Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
myslíš jako že si namaluješ vlastní obrázek ? :) tak ne aby to byl nějaký kosočtverec s čárkou upostřed ;)
Moderátor
no spomínam si na také niečo, ale vymyslím niečo iné....
Registrovaný uživatel
tak už se těším co vymyslíš ;)
Moderátor
neviem ešte, stále premýšlam..
Registrovaný uživatel
Archy udělej si také ikonku, ať máme každý punc ;)
Moderátor
a potom nemeniť....iba ak vo výmimočných prípadoch....napr. zmena zberateľského smeru....
Moderátor
Veď dobre viete priatelia, že som v týchto veciach úplný analfabet :)
Moderátor
a načo tu máme robbieho??? :lol: :lol:
Registrovaný uživatel
Archy nic na tom není, vybereš si nějaký obrázek, upravíš si ho podle sebe, zmenšíš ho na 65*65 pixelů a umístíš ho někam na net (pokud nemáš kam, můžeš ho hodit ke mně ;) ), pak si v nastavení najdeš cestu k tomu obrázku (http adresu) a je to ;)
Moderátor
Archy, netreba sa toho báť, skús to, uvidíš že to pôjde....ked sa to nepodarí na prvý raz na druhý alebi tretí určite...
Moderátor
Drahí moji priatelia :) Ďakujem že ste sa ma tak ujali, do smrti vám budem vďačný :).
Registrovaný uživatel
no vidíš facctory, žádný boj nebude, nejdřív nám Archy hrozil a teď v prachu žadoní o milost :D
Moderátor
ja som vedel že ho to prejde, je to dobrák od kosti...
Registrovaný uživatel
:D já vim a s jeho zápalem pro věc věřím, že jednou bude psát o groších knihy ;)
Moderátor
úplne s Tebou súhlasím....potom nám možno nejaký výtlačok venuje....snáď...
Moderátor
Aj podpíšem :)
Registrovaný uživatel
Archy poslal jsem Ti mail, potřeboval bych súrnou odpověď ;) díky
Registrovaný uživatel
fíha tady je zase mrtvo, lidi snad nečučíte na telku, dyk tam stejně nic nedávají :(
Registrovaný uživatel
teď mě napadá, existuje vůbec nějaký film o numismatice? teď nemyslím nějakou vloupačku, kde vykradou banku :)
Moderátor
no chvíľu tu nie som a z Teba kacuro je moderátor, gratulujem....
Registrovaný uživatel
vďaka :) jsem povýšil :)
Moderátor
len dúfam,že nebudeš namyslený... :roll:
Moderátor
Ako facctory :)
Registrovaný uživatel
teď jsem si vzpoměl, prásknu na sebe takovou klukovinu, když jsem začal sbírat mince, tak jsem si chtěl posbírat i dnešní mince podle ročníků. no a zrovna jsme byli na hradě loket a tam bylo přepažené místo, kam lidi házeli drobáky, tak jsem přítelkyni pověřil hlídáním a přelezl zábradlí a sbíral tam ty drobné. sbíral jsem všechno, páč nebylo moc času :D tak takhle se dá také sbírat ;) bylo tam spousta našich a eurocentů a i nějaké ruské :D
Registrovaný uživatel
no to si pište, že v mé sekci bude vládnout tyranie ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1