Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Vykupminci.cz
Numisargo

kovové padesátikoruny

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ahoj mám kovove 50 Kč za asi 30 tisíc jsou tam ročníky 1993 1996 2008 2010 máte někdo zájem? pilmistr@o2active.cz
« Poslední úpravu provedl(a) Gorol v 31. 10. 2011, 22:38. »
Moderátor
Krome 1996 jsou to bezne mince razene v milionovych nakladech.. kdyz o ne bude mit nekdo zajem, tak si muze rozmenit stovku v supermarketu :lol:
Moderátor
Ostatne i ten rocnik 1996 neni vzacny natolik (tusim kolem 100 000 ks), aby za obezny stav nekdo dal nad nominalniho hodnotu vic, nez bude stat doporuceny dopis...
Registrovaný uživatel
cau lidicky prosim chtel bych se zeptat jestli ma stale 50 kc kovovych vetsi cenu a kdyz tak jaky rocnik a pokud by byl nejaky zajemce tak at my napise na mobil treba sms muzu myt jakekoliv mince jakeho kolik rocniku dekuji
Registrovaný uživatel
cau lidicky prosim chtel bych se zeptat jestli ma stale 50 kc kovovych vetsi cenu a kdyz tak jaky rocnik a pokud by byl nejaky zajemce tak at my napise na mobil treba sms muzu myt jakekoliv mince jakeho kolik rocniku dekuji 604 854 758

P.S prosim kdyz tak dopiste jaky rocnik a jaka cena :mrgreen:
Moderátor
Staci trochu hledat.. napr. v tomto vlaknu.
Registrovaný uživatel
mam 50kc z roku 1995
Moderátor
Spam?
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Spam?

To snad ani ne, jen někdo kdo má radost že má minci o 4 roky starší než je on sám :P
Registrovaný uživatel
Dělám novoroční úklid a řekl jsem si, že konečně vypráším prasátko. Otec sbírá euromince a kdysi omylem sáhl vedle a koupil celkem dost větších folií, kam pěkně padnou padesátky .. tak jsem si říkal, že je vyrabuju z čuníka a zařadím, hezky jednu od verze. Jenže teď už pár hodin hledám a nedaří se mi najít nějaký schopný katalog. U euromincí jsou běžně k sehnání seznamy verzí dle let, včetně známých chyb, kusů a přibližné ceny. Existuje něco takového i pro české padesátky? Nejde mi o to na tom nějak trhnout, měl jsem v plánu je jednoduše protřídit podle roku a nechat si nejlepší z každého. Ale pak by mě štvalo, kdybych dodatečně zjistil, že bylo více variant a já se jich zbavil. Díky za nakopnutí.
Registrovaný uživatel
Paa napsal
Dělám novoroční úklid a řekl jsem si, že konečně vypráším prasátko. Otec sbírá euromince a kdysi omylem sáhl vedle a koupil celkem dost větších folií, kam pěkně padnou padesátky .. tak jsem si říkal, že je vyrabuju z čuníka a zařadím, hezky jednu od verze. Jenže teď už pár hodin hledám a nedaří se mi najít nějaký schopný katalog. U euromincí jsou běžně k sehnání seznamy verzí dle let, včetně známých chyb, kusů a přibližné ceny. Existuje něco takového i pro české padesátky? Nejde mi o to na tom nějak trhnout, měl jsem v plánu je jednoduše protřídit podle roku a nechat si nejlepší z každého. Ale pak by mě štvalo, kdybych dodatečně zjistil, že bylo více variant a já se jich zbavil. Díky za nakopnutí.


1993 - 2005
p-numismatika.cz/dokumenty/mincovna.pdf

2000 - 2010
http://www.cnb.cz/cs/platidla/obeh/pocty_minci_obecny_kov.html
Registrovaný uživatel
dr3ex napsal
1993 - 2005
p-numismatika.cz/dokumenty/mincovna.pdf

2000 - 2010
http://www.cnb.cz/cs/platidla/obeh/pocty_minci_obecny_kov.html


Díky moc. Takže chápu dobře, verze byly jen u 94, kde se navíc dělaly jen materiálový testy a do oběhu nešly? Mezitím jsem to roztřídil podle let a zcela překvapivě tu mám jen pár set 93 a 09, v desítkách pak 08 a 10, jedna 94 (škoda, že v kvalitě horší než bídné). Překvapivě asi 3 kusy 93 jsou v lepší kvalitě než většina těch 10. No nic, zavřu aspoň těch pár do folie a třeba se časem najdou další kusy. Ještě jednou díky za bleskovou odpověď.
Registrovaný uživatel
mám 23850kč v 50korunách které ročníky mám pro koho hledat ???
Registrovaný uživatel
Hansdob napsal
mám 23850kč v 50korunách které ročníky mám pro koho hledat ???


A kam si pro ně mám kdyžtak přijet?
Moderátor
1994-2007 :)

(pro mě ne, ale tyhlety ročníky se dají prodat za víc jak za nominál, v některých případech i za několik set, ale to musí být výborné stavy)
Registrovaný uživatel
jihlavsko
Registrovaný uživatel
Dobrý den, má někdo zájem o 4 padesátikoruny? (r.v. 2009, 2010, 200 9, 200 8), trochu zašlé.
« Poslední úpravu provedl(a) Benda v 12. 8. 2012, 12:55. »
Moderátor
Benda napsal
Dobrý den, má někdo zájem o 4 padesátikoruny? (r.v. 2009, 2010, 200 9, 2008 ), trochu zašlé.

Určitě o ně bude zájem v jakémkoliv obchodě výměnou za zboží :). Větší hodnotu než nominální nemají.
Registrovaný uživatel
zdravim .,,má někdo zájem o padesátikorunu výroba (2009)
Registrovaný uživatel
MontakK napsal
zdravim .,,má někdo zájem o padesátikorunu výroba (2009)

pokud bude do 40Kč včetně poštovného, vezmu každé množství... :D
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
MontakK napsal
zdravim .,,má někdo zájem o padesátikorunu výroba (2009)

pokud bude do 40Kč včetně poštovného, vezmu každé množství... :D


dám 45!!
Moderátor
Neměl by se do registrace přidat nějaký jednoduchý IQ test? :roll:
Registrovaný uživatel
Mam kovovou padesatikorunu z roku 1996 v super stavu. Zajemci piste na mail snajdrovabeata(zavinac)seznam.cz ...v pripade zajmu poslu fotografie :) ...
Registrovaný uživatel
Zdravím, prosím odborníky o radu. Mají kovové 50 koruny jinou cenu než 50,-kč? Jedná se o mince z roku 2009; 2010;
Děkuji Lukáš
duff.11@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Duff_11: Když si přečteš předchozí příspěvky, tak na to přideš... :roll:
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kovové padesátikoruny

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1