Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Knihovnička

Vykupminci.cz
Numisargo

Knihovnička

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
majkl napsal
A šlo by sdělit důvod? Jako člověka, který tenhle nápad vymyslel a přispěl do knihovničky jedněmi z prvních článků, by mě docela zajímal. Samozřejmě mi bylo jasné, že když něco někam odešlu k uložení na server, který je mimo moji kontrolu, tak se toho "vzdávám", ale tohle strohé oznámení si možná nezasloužíme.


Bolo prilis vela pripojeni a kvoli tomu bol vypadok aj 2x. ("hassky" vie o tom rozpravat, mal 100.000+ pristupov na server)


Numpszi, ak si mal pocit, že moje vytváranie si offline zálohy ten server nezvláda, stačilo sa ozvať. Alebo nastaviť firewall. Ospravedlňujem sa, ak som ti spôsobil nejakú škodu :| Ak ti môžem nejakým spôsobom pomôcť s prevádzkou, pošli mail.
Moderátor
aha, moja chyba, no dakujem
Moderátor
hassky napsal
Ak ti môžem nejakým spôsobom pomôcť s prevádzkou, pošli mail.

platim 250e rocne za server, nejake ecka mi mozes poslat na:
0552073304/0900
dakujem!
Registrovaný uživatel
numpszi napsal
hassky napsal
Ak ti môžem nejakým spôsobom pomôcť s prevádzkou, pošli mail.

platim 250e rocne za server, nejake ecka mi mozes poslat na:
0552073304/0900
dakujem!


Data sa sťahovali asi 2 dni, to vychádza na 1,4€. Poslal som ti 20€.
Pokiaľ by to viedlo k obnoveniu knihovničky, môžem prispievať častejšie.

Ospravedlňoval som sa ti práve preto, že na vzniknutej situácií vidím svoj podiel viny.
Registrovaný uživatel
Tak tomu sa povie zodpovedný prístup :-)
Moderátor
chcem sa spytat hlavne numpsziho chybaju ti nejake clanky z MR, mam kompletne rocniky 1995/2005 a 2010, pripadne i Klima kopu aukcnych katalogov, mozem ti prispiet a pomoct i ked bankovky nezbieram...
Moderátor
hassky napsal
numpszi napsal
platim 250e rocne za server, nejake ecka mi mozes poslat na:
0552073304/0900
dakujem!


Data sa sťahovali asi 2 dni, to vychádza na 1,4€. Poslal som ti 20€.
Pokiaľ by to viedlo k obnoveniu knihovničky, môžem prispievať častejšie.

Ospravedlňoval som sa ti práve preto, že na vzniknutej situácií vidím svoj podiel viny.


hmmm, zabudol som pridat smajliky ktore oznacuju ironiu. ;)
samozrejme nepotrebujem tvoje peniaze, pondelok ti vratim,
Registrovaný uživatel
Kde sa mala tá knihovnička presunúť? Stále v tom mám chaozz. Tiež som si nestihol prečítať a vytlačiť všetky články o bankovkách, keďže som nepredpokladal jej zánik....
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
chcem sa spytat hlavne numpsziho chybaju ti nejake clanky z MR, mam kompletne rocniky 1995/2005 a 2010, pripadne i Klima kopu aukcnych katalogov, mozem ti prispiet a pomoct i ked bankovky nezbieram...

babygulka, co si pamatuju, chyběly hlavně články o poukázkách Zemské banky království českého a o kolkování 1919. Více se dá najít na začátku tohoto vlákna na stránkách 1 a 2 (příspěvek 34).
« Poslední úpravu provedl(a) majkl v 20. 2. 2011, 21:01. »
Registrovaný uživatel
Tak ten článok o kolkovaní 1919 by som si móóóc rád prečítal ...
Moderátor
Brett i Majkl: pozrel som si prispevok 34, zial MR z roku 2006 a 2009 nemam, mam iba 1995-2005 komplet rocniky a 2010 rocnik tiez komplet. chybaju mi len 2006,2007,2008 a 2009 :-(. Keby ze ich mam uz mate clanky nahrate na servery Upnito.
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
Keby ze ich mam uz mate clanky nahrate na servery Upnito.

Teď se trochu neporientuju...?
Moderátor
naskenoval, upnul by som ich na Upnito.sk a mozte tahat :-), kapis to :-)
Registrovaný uživatel
babygulka napsal
naskenoval, upnul by som ich na Upnito.sk a mozte tahat :-), kapis to :-)


Ako to mame najst na upni.to??
Registrovaný uživatel
openroad napsal
babygulka napsal
naskenoval, upnul by som ich na Upnito.sk a mozte tahat :-), kapis to :-)


Ako to mame najst na upni.to??


Čo chceš hľadať. Veď jasne napísal, že to nemá. Keby to mal tak to dá niekde na server (upnito) a dá nám link. Ale ako môže niekde niečo "uploadnuť" čo nemá ...
Registrovaný uživatel
:o ja som ........ stava sa :oops:
Moderátor
Brett: citas mi z duse,
ved som to napisal po lopate keby som to mal - myslim MR cele rocniky 2006-2009, tak ich spristupnim na www.upnito.sk, resp. si to mozte stiahnut a citat...
Registrovaný uživatel
OK - já jsem z toho pochopil, že na tom serveru už něco je. Pardon.
Bylo by možné zpřístupnit tu poslední sérii článků o gilošírkách a tiskárnách z roku 2010? Díky.
Moderátor
nic nevadi... myslis tie ochranne znaky na bankovkach? jasne cez vikend to spracujem a hodim na server...
Moderátor
pre majkl posli mi email...
Registrovaný uživatel
Jo, to bych rád, ale nezvládám najít způsob jak. Moje adresa je mnovak55@volny.cz. Díky.
Moderátor
odpisane...
Moderátor
napis mi ci ti to prislo, pretoze mi prisla sprava ze mi to neodoslalo, mrkni sa do schranky...
Registrovaný uživatel
nepřišlo nic - měl jsem plnou schránku, ale už je to v pořádku
Moderátor
poslane

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Knihovnička

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1