Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Koniarek - Pribina

Vykupminci.cz
Numisargo

Koniarek - Pribina

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Pozdravujem , poprosim o informaciu , aka je dnes realna cena Koniarekovej medaily - vyrocie zalozenia Pribinovho kostola v Nitre 1933 v bronze a v striebre . ďakujem
pripajam ilustrativne foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Naozaj nikto nevie ? Som sklamaný...
Registrovaný uživatel
vloz sem tvoju medailu a mozno sa ti niekto ozve :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Ale to je moja medaila ;) tak ?
Registrovaný uživatel
aspon netrep
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Vážený pán moderátor , chovajte sa slušne na svojej stránke . Keď tvrdím , že je moja , viem o čo hovorím.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
no vidis, ani to nebolo tazke ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
ťažko povedať. Ale medaile z prvej republiky sú v kurze. Táto možno +- 100 eur v striebre možno aj tisíc. to ukáže len aukcia. záleží aký bol náklad, ale ani nízky náklad nezaručuje vysokú cenu.
Registrovaný uživatel
Keďže ste moderátor , viete cenu ? ...apropo ... ja som neklamal , ale vy ste sa chovali neslušne minimalne...
Registrovaný uživatel
Dobre , dostanem vas do obrazu trochu:
Bronz šiel za 150€ už pred 5 rokmi v aukcii ( neviem presne, musel by som dohladať )
Striebro mi teraz ponukaju za 3000 - 6000 € .
Viete o tomto niečo viac ? Počty kusov ... atd... niekde sa to muselo objavit v katalogu...ďakujem
Registrovaný uživatel
tá cena je len výplod fantázie predávajúceho. Nech ju dá do aukcie.
Registrovaný uživatel
jako111 napsal
Keďže ste moderátor , viete cenu ? ...apropo ... ja som neklamal , ale vy ste sa chovali neslušne minimalne...

ale no, ja som chcel po tebe realnu fotku tvojej medaile a nie stiahnutu z webumenia . a ty mi na to napises ze to je tvoja ? ved to bolo smiesne.
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Musím vám oponovať , cena striebornej nie je výplod fantázie ... nezávisle mi ju ponúkali 3 zberatelia ( resp. ja som ju u nich dopytoval ) a všetci mali cenu 3000€ a viac ...
Koniarek nebol hocikto... viď.wikipedia... naviac stvoril iba tuším iba 1-2 medaily... jeho kvality porovnávaju s Rodinom
Keď mi niekto ponukne striebornú za 2000€ , tak ju beriem...mate ju ?
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
jako111 napsal
Keďže ste moderátor , viete cenu ? ...apropo ... ja som neklamal , ale vy ste sa chovali neslušne minimalne...

ale no, ja som chcel po tebe realnu fotku tvojej medaile a nie stiahnutu z webumenia . a ty mi na to napises ze to je tvoja ? ved to bolo smiesne.

Lenže ja tu medailu naozaj mam , tak som napísal , že je moja... naviac mate napisane hore, že je obrazok ilustrativny...a naviac je potrebne prehodnotiť vaše chovanie...môžem navrhnuť mier , ale žiadam ospravedlnenie...
Registrovaný uživatel
oponovať mi môžete. Ale to nič nemení na tom, čo som napísal.
Registrovaný uživatel
Ok. Máte to na predaj ? Kúpim za vaše ceny
Rešpektujem Váš názor.
Registrovaný uživatel
nikde som nepísal, že medailu predávam. Ak Vám ponúkali traja predajcovia túto medailu, tak v skutočnosti cena nebude ani tých 2000 eur. Vzhľadom na relatívne častý výskyt.
Ale sa mi zdá, že chcete počuť názor, kde bude , že má cenu 6000 eur. TAk asi ste vy ten, čo chce predať.
Registrovaný uživatel
Hmmm... tato medaila nema časty vyskyt a vy to viete...Ak má častý vyskyt , dajte odkaz na nejaku aukciu za posledných 5 rokov...
Vidím , že nemá zmysel sa baviť... striebornu nemam , ale kupil by som ju za 2000€ ... to je všetko čo som chcel povedať...
Zhniem to : Okolo medailí je taký neskutočný neporiadok , ža každý môže tvrdiť čo chce...
Registrovaný uživatel
Skúste pozrieť do nového katalógu našej aukčnej spoločnosti, ktorí je v predaji, doplnili tam nejaké medaile. Ale neviem či aj predvojnové.
Registrovaný uživatel
jako111 napsal
Striebro mi teraz ponukaju za 3000 - 6000 € .

http://www.burza-minci.com/node/143940
Medaily sú v súčasnosti módna záležitosť. Presnú cenu môže určiť len aukcia.
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
jako111 napsal
ale žiadam ospravedlnenie...

tak ty to mas dobre popletene :lol:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Pozeral som vo Vašom katalogu pred par dňami , su tam doplnene nejake medaily ( nieco 30- te roky, vacsina 70-te roky ), žial skoro nič z prvej republiky a nič zo Slovenskeho Štátu .... možno časom...
Inak v tom katalogu vidieť aspon snahu popísať niečo viac ako vo vacsine katalogov...
No a informacie zatial stale chybaju , hadam viac svetla do toho vnesie pán archivár z Kremnice ... časom
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
jako111 napsal
ale žiadam ospravedlnenie...

tak ty to mas dobre popletene :lol:

Drahý súdruh - casy ked sme si vsetci tykali su davno za nami , tak sa prosim preorientuj :-)
...a to že robíš niečo čo by si nemal možno zistíš časom ... ked dozries... s tym neslusnym chovaním si začal ty a vidím že pokračuješ , no veď aj ja sa bavím :-)
Registrovaný uživatel
:P našej aukčnej spoločnosti som myslel aukčnej spoločnosti na Slovensku. Nie že v nej pracujem. Len aby nedošlo k nedorozumeniu.
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
:P našej aukčnej spoločnosti som myslel aukčnej spoločnosti na Slovensku. Nie že v nej pracujem. Len aby nedošlo k nedorozumeniu.

Aha ,tak OK

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Koniarek - Pribina

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1