Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » kupim Nechanickeho: Mincovnictvi Leopolda

Vykupminci.cz
Numisargo

kupim Nechanickeho: Mincovnictvi Leopolda

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
skusam najprv tu na fore, kedze sem chodi aj dost Slovakov, a ked sa nepodari, objednam z aukra..
Registrovaný uživatel
Jednu knižku som poslal Tocomabyt, jednu mám už iba pre seba ale viem že Sedláček Radim je seriozny predajca tak si to objednaj u neho.Lacnejšie to nebude nikde inde.Ja som od neho kupoval mince úplná spokojnosť takže doporučujem uvedeného predajcu. :D
Registrovaný uživatel
s panom Sedlackom sa prave dohovaram cez mail a skusam ho presvedcit, aby mi to poslal v nedelu zo Zilinskej posty /cuduj sa svete-otvorenej aj v NE / kedze tam bude predavat :) popr. este varianta 2 - trochu pritiahnute za vlasy, nenajde sa tu nejaky dobrosrdecny Slovak co bude v nedelu v Ziline na burze, prevzal by mi to a preposlal postou? zistil som, ze postovne z CR za knihu je dost nekrestanske, ale ked to inak nepojde, co uz..
« Poslední úpravu provedl(a) orkuaa v 27. 6. 2012, 19:08. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » kupim Nechanickeho: Mincovnictvi Leopolda

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1