Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » **KNIHOVNA**

Vykupminci.cz
Numisargo

**KNIHOVNA**

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 16 17 18 19 20 21 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Na Slovensku je situácia s knižkou podobná. Tento týždeň mi známy ukazoval čo má v trezore. Bola tam zlatá tehla, zlatá tehla, kniha "Darex a Tuzex", zlatá tehla, strieborná tehla,... :D
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
Musím se přiznat, že jsem nečekal tolik zájemců ze Slovenska, zrovna si ji koupil jeden člen z tohoto fóra, takže TONO DÍKY!!!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Nějak jsem si nevšim, že bych se ptal na názor nějakýho Trávy nebo dokonce mischela13 (od člověka, kterej je zde již léta znám jako notorický lhář). :-))
---------------------------------------------------

Pravidlo 2.:
Sberatel.com slouží k tomu, abychom si vzájemně poradili. Neurážejte se, pokud jiný člen fóra má jiný názor než je váš. Neurážejte žádného člena fóra, je jedno, zda máte naprosto odlišné názory. V diskusi používejte argumenty, ne urážky, narážky či nevkusnou ironii na cizí účet. Příspěvky a dotazy se snažte psát věcně. Netrollujte.
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
« Poslední úpravu provedl(a) numpszi v 19. 12. 2016, 9:08. »
Registrovaný uživatel
Velice a velice pochybuji o tom, ze zde moderator NUMPZI opravdu odvadi dobrou praci :_((

-------------------------------------------

12) Uživatelé ani moderátor nesmí veřejně kritizovat práci jiného moderátora. Veškerá pochybení lze hlásit na emailu administrátora.
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
« Poslední úpravu provedl(a) numpszi v 19. 12. 2016, 9:24. »
Registrovaný uživatel
elle napsal
Nějak jsem si nevšim, že bych se ptal na názor nějakýho Trávy nebo dokonce mischela13 (od člověka, kterej je zde již léta znám jako notorický lhář). :-))

Tak to jste přehnal ! Ptal jste se co je v knížce o bonech a odpověděl Vám přímo její autor. Je vidět , že jste v tomto trochu mimo !
Registrovaný uživatel
O "bankovke" 75 TK sa tam nepíše nič.
A mimochom, trochu kultúrneho správania v príspevkoch by nezaškodilo :?
Registrovaný uživatel
Pro někoho je asi opravdu škoda " ztatit slova ". Už kdysi jsem si říkal, že tady přestanu přispívat, ale neudělal jsem to ! Ale asi to zvážím. a jen tak mezi náma , toto je forum pro všechny, kdo má zájem diskutovat a ne jen pro VYVOLENÉ.
Registrovaný uživatel
Ja nevim kdo byl jake knihy o bonech autor, vy hnupe.. (a ani me to nijak zvlast nezajima) Proste na mne od teto chvile nereagujte.. Je vam to uz konecne jasne???
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
Běžte si, prosím, své komplexy řešit jinde. Děkuji
Registrovaný uživatel
elle napsal
Nějak jsem si nevšim, že bych se ptal na názor nějakýho Trávy nebo dokonce mischela13 (od člověka, kterej je zde již léta znám jako notorický lhář). :-))

Nenuť mě tady prozrazovat jméno toho člověka, který mě tady neprávem napadl s tím lhářem!
Ale ptal jsi se na bankovku v hodnotě 75TK, která neexistuje, proto jsem odpověděl a nešťoural se v tom dále! :roll:
Ale že by se Brouk Pytlík spletl, tomu se mi nechce věřit? :mrgreen:

elle napsal
Velice a velice pochybuji o tom, ze zde moderator NUMPZI opravdu odvadi dobrou praci :_((

To jsi se tady před časem navážel do jiného moderátora, který tě utřel, jak spocené okno. NUMPSZI je náhodou takový moderátor, který sem i přispívá a jen maže příspěvky! Ale co čekat od moderátora, který sem chodí jak do houslí a jen kritizuje práci jiných moderátorů a rozeštvává ostatní!
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Elle, odporúčal by som Vám navštíviť lekára. Odborná pomoc by Vám isto prospela :)
Registrovaný uživatel
trava napsal
Pro někoho je asi opravdu škoda " ztatit slova ". Už kdysi jsem si říkal, že tady přestanu přispívat, ale neudělal jsem to ! Ale asi to zvážím. a jen tak mezi náma , toto je forum pro všechny, kdo má zájem diskutovat a ne jen pro VYVOLENÉ.

To jsi trochu popletl, spíš VYHULENÉ. To je přesná ukázka moderátora, kvůli kterým odsud odcházejí lidé pryč. Tento je tady nejspíš za zásluhy.....
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
cedula napsal
O "bankovke" 75 TK sa tam nepíše nič.
A mimochom, trochu kultúrneho správania v príspevkoch by nezaškodilo :?


Kristepane.. dalsi blb.. Ja psal 71,5, ale v ty rychlosti psani 1 a "," se ta 1ka proste ztratila - mozna jsem jen stisknul spatnou klavesu.
_______________
elle34 (zavináč) upcmail.cz
Registrovaný uživatel
Pri práci sa skoncentrujte, aby ste neplácal na fóre nezmyselné otázky za čo sa musíte vzápätí ospravedlňovat.
Moderátor
Elle, ještě jeden vulgarismus a dávám echo Zdeňkovi. Tyhle moresy si provozuj ve filatelii, u nás na to nejsme zvědaví !!!
Registrovaný uživatel
Šenfi napsal
Elle, ještě jeden vulgarismus a dávám echo Zdeňkovi. Tyhle moresy si provozuj ve filatelii, u nás na to nejsme zvědaví !!!
Dobře ty ;)
Registrovaný uživatel
je tu veselo :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
je tu veselo :D

To víš, slavíme 8)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Ako sa vyrabaju americke dolare, video je v nizsej kvalite 640x480, ale oplati sa pozriet, ma len necelych 14 minut a potom je druha cast o vyrobe topanok:

https://www.superbshare.com/file/wbF
Registrovaný uživatel
Další katalog bankovek, právě vyráží do světa! :)
Od RU 1. až SK 41.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Moderátor
Vie mi niekto naskenovat a poslat na email Numismaticke listy, 15.04.1960, strany 43-44?
dakujem!
Moderátor
zde to je

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Počuli ste o/videli ste knihu od autorov
Pavel Kosatík, Jaroslav Moravec: Kronika první republiky 1918-1939
na objednávku spoločnosti České dukáty? Podľa informácii sú zatiaľ vydané 2 alebo 3 diely.

- 21 kusov zlatá edícia, cena 250.000 Kč cca 9.600€/kniha, cena za kompletnú edíciu 5,25 Mio Kč cca 200 tisíc €
- 100 kusov strieborná edícia, cena 25.000 Kč cca 960€/kniha, cena za kompletnú edíciu 0,525 Mio Kč cca 20 tisíc €

V každej knihe zlatej edície sa nachádza sada dukátov 10D, 5D, 2D, 1D = 62,82g zlata (cena kovu cca 3.100€).
Jedným slovom - šialené. :shock:
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
« Poslední úpravu provedl(a) Fidzi v 28. 12. 2020, 12:30. »
Registrovaný uživatel
Horká knižní novinka. Dostupné v tuto chvíli na Aukru, později snad i u obchodníků.
(Snad tím neporušuju pravidla! :D )

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Horká knižní novinka nyní ze srpna 2022. Nový cenový katalog, dostupné zatím jen v tuto chvíli na Aukru.
(Snad tím neporušuju pravidla! :D )

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 16 17 18 19 20 21 >

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » **KNIHOVNA**

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1