Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Filatelie aukce » Livebid.cz

Vykupminci.cz
Numisargo

Livebid.cz

Moderátoři: ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
Problematiku praní špinavých peněz ale nelze ovlivnit tím, zda budeme požadovat kopii OP, či nikoli.


Aha, tak to mi je novinka...
Registrovaný uživatel
Forpus napsal
a vy vyzapomínáte na český jazyk - takový krásný výraz na to máme :)


No jo, profesní deformace
Registrovaný uživatel
Pokud dražím v aukci a něco vydražím, musím uvést adresu. Když přijde zásilka, musím podepsat doklad.

Jestli bude mít PČR v ruce kopii OP od aukcionáře, nebo moje iniciále, které jsem uvedl v registraci a doklady od pošty s mým podpisem, pak to jsou indicie naprosto srovnatelné.

Pokud chci prát špinavé peníze, pak lze kupovat umělecké zboží naprosto anonymně, z ruky do ruky.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím,

v nápovědě na LiveBid.cz zde píšou .. cituji:

Citovat
Registrace a účast v dražbě

Základní registrace vyžaduje pouze jméno, příjmení, emailovou adresu a volitelné heslo. Po ověření emailové adresy je schvalována automaticky. S touto registrací můžete využívat všech služeb systému LiveBid s výjimkou limitování a dražení v aukcích. Pro dražení v aukcích je podmínkou plná registrace obsahující ještě Vaše telefonní číslo, adresu trvalého bydliště a zejména Váš doklad totožnosti. Případné další požadavky si upravuje každý vystavovatel aukce individuálně.


Celá registrace včetně nahrávání scanu občanky sice funguje pod HTTPS komunikací (tedy zabezpečenou cestou), ale nikdo neřeší zabezpečení databáze kde se ty scany ukládají. Nebudu si namlouvat že GDPR tady něco ovlivní. Spíš vidím to, že si tenhle server může vybrat parta hackerů a scany si stáhnout ... a pak až mi přijde domů obsílka že neplatím půjčku kterou si na mě a dalších X set/tisíc lidí vzali nastrčení bezdomovci tak se budu sakra divit ... :evil: :evil: :evil:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Filatelie aukce » Livebid.cz

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1