Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Kupoval už někdo na www.amazon.com ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Kupoval už někdo na www.amazon.com ?

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Má někdo zkušenosti s koupí katalogů na www.amazon.com ? Zajímá mě, zda je možné si něco objednat bez registrace, a zaplatit až při převzetí u nás na poště, a kolik katalogů by mohli zaslat najednou (kolik kg), pokud by to byla objednávka na jedno jméno (k mé případné objednávce by se připojili další kolegové, ale odebral bych to já) Děkuji.
Registrovaný uživatel
to vrablicm,určite nie,nutná registrácia.Ostatné je na dohode,predpokladám ako novo registrovanému Vám nezašlú na dobierku. :'(
Moderátor
Zkusenosti s nakupem mam kupuju relativne casto CD a obcas literaturu.Ted si nejsem uplne jist,ale myslim ze registrace nutna neni.Detaily ohledne postovneho najdes na strankach amazonu do CR je to +/- 8dolls.Plati se kartou (pripadne sekem apod ale je to asi pouzitelne pouze v USA) osobne nevim o zahranicnim netovem obchodu kterej by posilal na dobirku.
Registrovaný uživatel
Registracia je nutna, moznost platby kartami Mastercard, Visa, American Express, Diners Club, JCB, Discover alebo sekom resp. Money Order. Sek sa sice da vystavit v USD aj v ceskych resp. slovenskych bankach, ale kto by to uz v dobe kreditnych kariet robil? ;)

Standard Catalog kupujem jednoznacne z Amazon.com. Este sa niekedy oplati googlovat "amazon coupon codes" vyskytnu sa sem-tam kody na zlavu, napr. $10 off pri nakupe nad $50 alebo 5% off atd.
Moderátor
Sekem by to byl zbytecnej opruz,hlavne kvuli debilnim bank.poplatkum by se to o par stovek prodrazilo.
Coupon codes dobrej tip zkusim to.
Sice sme v dobe kreditnich respektive platebnich karet,ale jak sem si vsimul, po mnoha TV reportazich atd ma v CR strasna spousta lidi strach sverit kartu netu.Ja kartu na netu prvne pouzil v roce 1997 a nikdy jsem zadnej problem nemel,takze si myslim ze neni duvod ke strachu.


absik napsal
Registracia je nutna, moznost platby kartami Mastercard, Visa, American Express, Diners Club, JCB, Discover alebo sekom resp. Money Order. Sek sa sice da vystavit v USD aj v ceskych resp. slovenskych bankach, ale kto by to uz v dobe kreditnych kariet robil? ;)

Standard Catalog kupujem jednoznacne z Amazon.com. Este sa niekedy oplati googlovat "amazon coupon codes" vyskytnu sa sem-tam kody na zlavu, napr. $10 off pri nakupe nad $50 alebo 5% off atd.
Moderátor
Tomako: Jake jsou bankovni poplatky za platbu kartou (a za vydani / vedeni karty) ?
Moderátor
za platbu kartou zadne poplatky nejsou, no a vedeni karty to je ruzne podle druhu karty a banky ktera ji vydala.Koukni se do ceniku sve banky.
Registrovaný uživatel
Do USA so poplatok za prevod penazí pohybuje od 10 USD a viac.Plus Americká spoločnosť "môže,ale nemusí" pýtať poplatok za pripísanie penazí jej Banky.Oplatí sa platiť do zámoria menšie čiastky cez Pal-Pay.
Moderátor
To plati mozna pro klasicky bank. prevod.Ja pri platbe kartou nikdy zadne poplatky neplatil.


grofik napsal
Do USA so poplatok za prevod penazí pohybuje od 10 USD a viac.Plus Americká spoločnosť "môže,ale nemusí" pýtať poplatok za pripísanie penazí jej Banky.Oplatí sa platiť do zámoria menšie čiastky cez Pal-Pay.
Registrovaný uživatel
Platba za tovar. :'(
Moderátor
No jasne platba za zbozi,ale kdyz platis platebni kartou zadne poplatky navic neplatis.


grofik napsal
Platba za tovar. :'(
Registrovaný uživatel
Klasický bankový prevod.
Moderátor
tak to jo,konecne sme se shodli :D

grofik napsal
Klasický bankový prevod.
Registrovaný uživatel
to Tomako:po tejto diskusii mám chrobáka v hlave :shock: ,pretože ja platím každý polrok poplatok na server do US-respektívne do Canady stále si priučtujú komplet poplatok cca 28 USD,pritom našej Banke stačí 11 doláčov,nenažranci v Amerike berú 17 USD.pokiaľ sa bude dať aj kartou tak mám ročne 60 Dolárov v kapse. :shock: čo poteší .
Moderátor
Tomako: diky za info, to vypada velmi rozumne.
Moderátor
Tak jestli berou karty pripadne PayPal nevidim duvod proc krmit banky poplatkama za prevod uz tak si berou dost,alespon v CR :(

grofik napsal
to Tomako:po tejto diskusii mám chrobáka v hlave :shock: ,pretože ja platím každý polrok poplatok na server do US-respektívne do Canady stále si priučtujú komplet poplatok cca 28 USD,pritom našej Banke stačí 11 doláčov,nenažranci v Amerike berú 17 USD.pokiaľ sa bude dať aj kartou tak mám ročne 60 Dolárov v kapse. :shock: čo poteší .
Registrovaný uživatel
to Tomako:pokiaľ by som neplatil cez PayPal tak Banka v Amerike si zaučtuje namiesto 18 USD.30.Doláčkou a nespravíš nič.Je úplne jedno či zasielaš platbu 50 Dolárou,alebo 5000.Nad 10 000 je vyšší poplatok. :(
Moderátor
Pockej, kdyz platis pres PayPal tak ti uctujou 18USD?


grofik napsal
to Tomako:pokiaľ by som neplatil cez PayPal tak Banka v Amerike si zaučtuje namiesto 18 USD.30.Doláčkou a nespravíš nič.Je úplne jedno či zasielaš platbu 50 Dolárou,alebo 5000.Nad 10 000 je vyšší poplatok. :(
Registrovaný uživatel
Záleží jak dostaneš faktúru,ale minimum.18USD,to si učtuje firma v Amerike.Kanade. :(
Moderátor
hmm,divny.Ja kdyz platim PayPalem www.paypal.com tak sem poplatky neplatil nebo jen minimum par centu navic.


grofik napsal
Záleží jak dostaneš faktúru,ale minimum.18USD,to si učtuje firma v Amerike.Kanade. :(
Registrovaný uživatel
Je dosť možne o aký druh platby ide?Ja platím za služby už tri roky pokiaľ zaplatím ročnú faktúru tak ušetrím,jak platím polročne tak mám dvakrát poplatky.
Moderátor
muzes napsat www adresu te firmy pokud to neni intimni,kouknul bych se co tam o tech poplatcich maji napsane

grofik napsal
Je dosť možne o aký druh platby ide?Ja platím za služby už tri roky pokiaľ zaplatím ročnú faktúru tak ušetrím,jak platím polročne tak mám dvakrát poplatky.
Registrovaný uživatel
to tomako:pokiaľ chceš byt registrovaný na predajnom servere klenotov a drahých kameňou nemám problém poskytnúť adresu. ;)
Moderátor
to snad ani radsi nechci :roll:

grofik napsal
to tomako:pokiaľ chceš byt registrovaný na predajnom servere klenotov a drahých kameňou nemám problém poskytnúť adresu. ;)
Registrovaný uživatel
Bol by si druhý z centrálnej Európy. :shock:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Pokec o bankovkách a chlubírna » Kupoval už někdo na www.amazon.com ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1