Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » krajinomalba

Vykupminci.cz
Numisargo

krajinomalba

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
TV DESIGN : Vaše obrazy dobře ilustrují Váš svět . Jsou sice plné pozitivní energie , ten obraz s Čertovkou je sterilní jak nový operační sál , vše je čisťoučké , bez stínů, ale také bez LIDÍ. V těch Vašich domech nikdy nikdo nebydlel, po těch Vašich pěšinách - nikdo nikdy nešel. Je to na nich znát .Žádná člověčina. Ty obrazy jsou netečné jako umění každé diktatury ,ve Vašem případě- diktatury DOBRA.
« Poslední úpravu provedl(a) petrarca v 10. 2. 2018, 23:46. »
Registrovaný uživatel
petrarca - nemyslím si, že jsou všechny "spasitelky" stejné ražby... nicméně muž je technologem a tyhle věci s ním ne-pro-bí-rám.... :-), protože s ním ráda nejen snídám.... .-)
Registrovaný uživatel
Mám svou zkušenost s těmito dámami . To je samé " ryby , ptáci , plazi ,
obejměme se všichni kolem ramen , buďme na sebe hodní a mějme se všichni rádi ", akorát , že k nám nemohl nikdo přijít , aby k nám náhodou nezavlekl nějakou "
negativní energii". Díky za takový svět .
tvdesign napsal
petrarca - nemyslím si, že jsou všechny "spasitelky" stejné ražby... nicméně muž je technologem a tyhle věci s ním ne-pro-bí-rám.... :-), protože s ním ráda nejen snídám.... .-)
Registrovaný uživatel
no jo, kdybych do nich zamotala postavy, tak tím nanýrismem bych je asi zkazila, nevím....
nicméně - člověk jde do přírody, aby rozjímal a nasál klid...
postavy jsou v obrazech pro přemýšlení nad dějem, či zápletkou...
chtěla bych, aby pozorovatelé nemuseli přemýšlet, aby se vnořili do atmosféry ticha a rozjímání...
Registrovaný uživatel
Hloupá nejste, to netvrdím ,většinou tyto dámy jsou vzdělané ,obratné manipulátorky a jak říkám - mám svou zkušenost .Obrazy jsou dobré do čekárny psychiatrické ordinace , či na chodbu psychiatrického pavilonu , ale výraznou brázdu v dějinách českého výtvarného umění nezanechají . Tím jsem si jist .
tvdesign napsal
no jo, kdybych do nich zamotala postavy, tak tím nanýrismem bych je asi zkazila, nevím....
nicméně - člověk jde do přírody, aby rozjímal a nasál klid...
postavy jsou v obrazech pro přemýšlení nad dějem, či zápletkou...
chtěla bych, aby pozorovatelé nemuseli přemýšlet, aby se vnořili do atmosféry ticha a rozjímání...
Registrovaný uživatel
ale no tak -> v době, kdy je téměř pacientem každý xy člověk... třeba budou potřeba... :-)
ps: člověk by neměl vzdát cestu, když neví, co je za další zatáčkou... :-)
Registrovaný uživatel
Ještě že bychom chvíli poseděli v lotosovém květu, vypili misku neslazeného zeleného čaje , vyhnali z ložnice pomocí nějakých trianglů negativní energie , protřepali povlečení z režného plátna , no a jinak , že už bychom zalehli, co říkáte TV DESIGNE ? Jo , pardon , ještě černé pásky na oči , neb jinak si oči a duch ve spánku neodpočinou ...Dobrou .
Registrovaný uživatel
petrarca - myslím si, že se svět nedělí na rusko a ameriku, či na východ a na západ, ale na hodný lidi a pak ty neřády... na pravdu a lež..... =>> tohle začíná být furt zřetelnější a tato diferenciace roste do bodu, kdy pochopí všichni...
tento svět je o emocích, z toho se vše odvíjí..
Registrovaný uživatel
Víte , mne fascinuje víra , Vás esoteriček v to , že zrovna během tak krátkého časového úseku , jako je náš lidský život,vzhledem k věčnosti , že zrovna v tomto našem krátkém životním čase , by zrovna mělo dojít k nějakému zásadnímu " prozření " lidstva , když se to nepodařilo za celé dějiny.
tvdesign napsal
petrarca - myslím si, že se svět nedělí na rusko a ameriku, či na východ a na západ, ale na hodný lidi a pak ty neřády... na pravdu a lež..... =>> tohle začíná být furt zřetelnější a tato diferenciace roste do bodu, kdy pochopí všichni...
tento svět je o emocích, z toho se vše odvíjí..
Registrovaný uživatel
tvdesign napsal
ps: člověk by neměl vzdát cestu, když neví, co je za další zatáčkou... :-)

Ale musí dávat pozor aby nechodil furt dokola kolem baráku ;)
Registrovaný uživatel
Jesně , aby to nebylo v kruhu .
turtleoverhead napsal
tvdesign napsal
ps: člověk by neměl vzdát cestu, když neví, co je za další zatáčkou... :-)

Ale musí dávat pozor aby nechodil furt dokola kolem baráku ;)
Registrovaný uživatel
tvdesign napsal
petrarca - myslím si, že se svět nedělí na rusko a ameriku, či na východ a na západ, ale na hodný lidi a pak ty neřády... na pravdu a lež..... =>> tohle začíná být furt zřetelnější a tato diferenciace roste do bodu, kdy pochopí všichni...
tento svět je o emocích, z toho se vše odvíjí..
Ježiši já jsem říkal, že už nebudu reagovat ... ale tohle se fakt nedá :D Jasně, že je zlo a dobro... v každém zlu je něco dobrého a i v dobru je něco zlého. To je i v symbolice jing a jang, pro neznalé ta bílá kapka má v sobě černou tečku ... to značí , že v dobru je i malá tečka zla a naopak, celé se to stále otáčí. Prosím vás design , jak do toho úplného dobra zapadá Putin ? Ten, kterému jste darovala obraz ... pokud to byl dar, aby se obrátil v dobro a energie vašeho obrazu mu pomůže, tak vám tleskám. Teď je otázka jestli on o tom ví , že jste mu to z tohoto důvodu dala a jste tím pádem jeho guru, tak děláte moc dobrou věc. Pokud vaši malbu má na hajzlíku, nebo za skříní což píši obrazně ... tak je to na koprolit. Namalujte mu něco hezkého ať pochopí, že má vrátit Krym Ukrajincům a pak bude mít váš dar smysl a budu vám tleskat ... Teď zatím jste pro mne jen malířka esoterických obrázků, kterých jsou na Světě miliardy ... bez vyššího poslání a ovlivňování světových dějin. Paní Design já se zabývám těmi mimosmyslovými věcmi už od dětství a mne tak lehce neoblbnete. Jsem první generace indigových dětí, první a tedy úplně neprobuzených , ale vím co je blud, nebo jen přání být něčím vyjímečný, takže opravdu toho už nechte PROSÍM ... je to na vás.
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 11. 2. 2018, 15:58. »
Registrovaný uživatel
Ale jinak je TV DESIGN vcelku milé děvče . Lepší takto malovat , než čmárat v metru na vlaky . Ono, s tím darem. .To asi těžko bylo osobní předání . Když zanesete na ruskou ambasádu dar pro Vladimíra Vladimírovíče, tak vrátný zazíve , zvedne hlavu od ruských novin a a dar asi převezme . Nechají jej očichat psem a někde jej položí do kouta .Nic horšího se nestane . Ta TV DESIGN mne začína nějak bavit, ještě se tak do ní " zblbnout ".
Registrovaný uživatel
Lachtanku,co je to první generace indigových dětí ????? At su chytřejší!!!
Registrovaný uživatel
Jakože jsme první generace , která přišla k riflím.By bobinek21 mohl vědět .
bobinek21 napsal
Lachtanku,co je to první generace indigových dětí ????? At su chytřejší!!!
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Ale jinak je TV DESIGN vcelku milé děvče . Lepší takto malovat , než čmárat v metru na vlaky . Ono, s tím darem. .To asi těžko bylo osobní předání . Když zanesete na ruskou ambasádu dar pro Vladimíra Vladimírovíče, tak vrátný zazíve , zvedne hlavu od ruských novin a a dar asi převezme . Nechají jej očichat psem a někde jej položí do kouta .Nic horšího se nestane . Ta TV DESIGN mne začína nějak bavit, ještě se tak do ní " zblbnout ".
Souhlasím s tebou .... určitě není špatný člověk myslím a spíše naopak.Je hodně vnímavá a má moc ráda lidi , věří v dobro a Svět jí není lhostejný stejně, jako mě... je mi sympatická a nemám k ní absolutně žádnou zášť. Patří k tomu lepšímu celé populace Světa. Ano změny přijdou... má pravdu ... ale toto se nedá probírat tady .... to nejde ... hodně lidí to ještě zatím nepochopí ... prostě se zbytečně snaží tady, ale já vím o co jí jde. Design tady je to zbytečné ... už jste pochopila ?
Registrovaný uživatel
https://cs.wikipedia.org/wiki/Indigov%C3%A9_d%C4%9Bti
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Jakože jsme první generace , která přišla k riflím.By bobinek21 mohl vědět .
bobinek21 napsal
Lachtanku,co je to první generace indigových dětí ????? At su chytřejší!!!
Víš to je strašně složité to vysvětlovat ... zadej si do Googlu indigové děti a zkus se tím prokousat ...
Registrovaný uživatel
Jasně Lachtane , souhlas, TV DESIGN špatná nebude . Ty esoteričky sice zpravidla nosí vlastnoručně batikované sukně , většinou arabky a mají nohy černé od asfaltu -to mně na nich vždycky vadilo , ale zase pokud jí položíš na louku , uplete Ti z pampelišek věneček ..... Zlé holky to primárně nejsou .
lachtan napsal
petrarca napsal
Ale jinak je TV DESIGN vcelku milé děvče . Lepší takto malovat , než čmárat v metru na vlaky . Ono, s tím darem. .To asi těžko bylo osobní předání . Když zanesete na ruskou ambasádu dar pro Vladimíra Vladimírovíče, tak vrátný zazíve , zvedne hlavu od ruských novin a a dar asi převezme . Nechají jej očichat psem a někde jej položí do kouta .Nic horšího se nestane . Ta TV DESIGN mne začína nějak bavit, ještě se tak do ní " zblbnout ".
Souhlasím s tebou .... určitě není špatný člověk myslím a spíše naopak.Je hodně vnímavá a má moc ráda lidi , věří v dobro a Svět jí není lhostejný stejně, jako mě... je mi sympatická a nemám k ní absolutně žádnou zášť. Patří k tomu lepšímu celé populace Světa. Ano změny přijdou... má pravdu ... ale toto se nedá probírat tady .... to nejde ... hodně lidí to ještě zatím nepochopí ... prostě se zbytečně snaží tady, ale já vím o co jí jde. Design tady je to zbytečné ... už jste pochopila ?
Registrovaný uživatel
No vida , jsme obohaceni !!!!
turtleoverhead napsal
https://cs.wikipedia.org/wiki/Indigov%C3%A9_d%C4%9Bti
Registrovaný uživatel
Petrarca pokusím se to napsat v kostce, ale to opravdu v kostce nejde, ale pokusím se. Indigové (první) děti se měly začít rodit v šedesátých letech, tedy první generace a ty měly obohatit vědomostmi ty další. Nejde o náboženství !!! Ta první generace byla jen první setba lidí, kteří měli začít mít smysl pro spravedlnost, empatie tedy vcítění se do pocitů jiných a pomáhat jim , předcházet svárům. Tato první generace měla jen nátisk těchto budoucích lidí prosazujících dobro ve Světě. Další generace ID má být vědomější a dál toto předávat dál dalším generacím ID. Každá nová generace ID má mít větší a větší schopnosti až vlastně DOBRO v lidech převáží nad Zlem a přestanou válčit a to v celém Světě. Design je další generace ID, která to dobro předává dál ... ona svými obrazy (každé ID pracuje v jiné oblasti to je jejich poslání a oni si nemohou pomoci, tak to je zakódováno) ... vědec ID nalézá technologie, lékař léky ... Teď nevím přesně ... nějaký rok má být přelomový a dětí ID se má rodit více , tedy dětí vyššího levelu vědomí a ti mají pomalu přebírat vládu DOBRA, NAD ZLEM . Ono se to fakt děje a je to dobře. Já jsem první generace trošku zasažená (pro zlé lidi bláznivá) , ale nemám ten pravý dar rozhledu a moje úloha skončila tím, že jsem to předal další generaci ID ... Design je asi další generace a nevím která --- druhá, třetí ? A má povinnost to dát dál, i když třeba nechce ... prostě se tomu ubránit nemůže a musí, tak je prostě naprogramována. Kdo tom vůbec nic neví, tak je strašně těžké to vysvětlit ... Moje schopnost je třeba při přímém hovoru z očí do očí poznat, kdy člověk lže, nebo mluví pravdu a ještě jiné věci , předtucha budoucích dějů ... jsem, jen první a mé možnosti podprahového vědomí je omezeno ... další generace ID toho mají víc. Nejsme zlí, jen jiní a zvláštní .... Jde o to, aby dobro převážilo zlo a skončily války v rodinách, uvnitř národů ... ve Světě. UFF... to nebyla kostka, ale kvádr a ani jsem toho tolik původně napsat nechtěl ....
Registrovaný uživatel
No a to je vysvětlení proč jsem viděl v jejich obrazech po založení tohoto jejího vlákna něco víc ... jiného , než jiní tady . Trošku mne zaskočila tím Putinem ... ale vím, že je další ID, ale trošku tápe z mého pohledu. Nebo je dál a mě je její další poslání zastřeno, mám blok a dál vidět nemám je to třeba úkol její generace id a není mi určeno, abych ho pochopil. Bláznivý, že ? Jdu si dát cigáro a pivo :D
Registrovaný uživatel
Ještě je zajímavé, že lidé takto postižení nemají vůbec potřebu se družit v nějakých uzavřených společnostech , jako jsou sekty, náboženské společnosti typu římskokatolické církve, muslimských společností ... tedy uzavřených společností .... tito lidé typu ID se náhodně setkají, jako já a Design ... a prostě rozejdou , nikdy nemají potřebu se osobně setkat a sdružovat se. Já vůbec nepotřebuji Design poznat a ani po tom netoužím .. ani ona mne, to vím. Já vím co vám chce říct ... dává to dál ... někoho z vás to nezasáhne ... ale třeba ze sto lidí tady dva ano ,,, ti si přečtou odkaz co dával TURTLE a pochopí proč mají celý celý život problémy s majoritní společností a připadají si jiní ... svými názory a pohledem na Svět, svými předtuchami budoucích dějů (třeba špatná předtucha úmrtí v rodině u nemocného člena rodiny při první nic neříkajíci lékařské diagnoze) a ty se splní ... to je vysvětlení ... JSTE DALŠÍ generace ID , která má něco víc, než ti ostatní. Design mám pravdu, která se strašně těžko vysvětluje neznalým ? Stačí ANO, nebo ne !
Registrovaný uživatel
http://www.spektrumzdravi.cz/indigove-a-kristalove-deti
Registrovaný uživatel
Jak jsem četl i jinde , tato nauka přišla z USA ,60-70. let , může to být, dle mého soudu i reakce na válku ve Vietnamu . Tyto aury a tak , v to buď člověk věří,anebo ne .Ověřitelné , či změřitelné , jako u všech věrouk , je to nemožné . A je to dobře .
lachtan napsal
Ještě je zajímavé, že lidé takto postižení nemají vůbec potřebu se družit v nějakých uzavřených společnostech , jako jsou sekty, náboženské společnosti typu římskokatolické církve, muslimských společností ... tedy uzavřených společností .... tito lidé typu ID se náhodně setkají, jako já a Design ... a prostě rozejdou , nikdy nemají potřebu se osobně setkat a sdružovat se. Já vůbec nepotřebuji Design poznat a ani po tom netoužím .. ani ona mne, to vím. Já vím co vám chce říct ... dává to dál ... někoho z vás to nezasáhne ... ale třeba ze sto lidí tady dva ano ,,, ti si přečtou odkaz co dával TURTLE a pochopí proč mají celý celý život problémy s majoritní společností a připadají si jiní ... svými názory a pohledem na Svět, svými předtuchami budoucích dějů (třeba špatná předtucha úmrtí v rodině u nemocného člena rodiny při první nic neříkajíci lékařské diagnoze) a ty se splní ... to je vysvětlení ... JSTE DALŠÍ generace ID , která má něco víc, než ti ostatní. Design mám pravdu, která se strašně těžko vysvětluje neznalým ? Stačí ANO, nebo ne !

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » krajinomalba

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1