Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2103 2104 2105 2106 2107 2108 2109 2110 2111 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Podle téhle logiky ti tedy nevadí ani varna perníku nebo týpek co prodává herák na rohu, protože on přece nikoho nenutí si to pálit do žíly :D

Vadí mi že takový smažka někoho praští po hlavě aby měl na dávku ale jestli po tý dávce chcípne je mi jedno :roll:
Registrovaný uživatel
Takže i šmejdi co prodávaj důchodcům hrnce jsou ok? Vždyť si kupujou dobrovolně (resp. jezděj na ty akce)
Registrovaný uživatel
Vercingetorix napsal
Takže i šmejdi co prodávaj důchodcům hrnce jsou ok? Vždyť si kupujou dobrovolně (resp. jezděj na ty akce)

To je takové chytání za slovo, já jen tvrdím že by lidé měli nést za své jednání odpovědnost a víc přemýšlet o důsledcích.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Vercingetorix napsal
Takže i šmejdi co prodávaj důchodcům hrnce jsou ok? Vždyť si kupujou dobrovolně (resp. jezděj na ty akce)

To je takové chytání za slovo, já jen tvrdím že by lidé měli nést za své jednání odpovědnost a víc přemýšlet o důsledcích.


Nemôžem súhlasiť, za klamlivé predaje by mala nasledovať tvrdá reakcia exekutívy a nie nejaké nikam nevedúce vyhlásenia...
Nič iné len kvalifikovaný podvod !!!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Ovšem bavili jsme se o standardních půjčkách. O revizorech. O finančních poradcich a tady zase a opět extrém a argumentační fauly
Registrovaný uživatel
Argumentační fauly ne.
Registrovaný uživatel
Vercingetorix napsal
Sobota a neděle bude peklo.

Už teď mám v bytě 27 stupňů.
:mrgreen:

To by som sa zbláznil. V kuchyni mám 22,8, lebo som už otvoril balkón. Bolo menej. Ale čaká ma nočný víkend v robote.. :shock: To bude prča, aj keď tých už bolo. My tam aj pri mínus 10 máme plus 30 . Teraz to bude rozkoš. Som zvedavý, akú farbu bude mať sanitka, čo ma v sobotu na dvanástke odtiaľ odvezie...
Aktuálne mám na balkóne 24 stépeňej. Dosť.
Pracujem zrejme s teplými výrobkami, ako kato.. :P
Živióóó
-s-
Registrovaný uživatel
kato je z Teplic? :shock:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Ovšem bavili jsme se o standardních půjčkách. O revizorech. O finančních poradcich a tady zase a opět extrém a argumentační fauly


'Standardní půjčka' u mě osobně je jedině půjčka od banky, žádná jiná. Ovšem exekutoři vymáhají i dluhy od půjček, které poskytlo nějaké podezřelé individuum na vysoký úrok, což by mělo být nelegální.

U revizorů jsem potkal víc než jednou drsného šerifa, který byl schopný šikanovat cestujícího že má dvě minuty propadlou jízdenku, ale když jela tlupa Rómů nebo borec s bleskama na krku, jízdenku ukazovat nemuseli :roll: :lol:
Takže evidentně ta práce přitahuje, mimo jiné, i zakomplexované chudáky co musí cítit převahu nad lidmi. :)

Finanční poradce učí ty jejich 'tahy na branku' abys podepsal, takže ti nakecá všechno možné i nemožné, abys podepsal, není to odlišné od šmejda s hrncem.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Od dnes začína prikurovanie, nie som nadšený, ale mohlo by byt aj horšie...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/policiste-pripravili-zlodejickovi-ponizujici-oslavu-osmnactin-40363657#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=gYZF334j8lV-202106180654&dop_id=40363657&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

:mrgreen:
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Jo hlavně dovolit buzerantům a lezbám vše a tím zvrátit tisiciletý základní postoj a smysl samotného býti, přirozený odkaz člověka člověku..


Tys zase nepožil léky? :-D


Stojím za Barbarem
Registrovaný uživatel
Vercingetorix napsal
kato je z Teplic? :shock:


Ntvl
Neser :lol:
Registrovaný uživatel
kato napsal
ferovyobchodnik napsal
barbar napsal
Jo hlavně dovolit buzerantům a lezbám vše a tím zvrátit tisiciletý základní postoj a smysl samotného býti, přirozený odkaz člověka člověku..


Tys zase nepožil léky? :-D


Stojím za Barbarem

Já také.
Ať si doma dělá každý co chce ale v posledních letech se z homosexuality vytváří téměř zásluha. Bojím se kdy to začne být povinné :roll:
Registrovaný uživatel
Kdyz si prectes tohle:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fotky-pousti-nedozirna-krasa-ktera-prinasi-stale-casteji-zmar-a-smrt-167577#seq_no=2&source=hp&dop_id=167577&dop_ab_variant=0&dop_req_id=VKdflz8JoIg-202106180916&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
A pak vidis tohle:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/fotky-pousti-nedozirna-krasa-ktera-prinasi-stale-casteji-zmar-a-smrt-167577#seq_no=2&source=hp&dop_id=167577&dop_ab_variant=0&dop_req_id=VKdflz8JoIg-202106180916&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Registrovaný uživatel
Je to jiné??
Registrovaný uživatel
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kldr-by-se-mela-pripravit-na-konfrontaci-s-usa-oznamil-kim-cong-un-167626

Tam bych žít fakt nechtěl
Registrovaný uživatel
Ale určitě nemají problém s homo
Registrovaný uživatel
Zajimavy kadernicky vykon. Ale bal bych se byt jeho kadernikem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Otravnykomar napsal
Zajimavy kadernicky vykon. Ale bal bych se byt jeho kadernikem.

Bál bych se být jeho cokoliv :(
Registrovaný uživatel
Goooooooollllllll
Registrovaný uživatel
...už chladim :D
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...už chladim :D


😁
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
ferovyobchodnik napsal
Ovšem bavili jsme se o standardních půjčkách. O revizorech. O finančních poradcich a tady zase a opět extrém a argumentační fauly


'Standardní půjčka' u mě osobně je jedině půjčka od banky, žádná jiná. Ovšem exekutoři vymáhají i dluhy od půjček, které poskytlo nějaké podezřelé individuum na vysoký úrok, což by mělo být nelegální.

U revizorů jsem potkal víc než jednou drsného šerifa, který byl schopný šikanovat cestujícího že má dvě minuty propadlou jízdenku, ale když jela tlupa Rómů nebo borec s bleskama na krku, jízdenku ukazovat nemuseli :roll: :lol:
Takže evidentně ta práce přitahuje, mimo jiné, i zakomplexované chudáky co musí cítit převahu nad lidmi. :)

Finanční poradce učí ty jejich 'tahy na branku' abys podepsal, takže ti nakecá všechno možné i nemožné, abys podepsal, není to odlišné od šmejda s hrncem.


to sou moudra, že se mi nechce ani relevantně reagovat... beztak je to zbytečné, ty máš svojí "pravdu", tak si ji měj

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2103 2104 2105 2106 2107 2108 2109 2110 2111 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1