Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Kartičky » Koupím hokejové karty..

Vykupminci.cz
Numisargo

Koupím hokejové karty..

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Koupím hokejové karty, a to zejména Proset 1990 - 1991, 1991 - 1992 a Score 1990 - 1991.. Cena dohodou, fotografie karet podmínkou... Ozvete se na ICQ 458998063
Registrovaný uživatel
Ahoj, nějaký Prosetky určitě mám, jen se potřebuju mrknout...
Ozvi se na mail: stadas@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Tak jsem se mrknul no a....myslím že jich mám víc než dost :D
Registrovaný uživatel
ja taky mam :D ozvy se na mail: behyhy@seznam.cz
Registrovaný uživatel
mam 404 karticek a prodam je take po 3 kc kdyz si veme vsechna a jako bonus album zdarma piste na
bedrich.antene@seznam.cz
Registrovaný uživatel
no mam skoro vsetky prosetky tak napis cisla ktore potrebujes na mail zobinm@atlas.cz su v perfektnej kondicii
Registrovaný uživatel
Ahoj, mám hodně moc kartiček Score 90-91, na ceně se můžeme dohodnout. Pošli mi wanlist na mail jakubsvo@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Ahoj zhaním:

Vladimír KRUTOV (pouze jedna sezona v nhl za vencouver v roce 1990/91 vyšel na kartičkach pro-set 1990-91 č.296

Sergej MAKAROV ( určitě vyšel na kartach pro-set 1992/93 v dresu calgery ae hral i za tym San Jose a Dallasu)

Alexej KASATONOV (1992/93 na kartach Upper Deck v dresu Devils , score 1994/95-ST. Louis ,
Registrovaný uživatel
neshanis nahodou victorky?pro setky mam teda taky:) ozvi se na April_Girl@centrum.cz
Registrovaný uživatel
Ahoj prodám hokejové karty (kolem 600 kusů). Score 97, topps, ultra 95-96 i plus, pinnacle, upper d-e-c-k, parkhurst 93, pro set asi 200 ks, od APS kompletní CR reprezentace 99-00 25 ks, jaromír jágr 7 karet i all rookie tem score 91, take dominik hasek score 91. spousta dalsích ruznych zajimavých kusů zašlu fota,kontakt na e-mail petrrozporka@seznam.cz
rád bych prodal celou zbírku tak kolem 1500,- kč možna domluva
Registrovaný uživatel
Cau, taky mam plno techto karet, v pripade zajmu se ozvi na e-mail kafun1992@gmail.com ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Kartičky » Koupím hokejové karty..

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1