Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Numismatika aukce » keltské mince

Vykupminci.cz
Numisargo

keltské mince

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Michaela pokiaľ môžem poradiť kúp váhu na drahé kamene tá váži presne nekupuj váhu za 4-5 stoviek drobotinu noodvážiš a pokiaľ áno tak to sa budeš diviť :shock: aké to nahadzuje numerá. :evil: ;)
Registrovaný uživatel
Grofik, prosím tě, můžeš mi poslat odkazy na ty aukce, kde jsi to přesně našel??

Díky :shock:
Registrovaný uživatel
to benesek; kľudne môžem ,ale pokús sa niečo vyhľadať aj sám :lol:

pokiaľ nebudeš uspešný do pondelku tak niečo urobím pre Teba. :x :D

vychádzam z filozófie pokiaľ sa venuješ určitému obdobiu musíš zapojiť aj svoj potenciál do hľadania informácií. ;)

Viem ,že ma nebudeš mať rád :mrgreen: :mrgreen: za moju odpoveď,ale ber to z tej lepšej stránky. :D ;)
Registrovaný uživatel
Už to mám .... no a právě, to je ono, co se mi vůbec nelíbí. Ta moje je úplně jiná, jakoby "uměle" udělaná... Ale radši toho už nechám.. Budu věřit, že je to originál a že ho mám... Beru zpět. Dívčí srdce ztratíš lehce, mince ne ... :lol: Mějte se zatím všichni moc hezky a děkuji za rady. Petr :P
Registrovaný uživatel
Grofik, já vím, že na Coins archives, akorát jsem nevěděl přesně kde. Ale máš pravdu, člověk se musí starat sám. Díky moc. :P
Registrovaný uživatel
benesek a rýchlo kurz máš za sebou. :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak tedy dík... A když něco najdu, tak zase napíšu :P . Mohu-li? :lol: Hezký víkend všem.
Petr 8)
Moderátor
Michaela: zvážil jsem Ti pro zajímavost Tvýho Zikmunda a má 0,248g při průměru 5,5mm. Čili opravdu prcek, ale pjeknej :lol:
Registrovaný uživatel
benesek napsal
Tak tedy dík... A když něco najdu, tak zase napíšu :P . Mohu-li? :lol: Hezký víkend všem.
Petr 8)


kľudne napíš;nemožné za chvíľu zazraky do troch dní. :D ;)
Registrovaný uživatel
pavelgregor napsal
Michaela: zvážil jsem Ti pro zajímavost Tvýho Zikmunda a má 0,248g při průměru 5,5mm. Čili opravdu prcek, ale pjeknej :lol:

:) ...díky Pavli,malej,ale pěknej..souhlasím. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Numismatika aukce » keltské mince

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1