Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Lahůdka pro luštitele signatur

Vykupminci.cz
Numisargo

Lahůdka pro luštitele signatur

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Během dnešní pochůzky zakoupeno za babku hlavně kvůli rámu. Obrázek na lepence
mi trochu připomíná podobné náměty od Votruby nebo Zamazala. Vpravo dole je nějaká titěrná signatura, kterou nemám šanci přečíst. Třeba ji někdo pozná a bude té dobroty, že sem jméno autora napíše. Předem děkuji za váš čas věnovaný mému dotazu, i když třeba zůstane bez odpovědi. Fotil jsem tím, co bylo po ruce - tedy mobilem, ale jsem připraven nasadit i "těžkou techniku" :D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Zkusím tipnout,
Alkonš?
Registrovaný uživatel
Kavánovsky šikmou drobounkou signaturu jsem na obrazech od Aloise Konstantina Schneeweise (Alkonš) dostupných na internetu nenašel, ale s trochou představivosti tam po těch úvodních klikihácích to "alkonš" vidím.
Vzhledem k tomu, že Schneeweiss pocházel z blízkého Prostějova a působil na Moravě, je přirozené, že se tu jeho obrazy po bazarech občas vyskytnou. Takže paní filomena opět prokázala své znalosti, za což jí patří spolu
s poděkováním i mé uznání.
Registrovaný uživatel
Protože dlužím Boltovi omluvu za to, jak jsem ho schválně podráždil ve vlákně "znáte Maryšu?", tak taky zkusím tipnout:
Jaromír Malkus
https://aukro.cz/jaromir-malkus-1899-kampa-6966824044
Registrovaný uživatel
Viem, čo by som mal vidieť, ale ja to tam nevidím.
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Lahůdka pro luštitele signatur

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1