Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2042 2043 2044 2045 2046 2047 2048 2049 2050 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vercingetorix napsal
grofik napsal
Vercingetorix napsal
Katyň je jen špička ledovce. I u nás likvidovali naše lidi dle předem připravenejch seznamů..
Likvidace inteligence, důstojnickejch sborů, opozice..to vše byla jen "emotivní" a neplánovaná maličkost..
Stejný jak popírat holokaust.


Nebyť tých ľudí zo "zemľaniek" tak nie je o čom diskutovať, holokaust by nebol, lebo všetci by išli v Európe hore komínom a domnievam sa aj rómska otázka by bola vyriešená...
Myslím aj tebou obdivovaný Erich von Manstein bol vykonávateľ príkazov (genocídy) dôsledne plnil príkazy Adiho, pritom mohol len čisto vojenské operácie vykonávať...


Manstein byl genius, ale sloužil ďáblu. Jako člověk stál za hovno.
Mě tímhle nenachytáš.
Nikdy jsem neměl nic proti Rusům jako takovejm, vždyť i v knihovně jich mám dost, ale proti systému, kterej je vede ano...Od Stalina k Putinovi...

Vždyť kterej národ si vlastní výkvět inteligence sešrotuje v lágrech? (ČSSR to udělala vlastně taky) Vědci, muzikanti, spisovatelé..všichni byli podezřelí a v lágrech kapali prý rychle..neznali těžkou dřinu. Výsledkem byla kulturní zaostalost.


Nemám vôbec záujem o nachytanie, len osviežujem historickú pamäť čítajúceho kolégia...
Veliteľ armády má svoje riešenia napr. podobné ako pri obsadzovaní západu a nie sa správať ako psychopat, lebo aj dravá zver loví a zabíja z dôvodu prežitia, čiže buďme objektívny, neviem momentálne reálne zhodnotiť aké by bolo moje správanie pokiaľ sa karta obráti a zo štanej zveriny sa stane lovec???
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nemám vôbec záujem o nachytanie, len osviežujem historickú pamäť čítajúceho kolégia...

Tak prosím ale pravdivě, protože si nepamatuju, že bych tu kdy obdivoval Mansteina.
Moderátor
barbar napsal
Pavel_III napsal
barbar napsal
Pavle samozřejmě, ale k porovnání kolik Rusi obětovali. Spojenci by se jen tak nevylodili, nebýt situace na východě.. Těžko posuzovat tímto směrem..
Za mne nechat medvěda v poklidu a neštourat se v minulosti ve smyslu kdo, s koho...

Rusi mohli obětovat mnohem míň, kdyby se neřídili taktikou "nas mnógo" a "soudruh Stalin nařídil za každou cenu, takže jestli vás zařve 10000 nebo zbytečně 200000 je úplně u prdele, hlavně když k to výročí VŘSR bude!"


No pokud by mojí předci bojovali, bohužel často i s holýma rukama a to se mimochodem týka snad každé ruské rodiny dnes.
A bojovali jak uměli, jak mohli, jak jim situace dovolila, ale nakonec za ohromnych ztrat dokázali v podstatě nemožné... Osobně by se mě to dotklo, potomci lidí za kterou prolevali krev, nemají ani krapet úcty k osvobotitelum..

A co jako? Nechápu. Znamená to teda, že:
a) budeme živi jen minulostí, navíc jen tou, která se nám hodí?
b) nejen Rusi bojovali, nejen předci dnešních Rusů bojovali a nejen Rusi osvobozovali (a to i když o to nikdo nestál). Takže to znamená co? Že se budeme tvářit, že bojoval a krvácel vždycky jen mužik, kdežto kdokoliv jiný vždy (za posledních 10000 let) jen házel Rusům klacky pod nohy a chtěl je zabít?
c) nebylo by na čase aby Rus udělal zase něco na co by mohl být hrdý nejen on, ale i ostatní lidi na celém světě? (A ne, výhra v hokeji a výhra v atletice s dopingem není to pravé ořechové.) V posledních mnoha letech dělal Rus jen škodu ... ale ruský národ je na to hrdý.

P.S.: Mažte občas ty vnitřní odkazy.
Registrovaný uživatel
Pavle že Tě to ještě baví. Boj s větrnými (čti rudými noky) mlýny
Registrovaný uživatel
https://refresher.cz/98067-Kdo-ma-nejvetsi-sanci-stat-se-novym-ceskym-prezidentem-Fortuna-sazi-na-Andreje-Babise?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=fOX4z4I8XgN-202105061824&dop_id=11595104

Ovšem toto!
Moderátor
Pavel_III napsal
barbar napsal
Pavel_III napsal
barbar napsal
Pavle samozřejmě, ale k porovnání kolik Rusi obětovali. Spojenci by se jen tak nevylodili, nebýt situace na východě.. Těžko posuzovat tímto směrem..
Za mne nechat medvěda v poklidu a neštourat se v minulosti ve smyslu kdo, s koho...

Rusi mohli obětovat mnohem míň, kdyby se neřídili taktikou "nas mnógo" a "soudruh Stalin nařídil za každou cenu, takže jestli vás zařve 10000 nebo zbytečně 200000 je úplně u prdele, hlavně když k to výročí VŘSR bude!"


No pokud by mojí předci bojovali, bohužel často i s holýma rukama a to se mimochodem týka snad každé ruské rodiny dnes.
A bojovali jak uměli, jak mohli, jak jim situace dovolila, ale nakonec za ohromnych ztrat dokázali v podstatě nemožné... Osobně by se mě to dotklo, potomci lidí za kterou prolevali krev, nemají ani krapet úcty k osvobotitelum..

A co jako? Nechápu. Znamená to teda, že:
a) budeme živi jen minulostí, navíc jen tou, která se nám hodí?
b) nejen Rusi bojovali, nejen předci dnešních Rusů bojovali a nejen Rusi osvobozovali (a to i když o to nikdo nestál). Takže to znamená co? Že se budeme tvářit, že bojoval a krvácel vždycky jen mužik, kdežto kdokoliv jiný vždy (za posledních 10000 let) jen házel Rusům klacky pod nohy a chtěl je zabít?
c) nebylo by na čase aby Rus udělal zase něco na co by mohl být hrdý nejen on, ale i ostatní lidi na celém světě? (A ne, výhra v hokeji a výhra v atletice s dopingem není to pravé ořechové.) V posledních mnoha letech dělal Rus jen škodu ... ale ruský národ je na to hrdý.

P.S.: Mažte občas ty vnitřní odkazy.


To samozřejmě neznamená... Ale tohle nemá smysl snad ani komentovat.. Pavle sorry, ale tohle může napsat jen blbec..
Pokud bych byl vojákem třeba z usa a bojoval dnes po boku ostatních spojenců proti teroristům, nebo okupantům, mí kamarádi, či dokonce bratři by položili život, pro svobodu konkrétní země a pak za čas nějaká ku.va v rámci politických tahanic plivala na pomníky, pomlouvala a zpochybnovala naší pomoc..věz, že kure.sky by mě to nasralo... Asi tak

Já chápu vše co se aktuálně odehrává, ale je nesmysl aby to odnesli, lidé a jejich rodiny, kteří padli pro tuhle zem..
Nikdo nikomu nechce lézt do prdele,ale plivat na existenční zásluhy naši země je hovadina
« Poslední úpravu provedl(a) Guldiner v 6. 5. 2021, 19:46. »
Registrovaný uživatel
Vercingetorix napsal
https://refresher.cz/98067-Kdo-ma-nejvetsi-sanci-stat-se-novym-ceskym-prezidentem-Fortuna-sazi-na-Andreje-Babise?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=fOX4z4I8XgN-202105061824&dop_id=11595104

Ovšem toto!


Tebe to překvapuje?
Registrovaný uživatel
Vercingetorix napsal
https://refresher.cz/98067-Kdo-ma-nejvetsi-sanci-stat-se-novym-ceskym-prezidentem-Fortuna-sazi-na-Andreje-Babise?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box&dop_req_id=fOX4z4I8XgN-202105061824&dop_id=11595104

Ovšem toto!

Že chce být Babiš presidentem jsem tu psal již před rokem a nikdo mi nevěřil.
Jediné po čem touží je presidentská imunita. Dobře ví že jakmile přestane být premiérem a všechno ovládat, hrozí mu kriminál.
Moderátor
Dnes media se soustředila na oslavovaly osvobození Plzně.
Ve všech hlavních zprávách se oslavy k osvobození táhly v jeden směre, malý úsek země, jižních Čech ..
Díky aktuální politice se nějak zapomnělo na zbytek tehdejšího československa kdo ji vlastně osvobodil... Je to smutné,vůči těm padlým..
Moderátor
barbar napsal
Pavel_III napsal
barbar napsal
No pokud by mojí předci bojovali, bohužel často i s holýma rukama a to se mimochodem týka snad každé ruské rodiny dnes.
A bojovali jak uměli, jak mohli, jak jim situace dovolila, ale nakonec za ohromnych ztrat dokázali v podstatě nemožné... Osobně by se mě to dotklo, potomci lidí za kterou prolevali krev, nemají ani krapet úcty k osvobotitelum..

A co jako? Nechápu. Znamená to teda, že:
a) budeme živi jen minulostí, navíc jen tou, která se nám hodí?
b) nejen Rusi bojovali, nejen předci dnešních Rusů bojovali a nejen Rusi osvobozovali (a to i když o to nikdo nestál). Takže to znamená co? Že se budeme tvářit, že bojoval a krvácel vždycky jen mužik, kdežto kdokoliv jiný vždy (za posledních 10000 let) jen házel Rusům klacky pod nohy a chtěl je zabít?
c) nebylo by na čase aby Rus udělal zase něco na co by mohl být hrdý nejen on, ale i ostatní lidi na celém světě? (A ne, výhra v hokeji a výhra v atletice s dopingem není to pravé ořechové.) V posledních mnoha letech dělal Rus jen škodu ... ale ruský národ je na to hrdý.

P.S.: Mažte občas ty vnitřní odkazy.


To samozřejmě neznamená... Ale tohle nemá smysl snad ani komentovat.. Pavle sorry, ale tohle může napsat jen blbec..
Pokud bych byl vojákem třeba z usa a bojoval dnes po boku ostatních spojenců proti teroristům, nebo okupantům, mí kamarádi, či dokonce bratři by položili život, pro svobodu konkrétní země a pak za čas nějaká ku.va v rámci politických tahanic plivala na pomníky, pomlouvala a zpochybnovala naší pomoc..věz, že kure.sky by mě to nasralo... Asi tak

Já chápu vše co se aktuálně odehrává, ale je nesmysl aby to odnesli, lidé a jejich rodiny, kteří padli pro tuhle zem..
Nikdo nikomu nechce lézt do prdele,ale plivat na existenční zásluhy naši země je hovadina

A co tím chtěl rudý básník gardista vlastně říci? Že se tu mohou volně potloukat agenti KGB (jedno jak se to který rok jmenuje)?

A pokud se naráží na tu, ne úplně vydařenou sochu, tak co jako? Jednak nebyla jako socha osvoboditele (Praha byla v podstatě svobodná, což Stalina sralo, ale časem se to podařilo ututlat) a dvak to byl spíš výraz dobového patolízalství.

Konec konců, Frontu na maso taky, po pár letech, odstřelili a zvláštní je, že se v Sovětsku kvůli tomu nikdo nevěšel, neviváděl, nestěžoval si, že likvidujeme osvoboditele celého světa. Není to zvláštní? No a navíc, osvoboditel neosvoboditel, v srpnu 1968 si to pokazil osvoboditel sám, i když v Novosovětsku si dodnes myslí, že zachránili svět. A co? A vzato přísně vědecky, padlí nacisté v Berlíně taky už jen bránili svou vlast a své ženy před znásilněním, zavražděním atd. A nikdo jim pomníky nestaví.

Máme před každým Rusem třísknout hlavou o zem, dát jim co máme a poskytnout jim na útěchu své ženy a dcery? (I chlapce, i mezi Rusy jsou někteří moderně a progresivně smýšlející.) Připomínají si Rusové památku těch, co povraždili?

Mimochodem, pokud někdo může plakat, jsou to Židi. Ti prolévali krev a ztráceli své životy jak v německých lágrech, tak v těch ruských. O těch prvních se i v Rusku občas mluví, o těch druhých, si myslím, že ti pro Rusa nikdy neexistovali.
Moderátor
barbar napsal
Dnes media se soustředila na oslavovaly osvobození Plzně.
Ve všech hlavních zprávách se oslavy k osvobození táhly v jeden směre, malý úsek země, jižních Čech ..
Díky aktuální politice se nějak zapomnělo na zbytek tehdejšího československa kdo ji vlastně osvobodil... Je to smutné,vůči těm padlým..

Pokud si vzpomínám, včera byly samé příspěvky o povstání. A vzhledem k tomu co Rusi teď provádějí, není se co divit, že se nezdůrazňují. Ale ti ruští nácci na motorkách se připomněli. A vůbec jim to není blbý a dokonce ani jejich režimu.

Jo a 8. nebo 9. květen teprve bude a na Ostravsku si osvobození připomínali a myslím, že i jinde, i když komorně (čínský vynález).
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 6. 5. 2021, 20:06. »
Moderátor
A co tím chtěl rudý básník gardista...
To si zrovna nemusel,na nějaké rude pič.viny seru. Nechápeš, nebo nechceš pochopit.

Znáš pohádku Svěráka. Tři veteráni...?
Koukni se na ni znovu...
Moderátor
barbar napsal
A co tím chtěl rudý básník gardista...
To si zrovna nemusel,na nějaké rude pič.viny seru. Nechápeš, nebo nechceš pochopit.

Znáš pohádku Svěráka. Tři veteráni...?
Koukni se na ni znovu...

Myslíš to, že ty metály nemají žádnou cenu?

Anebo to, že mají líné obyvatelstvo a pavouky?
Registrovaný uživatel
Vidím, čítam druzna diskusia ide svojím tempom... 👍😃
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Proč maj vlastně ti noční vlci, ruští patrioti, stroje z USA? :shock: :mrgreen:
Moderátor
Pavel_III napsal
barbar napsal
A co tím chtěl rudý básník gardista...
To si zrovna nemusel,na nějaké rude pič.viny seru. Nechápeš, nebo nechceš pochopit.

Znáš pohádku Svěráka. Tři veteráni...?
Koukni se na ni znovu...

Myslíš to, že ty metály nemají žádnou cenu?

Anebo to, že mají líné obyvatelstvo a pavouky?


Nejdřív se mávalo po osvobození a pak...?

https://youtu.be/WetNKgfi97U
Registrovaný uživatel
Nejdřív se mávalo, pak zmizel mlíkař a další..tak už se moc mávat nechtělo.
Moderátor
Vercingetorix napsal
Nejdřív se mávalo, pak zmizel mlíkař a další..tak už se moc mávat nechtělo.


:)
Ma to hlubší význam, který jsem výše zmínil
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Pavel_III napsal
barbar napsal
Pavel_III napsal
barbar napsal
Pavle samozřejmě, ale k porovnání kolik Rusi obětovali. Spojenci by se jen tak nevylodili, nebýt situace na východě.. Těžko posuzovat tímto směrem..
Za mne nechat medvěda v poklidu a neštourat se v minulosti ve smyslu kdo, s koho...

Rusi mohli obětovat mnohem míň, kdyby se neřídili taktikou "nas mnógo" a "soudruh Stalin nařídil za každou cenu, takže jestli vás zařve 10000 nebo zbytečně 200000 je úplně u prdele, hlavně když k to výročí VŘSR bude!"


No pokud by mojí předci bojovali, bohužel často i s holýma rukama a to se mimochodem týka snad každé ruské rodiny dnes.
A bojovali jak uměli, jak mohli, jak jim situace dovolila, ale nakonec za ohromnych ztrat dokázali v podstatě nemožné... Osobně by se mě to dotklo, potomci lidí za kterou prolevali krev, nemají ani krapet úcty k osvobotitelum..

A co jako? Nechápu. Znamená to teda, že:
a) budeme živi jen minulostí, navíc jen tou, která se nám hodí?
b) nejen Rusi bojovali, nejen předci dnešních Rusů bojovali a nejen Rusi osvobozovali (a to i když o to nikdo nestál). Takže to znamená co? Že se budeme tvářit, že bojoval a krvácel vždycky jen mužik, kdežto kdokoliv jiný vždy (za posledních 10000 let) jen házel Rusům klacky pod nohy a chtěl je zabít?
c) nebylo by na čase aby Rus udělal zase něco na co by mohl být hrdý nejen on, ale i ostatní lidi na celém světě? (A ne, výhra v hokeji a výhra v atletice s dopingem není to pravé ořechové.) V posledních mnoha letech dělal Rus jen škodu ... ale ruský národ je na to hrdý.

P.S.: Mažte občas ty vnitřní odkazy.


To samozřejmě neznamená... Ale tohle nemá smysl snad ani komentovat.. Pavle sorry, ale tohle může napsat jen blbec..
Pokud bych byl vojákem třeba z usa a bojoval dnes po boku ostatních spojenců proti teroristům, nebo okupantům, mí kamarádi, či dokonce bratři by položili život, pro svobodu konkrétní země a pak za čas nějaká ku.va v rámci politických tahanic plivala na pomníky, pomlouvala a zpochybnovala naší pomoc..věz, že kure.sky by mě to nasralo... Asi tak

Já chápu vše co se aktuálně odehrává, ale je nesmysl aby to odnesli, lidé a jejich rodiny, kteří padli pro tuhle zem..
Nikdo nikomu nechce lézt do prdele,ale plivat na existenční zásluhy naši země je hovadina


Jestli sis nevšiml, nenadává se na padlé, ale na živé.. a odvolávat se na to, že můj děda něco... To bychom mohli na obě strany ne?
Moderátor
Obchodník... Všechno se dnes hází do jednoho pytle...
Registrovaný uživatel
Vercingetorix napsal
Proč maj vlastně ti noční vlci, ruští patrioti, stroje z USA? :shock: :mrgreen:

Protože na ruských by tak daleko nedojeli ;)
Moderátor
turtleoverhead napsal
Vercingetorix napsal
Proč maj vlastně ti noční vlci, ruští patrioti, stroje z USA? :shock: :mrgreen:

Protože na ruských by tak daleko nedojeli ;)

Protože rusi jsou s usa jedna ruka,proti sobě nikdy nepůjdou,ikdyby trakaře s nebe padaly.. :lol:
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
nedávno jste tu plakali, že mma není sport, že jsou to vypatlanci.

https://video.aktualne.cz/dvtv/prochazka-nechavam-to-plynout-a-uder-prijde-sam-na-boj-o-tit/r~dff039dcadb511eba4560cc47ab5f122/

Procházka působí celkem solidně, rozhovor na pohodu, ví něco o nastavení mysli, o respektu k soupeři, proč je lidi paušalizujou jako vypatlance, proč nemá rád trashtalk..3/4 fotbalistů neřekne ani jednu souvislou větu.
Klasickej vypatlanec je Karlík.

Ovšem ty karfiolové uši má hrozný :mrgreen: ale prej jsou na to zápasníci hrdí.
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 7. 5. 2021, 9:34. »
Registrovaný uživatel
Vercingetorix napsal
nedávno jste tu plakali, že mma není sport, že jsou to vypatlanci.

https://video.aktualne.cz/dvtv/prochazka-nechavam-to-plynout-a-uder-prijde-sam-na-boj-o-tit/r~dff039dcadb511eba4560cc47ab5f122/

Procházka působí celkem solidně, rozhovor na pohodu, ví něco o nastavení mysli, o respektu k soupeři, proč je lidi paušalizujou jako vypatlance, proč nemá rád trashtalk..3/4 fotbalistů neřekne ani jednu souvislou větu.
Klasickej vypatlanec je Karlík.


A i ten na mě působil docela ok dojmem. No jo, to budou ty předsudky :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2042 2043 2044 2045 2046 2047 2048 2049 2050 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1