Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Mince Habsburků » Leopold I. (*9.6.1640 +5.5.1705)

Vykupminci.cz
Numisargo

Leopold I. (*9.6.1640 +5.5.1705)

Moderátoři: jan322, Kucera, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Husár uvádza tiež posledný ročník 1654. Opis by súhlasil. Ale tá sedmička tam pravdepodobne bola.
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Tak dnes mi pribudol do zbierky zemsky krejcar. Mincovňa Opolí Hal. 1671

1671?? Já tam vidím 1695
Registrovaný uživatel
korunka napsal
dula77 napsal
Tak dnes mi pribudol do zbierky zemsky krejcar. Mincovňa Opolí Hal. 1671

1671?? Já tam vidím 1695

to 1671 je Halačka 1671 nie rok.
Registrovaný uživatel
Hi hi, také jsem si už jednou naběhl :lol: :lol: Jsem rád, že už nejsem sám ;) :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:lol: nojo, no :lol:
Registrovaný uživatel
..tak abych ten svůj omyl zamluvila, tak sem raději něco dám :mrgreen:
XV. krejcary- no, stav sice není moc extra, ale i tak radost..
VI. krejcárky určitě stavem potěší i náročnější sběratele...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pěkné, pěkné. K Leopoldovi jsem se zatím nedostal, ale časem si základní typy ke mně určitě cestu najdou. Akorát ten vratislavský šestikrejcar mne silně motivuje k tomu, aby to bylo spíše dříve než později ;-)
Moderátor
Pridám aj ja teden kremnický XV grajciar... tiež si myslím, že do zbierky zaraditeľný.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Veľmi pekný. Prekvapuješ ma naozaj pekným stavom.
Moderátor
Som rád, ďakujem. ;)
Registrovaný uživatel
Každá krásně zachovalá mince je nádherná a pokud je z takových mincí tvořená sbírka, stojí to za to. Nedávno jsem prodal košický XV krejcar stejného ročníku. Kdysi jsem ho koupill od velkého obchodníka a sběratele z Košic. Tedy košická ražba z Košic a podle toho také vypadala i cena, ale do té doby a nikdy po tom, jsem takovou kvalitu nikde neviděl. Myslím, že byl ještě o chlup lepší, než tento. Proto se nedivme, že v dnešní době chce mít každý takovéto exempláře, kde je vidět vše dokonale ostré a samozřejmě tato kremnická ražba vše podstatné splňuje.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Za košický XV grajciar 1696 som v Brne na aukcii dražil do 16 tisíc Kč ale cena skončila niekde na 22 tisíc.
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Za košický XV grajciar 1696 som v Brne na aukcii dražil do 16 tisíc Kč ale cena skončila niekde na 22 tisíc.


V tomto případě je rozhodujícím hlediskem kvalita. Za tyto peníze by musel být opravdu téměř bezchybný, protože se v průměrných stavech časem objevuje.
Jiná liga je druhý ročník, který je sběratelsky mnohem zajímavější, protože je méně vidět a jedná se o jiný, hledanější typ. Ten jsem luxusní zachovalosti snad v životě neviděl.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Už si to presne nepamätám, ale asi to bola 1697. 96 išla okolo 5000 Kč.
Registrovaný uživatel
dula77 napsal
Už si to presne nepamätám, ale asi to bola 1697. 96 išla okolo 5000 Kč.


Košický XV krejcar 1697 neexistuje. Muselo se jednat o ročník 1695, který je podobný ražbám z Nagy Bane.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Pozrel som to v katalogu, 95 išla za 4800+ poplatky -1/-1 a 96 18000+15% 0/0. Trochu ste ma zmiatli tvrdením, že sa muselo jednať o iný ročník.
Registrovaný uživatel
Tak niečo nové.
3 grajciar mincovňa Kladsko de Lisola 1665 Halačka 1647/a . Občas sa ukazuje v aukciách, tento je z Ebay.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě nedávno běhal na trhu i XV krejcar. Zaregistroval jste ho, nebo již byl prodaný? Pocházel z německé aukce a byl opravdu velmi pěkný. Nabízel ho jeden starší český sběratel.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Xv grajciar mi zatiaľ chýba a na trhu som ho nezaregistroval. Ale dosiahnuté ceny v aukciách ma od kúpy odraďujú. Tak isto by som prijal XV grajciar Kutnej Hory.
Registrovaný uživatel
Dobry den,
Leopolda nedelam, ale dostal se mi do ruky 15 krejcar 1660 se znackou ruka se sekerou? Opis konci TYR. Je to Viden nebo nejake Tyrolsko? Stav je 1/1-, celkove pusobi peknym dojmem, ma nejakou lepsi cenu?
dik za odpoved
Moderátor
Mincmistr neni znam, mincovna pravdepodobne Viden. Zde se jeden drazil v dubnu (pol.1161)
http://www.numismatika.cz/CNS-Praha/P056_Katalog/056kat1151.htm
Registrovaný uživatel
Diky za odpoved, mam tedy stejny, jen trochu hezci.
Registrovaný uživatel
petr1596 napsal
Diky za odpoved, mam tedy stejny, jen trochu hezci.

Ak by bol na výmenu alebo predaj tak napíšte blasko.juraj@post.sk
Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Zatiaľ nám tu chýba nejaký ten dukátik Leopolda.
Ponúkam na pokuk posledný prírastok - dukát Leopolda I., 1681KB Husz. 1321.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Laci, gratulujem. Stav, detaily...paráda ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Sběratel.com » Mince Habsburků » Leopold I. (*9.6.1640 +5.5.1705)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1