Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Komjatice, Šurany

Vykupminci.cz
Numisargo

Komjatice, Šurany

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, HeliFox, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
tomos - aj ja chcem tu obalku!!!!!!

A teraz naozaj.
Poprezeral som ti tie pečiatky na tej obálke a sú zaujímave z pohľadu ich prechodu z ČSRI do Slovenského štátu, ak platí ten rok 1943 na obálke, lebo z pečiatky to neviem zistiť.
Pečiatky zo Spišská Teplica a aj z Vikartovce - keď som dobre prečítal, sú podľa vyobrazenia s vylomeným Č.S.P.

Mám aspoň dokumentačný doklad k spišským poštám.

Vždy sa niečo nájde.
Registrovaný uživatel
sewas-jansvi, do teraz som ešte nevidel takúto obálku nakoľko už ich mám niekoľko stoviek, pečiatky na obálke sú roky.
VIKARTOVCE- 21.12.1943
VELKA PRI POPRADE-28.3.1944
SPISSKA TEPLA-27.12.1944
som to narýchlo fotil, nechcelo sa mi to skenovať, ale môžem ty poslať sken ak by si chcel, áno máš pravdu vždy sa niečo nájde a uchová pre daľšie generácie. mám poštovú mapu s roku 1894, niečo som s nej pofotil nakoľko mala dva krát dva metre, ale musel som ju predať, možno ty niečo s nej pomôže, zdá sa mi že som fotil aj Košice okolie, musím pozrieť......
Registrovaný uživatel
posielam ten sken....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
jansvi máš mail?
Registrovaný uživatel
tomos - vdaka za scan. Stačí len tak málo a človek má veľkú radosť, že naďabí na novotu.

mail - jano2svizavingmail.com
Registrovaný uživatel
Rád pomôžem, ty vlastne sa zaujimas o históriu Tatier a okolia? Pošlem ty n a mail niečo....
Moderátor
Pěkná obálečka. Bral bych ju!! :D
Registrovaný uživatel
Pavel viem to, ale niečo musí ostať aj u nás na Slovensku, hehe....
Registrovaný uživatel
tomos napsal
Nevimienam buď kúpim alebo predám, Zbehy a Lužianky zbieram, e keby som vedel o nejakých obciach čo zbierate by som to vám posunul..
Registrovaný uživatel
Z Lužianok mám interiér kostola, ale obec Lužianky a Zbehy som ešte nevidel. Existuje niečo?
Registrovaný uživatel
Lužianky mám stanicu fotky originál roky okolo 1930, Zbehy v zbierke mám vyše 300ks záberov, jednu pohľadnicu mám rok 1950, čo som sa pýtal aj starých zberatelov ani nemajú Zbehy, niektoré dedinky nevydávali alebo sa ešte neobjavili, len sú aj Zbehy v Madarsku pozor nato, jeden dobrý známy mám záber teda pohľadnicu Zbehov ale zistil som že je to v Madarsku......
Registrovaný uživatel
Túto som zohnal dávnejšie jedná sa o výstavbu jednoty budovy v Zbehoch.....
Aspoň čo mi starší ľudia hovorili atd.....

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
@tomos, niečo takéto? :shock:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
.
Registrovaný uživatel
O tie Zbehy by som mal záujem....
Registrovaný uživatel
O tie Zbehy by som mal záujem....A Lužianky mám len kostol aké je pár záberov určite....
Registrovaný uživatel
Tie Zbehy sú na predaj áno alebo nie?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Filokartie - pohlednice » Komjatice, Šurany

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1