Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Kolečko s triskelionem

Vykupminci.cz
Numisargo

Kolečko s triskelionem

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
zdravím
prosil bych o určení kolečka nalezeného detektorem. Nebo radu, kde by to určili.
Průměr 20mm, tloušťka 6mm, váha 10gramů. Od středu ke stranám se to svažuje, něco jako disk UFO.
Nevím zda je to silver, ale co mi to doma už pár let leží tak to žádnou patinu nechytilo
děkuji

P.S.zároveň prosím admina smazat stejný můj příspěvek ze sekce antika kam to asi nepatří a má to tam moc obecný název, děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
I když informace"nalezeno detektorem "by měla spíše potvrzovat originalitu , za mne naprostý feik.Ale je možné, že některý z kolegů detektorářů si udělal srandu , vyrazil pár kusů a rozházel po lokalitě :- ))
Registrovaný uživatel
já si to taky myslím, ale je to poměrně těžký, na olovo to nevypadá, a pokud je to silver tak proč by někdo na fejk mrhal stříbrem kór pokud by to byl orig tak by to stejně nemělo cenu
poradnydest napsal
I když informace"nalezeno detektorem "by měla spíše potvrzovat originalitu , za mne naprostý feik.Ale je možné, že některý z kolegů detektorářů si udělal srandu , vyrazil pár kusů a rozházel po lokalitě :- ))

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, určení a identifikace mincí » Kolečko s triskelionem

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1