Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Hradčany » Letecké - znalci

Vykupminci.cz
Numisargo

Letecké - znalci

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, blazek007, doddie, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Moderátor
zvětšené značky znalců

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Moderátor
detail 24Kč

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
Sice nejsem znalec ani zkušený sběratel, ale něco mi na těch známkách nesedí. L1 a L2 bych nebral, u L3 váhám. Mimochodem znalecká značka "Stupka" se poslední dobou objevuje velmi často na padělcích ať částečných nebo úplných. Navíc, pokud je mi známo, tak Jiří Stupka je od roku 2004 jmenován znalcem pro Holubici a OR.

Porovnejte pravou značku na phstamps se značkou na vašich známkách. Hlavně se zaměřte na horní zakončení písmene "S" a písmeno "t".
« Poslední úpravu provedl(a) Bohous_K v 29. 3. 2010, 19:09. »
Registrovaný uživatel
Dobry vecer tak dnes si cely den hraju s novim digitalnim mikroskopem a je to uzasna hracka😆
Take jsem nasel neco hodne zajimaveho tak posilam zde na vas nazor ? V podstate to podle katalogu atd neni mozne ze znamka nezoubkovana L2/24kc/ 500h otevrena spirala nemuze mit podtyp pricky 2A ale kouknete sami kdyz jsem znamku zvetsil pod mikroskopem na 2M/1920×1080 tak ted opravdu nevim jestli mam us Fatu= morganu😀 nebo to je opravdu podtyp pricky2a ? No uznejte sami ale ja ji tam opravdu vidim👍😄

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jeste lepsi foto

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Oprava ve slove novym pardon 🤭
Registrovaný uživatel
Sorry ze to opet zasilam ale muze to byt podtypy pricky lla?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Snad se mne podarilo urcit zp/58 tzn kratka pricka 😃 vim podle dostupnych info ze to neni mozne co jsem asi ja chtel videt 😁 ale unejte trochu to tak vypada nee🙂

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Hradčany » Letecké - znalci

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1