Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » kupim Nechanickeho: Mincovnictvi Leopolda

Vykupminci.cz
Numisargo

kupim Nechanickeho: Mincovnictvi Leopolda

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ak ho niekto ma navyse, kludne moze byt aj salatove vydanie,
za priatelsku cenu rad odkupim.
pripadne ponukam na vymenu Ag denar Ferdinanda I., K-B.

to Dracek:
... aano, acko ma tiez napadlo, ale na Slovensko neposielaju.
:mrgreen:
_______________
Registrovaný uživatel
se nedivím, do zahraničí na východ bych to také neposílal...
(no možná ještě ta Čína ano :mrgreen: )
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
no tak ja sa ale divim.
ja jak ''made in czechoslovakia'' : ) )
by som cakal iny pristup.
no nic,
nevadi.
posilaj si to teda radsej do Ciny.
:shock:
_______________
Registrovaný uživatel
jožko ja ti jeden výtlačok pošlem.Napíš mi adresu na môj e-mail.emericussaga@seznam.cz,stav knižky ako nový.s pozdravom ;)
Registrovaný uživatel
tocomabyt napsal
ale na Slovensko neposielaju.
:mrgreen:

Mně ho poslali :D
když něco dražím na Áčku tak se vůbec nedívám zda prodejce zasílá do zahraničí nebo ne. Po skončení aukce má dvě možnost, poslat nebo mít zmařenou aukci a doposud všichni zvolili tu první možnost :D ;)
Moderátor
Až na to, že to zmaření aukce by bylo tvou vinou (a se všemi teoretickými právními důsledky které z toho plynou). Hlavně mi ale přijde docela nefér k prodejci ignorovat jeho přání a tlačit ho do něčeho, co nechce..
Moderátor
Jinak na Aukru nejde zrušit příhoz po skončení aukce z důvodu porušení pravidel od přihazujícího? Přišlo by mi to pro prodejce v takových případech jako nejjednodušší řešení (pokud by se smířil s tím, že dostane méně).
Registrovaný uživatel
Každý normální prodejce ti to rád pošle i na Slovensko, samozřejmě s tím, že si doplatíš poštovné. Někteří to odmítají spíše kvůli problémům s převodem peněz - ale to jde v drtivé většině taky vyřešit nějak rozumně.
Z toho důvodu nedávám do aukcí svoje číslo účtu - aby mi to některý "nerozuma" nepřevedl přímo ze Slovenska na český účet. :-)
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Až na to, že to zmaření aukce by bylo tvou vinou (a se všemi teoretickými právními důsledky které z toho plynou). Hlavně mi ale přijde docela nefér k prodejci ignorovat jeho přání a tlačit ho do něčeho, co nechce..

Jaké právní důsledky? Nahlásí mne na Interpol? Mimoto mně zase přijde nefér že bych měl být z aukce vyřazen jen proto že nebydlím v Česku. Platím okamžitě, v korunách převodem z České Spořitelny,
poštovné zaplatím, dokonce většinou o trochu víc. Prodejci kteří nechtějí zasílat do zahraničí se dělí na dvě skupiny. První to dělají kvůli problémům s Poláky a ti ostatní z hlouposti nebo z české předposranosti což je ještě důsledek komunistické výchovy. ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
tenzor napsal
Až na to, že to zmaření aukce by bylo tvou vinou (a se všemi teoretickými právními důsledky které z toho plynou). Hlavně mi ale přijde docela nefér k prodejci ignorovat jeho přání a tlačit ho do něčeho, co nechce..

Jaké právní důsledky? Nahlásí mne na Interpol? Mimoto mně zase přijde nefér že bych měl být z aukce vyřazen jen proto že nebydlím v Česku. Platím okamžitě, v korunách převodem z České Spořitelny,
poštovné zaplatím, dokonce většinou o trochu víc. Prodejci kteří nechtějí zasílat do zahraničí se dělí na dvě skupiny. První to dělají kvůli problémům s Poláky a ti ostatní z hlouposti nebo z české předposranosti což je ještě důsledek komunistické výchovy. ;)


Problémů s poláky ?
Registrovaný uživatel
maci napsal
Problémů s poláky ?

Tak mi to alespoň někteří prodejci zdůvodňují :roll:
Registrovaný uživatel
Niečo konkrétého na čo si dávať u poliakov pozor?
Registrovaný uživatel
maci napsal
Niečo konkrétého na čo si dávať u poliakov pozor?

Nevím, já osobně s nimi žádné zkušenosti nemám.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
První to dělají kvůli problémům s Poláky a ti ostatní z hlouposti nebo z české předposranosti což je ještě důsledek komunistické výchovy. ;)


keci prci beďary ... jednou ses z ČR odstěhoval do tramtárie, tak si tam buď a nehodnoť naše poměry, když jsi z nich utekl :twisted: proč bychom Ti měli mince a jiné věci do té tramtárie posílat, když je to protizákonné ... o tom už tu ale debata byla (však víš) a tak to nemá cenu znovu rozebírat ... :P
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
turtleoverhead napsal
První to dělají kvůli problémům s Poláky a ti ostatní z hlouposti nebo z české předposranosti což je ještě důsledek komunistické výchovy. ;)


keci prci beďary ... jednou ses z ČR odstěhoval do tramtárie, tak si tam buď a nehodnoť naše poměry, když jsi z nich utekl :twisted: proč bychom Ti měli mince a jiné věci do té tramtárie posílat, když je to protizákonné ... o tom už tu ale debata byla (však víš) a tak to nemá cenu znovu rozebírat ... :P

Já vědě že Ty se ozveš :mrgreen:
když dáš něco na Aukro, dáváš to tam aby jsi to co nejlépe prodal nebo aby jsi hlásal světu své vlastenectví?
Ty sám jsi si nikdy nic ze zahraničí nekoupil?
Registrovaný uživatel
maci napsal
Niečo konkrétého na čo si dávať u poliakov pozor?


Napadá mně jenom ten základní jazykový problém s Polkami. Když chce Polka šukat, tak vlastně šukat nechce :mrgreen:

Zároveň se omlouvám, je to trapné, ale měl jsem potřebu to napsat :oops: :-)
Registrovaný uživatel
Horacio napsal
Napadá mně jenom ten základní jazykový problém s Polkami. Když chce Polka šukat, tak vlastně šukat nechce :mrgreen:

Ale chce, proto to hledá :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak nevím, ale tento prodejce tam má napsáno, že normálně do zahraničí posílá... http://aukro.cz/zdenek-nechanicky-mincovnictvi-leopolda-i-i2338342625.html
Registrovaný uživatel
JA toho predajcu poznám osobne, chodieva aj na Slovensko.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Ty sám jsi si nikdy nic ze zahraničí nekoupil?


no budeš se možná divit, ale všechny mince co mám, jsou z tuzemských aukcí. na e-bay sice účet mám, ale ještě jsem tam nic nekoupil ...
Registrovaný uživatel
kacuro napsal
no budeš se možná divit, ale všechny mince co mám, jsou z tuzemských aukcí. na e-bay sice účet mám, ale ještě jsem tam nic nekoupil ...

Dobře Ti tak ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Dobře Ti tak ;)


nijak to nehrotím, nemusím mít všechno, mám i spoustu jiných zájmů, numismatika je jen jedním z nich, takže jsem spokojený s tím, jak to je, i když neříkám, že by to nemohlo být lepší :D
Moderátor
turtleoverhead napsal
tenzor napsal
Až na to, že to zmaření aukce by bylo tvou vinou (a se všemi teoretickými právními důsledky které z toho plynou). Hlavně mi ale přijde docela nefér k prodejci ignorovat jeho přání a tlačit ho do něčeho, co nechce..

Jaké právní důsledky? Nahlásí mne na Interpol? Mimoto mně zase přijde nefér že bych měl být z aukce vyřazen jen proto že nebydlím v Česku. Platím okamžitě, v korunách převodem z České Spořitelny,
poštovné zaplatím, dokonce většinou o trochu víc. Prodejci kteří nechtějí zasílat do zahraničí se dělí na dvě skupiny. První to dělají kvůli problémům s Poláky a ti ostatní z hlouposti nebo z české předposranosti což je ještě důsledek komunistické výchovy. ;)

Psal jsem teoreticke. Mne taky prijde nefer spousta veci (napr. internetove obchody ktere nefunguji, pokud se pripojim z CR), ale pokud je to v souladu se zakony, tak mam dve moznosti - bud to akceptovat nebo se obchodu neucastnit... to je jako kdybych neco koupil v Makru a pak se dozadoval reklamace nebo jinych postupu jako v beznem obchodu, kdyz ty pravidla maji upravena jakozto velkoobchod podle obchodniho zakoniku.
A byl bych nerad, kdyby ses citil urazen, ale myslim ze dusledek komunisticke vychovy je i nas narodni sport snazit se vsechno obejit a (s prominutim) o*ebat. :twisted:
Registrovaný uživatel
Ja som predaval hlavne na Ebay, za posledny rok vyse 900 poloziek. Do Australie sa neda poslat poisteny list, preto som tiez musel odmietnut jedneho kupca z AUS, ktory chcel kupit juhoslovansky dukat (cca 200 eur). Za strateny doporuceny list je refund 42 eur, to mi za ten risk nestoji. Na druhej stane som zase posielal do Peru, tiez sa neda poistene, za asi 700 eur, co bol dost risk, ale chlapik vydrazil skoro za 3x tolko, kolko som cakal, tak uz som to nechcel rusit. Najviac mojich kupujucich bolo z Ruska, Ukrajiny, Ciny, nemal som najmensi problem. Jediny problem stratena kniha do UK.
_______________
CORPUS NUMMORUM
...cross-referenced auction archives coming very soon...
Sledujte progres na Facebooku
Registrovaný uživatel
lacnejšie to asi nebude, občas sa ukáže za 75 Kč.
http://aukro.cz/zdenek-nechanicky-mincovnictvi-leopolda-i-i2436571297.html

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » kupim Nechanickeho: Mincovnictvi Leopolda

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1