Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
být Tebou, tak si lehnu pod stůl a válím do postele "sudy", nahoru se pak nějak vysoukáš ;)
Moderátor
ok, zajtra ti napíšem ako mi to išlo... :lol:
Registrovaný uživatel
nebudu Tě trápit, ty palce stačí až zítra od 7,30 ;) ještě by si mohl mít v posteli problémy se ženou (přítelkou) ;)
Moderátor
kacuro napsal
nebudu Tě trápit, ty palce stačí až zítra od 7,30 ;) ještě by si mohl mít v posteli problémy se ženou (přítelkou) ;)


ok, také problémy riskovať nebudem...
Moderátor
Robbie napsal
Tak jsem přišel z práce a musel jsem si jedno pěnivé otevřít :)

Safra, první den v nové fachně a už po mě chtěli vymyslet reklamní kampaň :D Přijede pět nových aut z německa, tak se musí polepit, vymyslet polep na reklamní kamion, vymyslet trička, určit trasa cest, sehnat lidi a tak... :D Takže kdyby k vám do města zavítaly auta DIGI TV a neměli jste ještě doma kabelovku, popř. by jste chtěli platit míň, tak pamatujte, kdo to celý organizuje a že tam máte známého ... :)


a bude sleva??? :lol:
Moderátor
facctory: Aj z prava! :)
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
a jestlipak mluvíš reklamštinou :D řekni něcóóó :)


... ale u nás, se reklamštinou nemluví... ;) :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Robbie: :D :D
Registrovaný uživatel
facctory

Tak už to tu pošli, škaredší než kacuro nemůžete být... ;) :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
tssss ... své přítelkyni se moooc líbím :P ... nejvíc když na mě nekouká ;)
Moderátor
Přítelkyně již navštívila očního lékaře? To já jen tak...
Registrovaný uživatel
:D jó to je gut
Moderátor
:)
Registrovaný uživatel
Zdenek Jindra napsal
nerva81 vzal by sis nastarost jako moderator rubriku Svetove mince? Znalosti mas opravdu nevydane :-)


Děkuji za nabídku, já se zabývám pouze anticku numismatikou - pod pojmem světové mince si představuji například sběratele, který typově sbírá mince 20. století. Kdyby tady byl nějaký větší počet antikářů tak bych se tomu nebánil. Zatím jsem jich tady moc nepotkal :'( :mrgreen:
Registrovaný uživatel
facctory: tak jsem zase prd našel, že Tys mi ty palečky nedržel :(
Moderátor
Chlapci, čo sa tu hašteríte kto našiel, kto nenašiel, kto držal palečky, kto nedržal, berte to ako ja, pooohooodaaaa. Za hodinku a pol idem na pivko, asi sa zostrelím jak Iľjušin, manželka s deťmi je na Záhorí, prídu až o týždeň, zajtra som pozvaný na osadu na grilované mladé prasiatko a dva sudy piva. Tak to aj vy berte s humorom... proste pohodáááááááá.
Registrovaný uživatel
mi se s facctorym jen tak škádlíme :D aby byla nějaká prča ;) a co že to tam u vás pijete za pivko? já du žel bohu celý víkend včetně dneška na noční :(
Moderátor
Milý Kacuro. Veľmi dobre som vedel že sa hneď ozveš, videl som Ťa medzi prítomnými. Ja viem že s Petrom sa len tak hecujete, to chápem už dosť dlhú dobu... hádam ma vážne nepokladáš za magoraaaa?!? :)
Tak tebe Teda fakt nezávidím :( ja si to radšej odbijem na tom pivečku. Začnem v Pánskej Záhrade Granátom alebo Staropramenom, potom pôjdem na Hotel Jeleň na Bernarda a ukončím to v Patagónii Pisnerom. Ale Kacuro, nebuď smutný, ja Ti sľubujem, že na Teba budem myslieť... fakt.... hahahahahaha
Registrovaný uživatel
Ty prevíte :) tak já si dám za Tebe v práci zase nealko pivo :) a jakoto že u vás pijete naše piva? dřív jsem sbíral pivní etikety, tak vím, že máte také mnoho druhů piva. měl bych se někdy podívat na slovač, já totiž rád ochutnávám cizí piva :) mimichodem staropramen teda fakt nemusím :(
Moderátor
kacuro, a ja som ti tak drežal palce a fakt nič, alebo nechceš priznať, aby si nemusel ten sľúbený denárik poslať...no, no...
Moderátor
archy, že som tak smelý, kde na záhorie išla manželka, šak víš proč sa ptám... :lol:
Moderátor
kacuro: v piatok....... v noci ............v práci......., brr....
Registrovaný uživatel
no opravdu nic, jen pár drobných, dvě kule do předovky a jednu přeztičku botovku :( jak vidíš, je to bída a to nás bylo 5 lidí a byly jsme tam 6 hodin. ostatní na tom byli i hůř než já ...
Moderátor
Kacuro, ja a facctory Ťa veľmi radi uvítame, Facctory býva úplne na západe pri hraniciach, ja o 50 km ďalej. Môžeme sa strtnúť niekde pri hraniciach a môžeme koštovať. Pív máme naozaj veľa a (aj keď to vy pepíci neuzávate, lebo len vy ste naj :)) rozdiel v kvalite, aspoň tých našich špičkových pív s vašimi, sa už trochu vyrovnáva. Myslím to vážne, pivo Ti buď chutí alebo nechutí, ale dám ruku do ohňa za to, že v dnešnej dobe už na Slovensku nenájdeš zlé slovenské pivo. No ono jasne, keď prídeš niekam na lazy, alebo tam kde sa aj vrany otáčajú, tam šenkári to pivo dobre pretiahnu s hadicou po krížoch, jasné že tam je hnusné. Ale príď do normálnej knajpy kdekoľvek a slovenské pivo Ti bude chutiť rovnako ako české. Fakt, nerehoc sa, príď a uvidíš. Ste vítaní všetci.
Registrovaný uživatel
tak to zase prrr ... já nehodnotím dokud neochutím :) mě např. chutnají i některá maďarská a chorvatská piva, za to německo, to je hrozný, to jsou vodičky bez chuti :) i ve Slovinsku mi chutnalo, ale to nevím, jaké jsem pil :(

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1