měli pustit alespoň 10 mil. jako ušetřenou ztrátu :D to by se pak nakupovali mincičky, mít takový fond :D
Registrovaný uživatel
Radek Deraha napsal
Tak zrovna dnes o tom byla reportáž v televizi,jak lidi v pracovní době serfujou a hrajou hry.Tak pozor na vyhazov.


no to chápu u úředníků, kteří pořád brečí, že nestíhají pro spoustu práce, ale já, když se nic neděje, tak nemám do čeho píchnout.
tuhle přišel vedoucí do kanclu (což dělá tak 3x za rok), měl jsem nohy na stole a hrál ty přiblblé karty na PC. jak jsem ho viděl, hned nohy dolu ze stolu a karty na lištu, ale on mi jen řekl, "to je dobrý" a probral se mnou, co potřeboval :) není žádný pedant, zkrátka když provoz šlape, proč nesedět na zadku. u nás v chem. provozu, když provozáci běhaj, tak to znamená, že něco není v pořádku ... a to si žádný vedoucí nepřeje :D
Moderátor
kacuro, to je dobrý nápad ten s fondom za bezproblémový chod výroby.....
Moderátor
tiež nad tým uvažujem kde stále brať tie gulaté čo sa rozkotúlaú a papierové čo strašne ľahko letia...
Registrovaný uživatel
facctory: nejlépe by asi bylo, založit si vlastní mincovnu a razit ... a razit ... a razit :) nebo raději tisknout :D
Registrovaný uživatel
nebo raději začít razit některý z denárů od Boleslava, nějaký vzácný, co má TC 60-70 tis. :D to bych mincmistra ani moc nezaměstnával, stačila by jedna mince měsíčně :)
Moderátor
len to by si musel tie denáre obmieňať, aby si nepresýtil trh...
Moderátor
ale inak mnohý to tak robia, všimni si novorazby, už teraz su pomaly akceptované ....
Registrovaný uživatel
podle toho, jak by bylo drahé vyrobit formu, by se snad dalo udělat i tak. ale kde k tomu sehnat vzorkový kousek pro výrobu té formy :( takovou minci ti nikdo nepůjčí :)
Moderátor
a myslím si, že novorazby boli razené za účelom oklamať zberateľov.....a ked sa ich objavilo veľké množstvo, až potom sa začali predávať ako novorazby..
Moderátor
no vybral by si niečo menej podozrivé.....u trošku lacnejších by to nik tak neskúmal...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1