Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Malíř Václav Zapadlík

Vykupminci.cz
Numisargo

Malíř Václav Zapadlík

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
XJERT, já nevím jak to jinak napsat, aby jste to nepovažoval za schizofrennost. Tazatel se ptá na cenu a tvrdí, že to je originál. Já mu nabízím, tedy nabízel ... zaslat foto toho díla ODBORNÍKŮM Z OKOLÍ ZAPADLÍKA a potvrzení, či nepotvrzení pravosti od čehož se odvíjí cena díla v této velikosti, kterou by se takto spolehlivě dozvěděl a to zcela bezplatně, vždyť o to mu hlavně šlo ne ? No a postrádám popis techniky, kterou je to malováno akvarel, olej na plátně apod. ale hlavně, že to je na 100 % originál a je o tom tazatel přesvědčen. Já mám také pár originálů a nevím ceny a pokud by mi někdo nabídl, že mi bezplatně určí zda to je opravdu originál a i cenu, tak bych neváhal a byl bych mu vděčný. Je to zase elaborát a na to nemám čas a nechci vás zdržovat, tak si povídejte sami :D
Registrovaný uživatel
Ja vam neupiram snahu pomoct - ale nejak nechapu ten pristup. Stravit takove mnozstvi casu vypisovanim ruznych detailu a pak si sam odpovedet, ze to vlastne ani nema cenu mi neprijde moc logicke. Reakce tazatele ohledne ceny sice nebyla idelani, ale jsou to vyrazne horsi. Je to ale jen muj nazor, nic ve zlem...
Registrovaný uživatel
Já jsem poněkud přehlédl jméno tazatele, takže jsem se pokoušel poradit, aby laik nenalétl na řečičky kšeftsmanů. :-),
ale po jeho překvapivé reakci jsem si uvědomil, že jde o velezkušeného obchodníka s uměním a starožitnostmi, a že si si nakonec cenu obrazu dokáže zjistit asi nejrychleji a nejsnáze sám! Omlouvám se, že jsem zdržoval.
Registrovaný uživatel
xjert01 napsal
Ja vam neupiram snahu pomoct - ale nejak nechapu ten pristup. Stravit takove mnozstvi casu vypisovanim ruznych detailu a pak si sam odpovedet, ze to vlastne ani nema cenu mi neprijde moc logicke. Reakce tazatele ohledne ceny sice nebyla idelani, ale jsou to vyrazne horsi. Je to ale jen muj nazor, nic ve zlem...
Xjert já i jiní se mu snažili pomoci, ale ať jsem napsal cokoliv já , nebo jiný, tak to tazatel odpálkoval a stále dokola tvrdí, že jde o originál, což z foto tady nelze poznat. Takže asi tak, jak to napsal uživatel nade mnou. No a s takovými lidmi je strašně těžké pořízení, když nechtějí slyšet pochybnosti o jejich věcičce a melou svou. Pochybnosti by rozptýlil možná dotaz na odborníky a ti by mu tu cenu řekli, ale tazatel o to evidentně nestojí, proto jsem to utnul tak, že nepomůžu. Cenu má ten V.Zapadlík asi 324 000 Kč a doufám, že jsem tazatele uspokojil :D
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 14. 10. 2014, 12:41. »
Registrovaný uživatel
TO JINDRA 61, aby jste věděl, že jsem se na Vás nevykašlal, tak vám přeposílám odpověď odborníků na Zapadlíka, protože moje žena poslala váš obrázek těmto lidem s dotazem na něj a berte to vážně nejde o vtip z mé strany .... Vážená paní magistro,


předně Vás moc zdravím a děkuji za milý email.

Přiložený obrázek Waltra Juniora od Václava Zapadlíka je z podobné kolekce, jakou dělal pro nᚠkalendář na rok 2015.
Takováto kresba (zpravidla kvaš či prostý akvarel) si Mistr počítá od 15 tisíc Kč, tento konkrétně bych odhadoval na 20 tisíc (bez provize případného galeristy). Svým přátelům často počítá méně a někdy věnuje obraz i za protislužbu, pak se cena těžko stanovuje.

Pokud by Vᚠklient obraz nekoupil, měli bychom s panem Mrázem případně o něj zájem či bychom poprosili o jeho možnou katalogizaci (naskenování) do připravované knihy děl Mistra Zapadlíka.
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 14. 10. 2014, 13:04. »
Registrovaný uživatel
Jindro 61 pokud chcete, tak mi zašlete mail a já vám ten mail, který dostala žena celý přepošlu. Takže můžete kontaktovat mou ženu a pokud ho budete chtít prodat tomu zájemci z výstavy, jak jsem říkal předešle, tak se domluvíte. Pokud ne tak se můžete obrátit na ty odborníky a třeba se domluvit s nimi na těch věcech o kterých tam píší. Je to na vás a cenu máte stanovenu v rozmezí 15000 - 20 000 Kč a jde o originál !! Dobrá práce ne ? :D
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 14. 10. 2014, 13:14. »
Registrovaný uživatel
Tak opět dobrý večer,pro kmotr píši,obraz nemám doma,tak jsem nemohl poslat fotky hned(mohl jsem to napsat,to je fakt )a přes den nejsem na počítači,tak si to tu čtu až večer.Díky tedy za info,zítra to nafotím detailně a uvidíte,je to pod sklem a šacuji to na kvaš.
Registrovaný uživatel
Já vaši odpověď čtu až ráno. Takže se mi ozvěte na mail a já vám dám číslo na ženu a domluvíte se. Pokud to budete chtít prodat, tak máte místo jednoho hned dva zájemce. Ten první už o tom předběžně ví , takže pokud se nerozhodne, tak máte v záloze ty pány, co posílali ženě ten mail s ověřením. Nemusíte to prodat jestli nechcete bude to jen na Vašem rozhodnutí. Ale ti páni stojí hodně i o sken vašeho obrazu , aby ho mohli dát do kalendáře V. Zapadlíka, tak by byla slušnost jim ho alespoň poskytnout , když vám to určili , jako originál a stanovili reálnou cenu, což by jste se těžko dozvěděl , anebo by vám to dlouho trvalo. Jinak děkuji druhému přispěvateli po vás, teď nevím jméno (má chatu v Osikově) za to, že se zmínil o Muzeu silnic ve Vikýřovicích s tím, že by mohlo pomoci, což se nakonec potvrdilo. Jako perličku uvedu, že na výstavě bylo mnoho obrazů V. Zapadlíka a já si myslel, že všechny byly jen podepsané reprodukce, ale k mému překvapení jsem se dozvěděl, že dva z nich byly originály ! No a jak jsem řekl uživatel a chalupář z Osikova je v Muzeu vítán, stačí se ozvat na mail. Samozřejmě i ostatní se přijďte podívat :D
Registrovaný uživatel
Ještě upozornění! pokud se ozvete na můj mail, tak po vás budu chtít něco k vaší identifikaci , kterou provedete tady na foru POD SVÝM NICKEM, abych měl jistotu, že jste to Vy, kdo mi posílá mail. Jde o bezpečnost a neozval se mi podvodník a mou ženu poskytnutím tel.čísla nevystavil nebezpečí. Bude to pro vás jednoduché, ale pro případného podvodníka v tom momentě neuchopitelné.
Moderátor
Nic ve zlém pane "kmotr", ale sem tam mi připadá, že velice přispíváte k obveselení návštěvníků tohoto diskuzního fóra. :P Ale, je to Vaše věc... pište si klidně co chcete (pokud samozřejmě neporušujete zásady zdejších diskuzí). ;)
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Nic ve zlém pane "kmotr", ale sem tam mi připadá, že velice přispíváte k obveselení návštěvníků tohoto diskuzního fóra. :P Ale, je to Vaše věc... pište si klidně co chcete (pokud samozřejmě neporušujete zásady zdejších diskuzí). ;)
Pokud máte na mysli moje bezpečnostní opatření, tak se klidně posmívejte, mám své zkušenosti ohledně netu a váš názor je mi naprosto lhostejný a to nic ve zlém :D
Registrovaný uživatel
Pane WJEM máte pod nickem moderátor, předpokládám, že máte vztah k vedení tohoto serveru a mělo by být vaším zájmem a i majitele , aby komunikace tady měla nějaká bezpečnostní opatření. Pokud se vaše poznámka netýkala této věci, tak by jste neměl tomuto serveru odhánět uživatele uštěpačnými poznámkami a tak je odrazovat od diskuze, myslím že jsem se trošku spletl s tímto serverem a začínám litovat, že jsem se tady vůbec registroval. Moderátoři jsou tady asi na stejné úrovni, jako na jiném nejmenovaném serveru. No a teď do mne moderátore s velkým M :D
Registrovaný uživatel
Dobrý večer,pro kmotr,tak jsem nějaké fotky udělal,jak si představujete mou identifikaci(mail)?Dík za odpověď.
Registrovaný uživatel
[quote=jindra61]
Dobrý večer,pro kmotr,tak jsem nějaké fotky udělal,jak si představujete mou identifikaci(mail)?Dík za odpověď. Omlouvám se nemohl jsem odpovědět jsem doma až teď ráno. Takže klikněte na můj nick a pošlete mi mail přes toto forum a já Vám na něj odpovím. Samozřejmě já i vy zde můžeme dát tel. číslo, nebo mail , ale já Vám potom vysvětlím proč to není dobrý nápad, mám s tím velice neblahé zkušenosti.[/quote=jindra61]
« Poslední úpravu provedl(a) kmotr v 16. 10. 2014, 5:16. »
Registrovaný uživatel
Jindro nebojte se ověření, že jste to skutečně Vy , kdo mi posílá mail bude velice jednoduché. Jde o to, že mail odsud mi může poslat kdokoliv, nemám ho skrytý a než pošlu kontakt na určité a vysoce postavené osoby , tak musím mít ověřeno, že jste ten pravý se kterým chci opravdu jednat. To je vlastně poznámka pro jednoho urejpaného moderátora, který se mou osobou velice baví a neví, která bije :D
Moderátor
kmotr napsal
Jindro nebojte se ověření, že jste to skutečně Vy , kdo mi posílá mail bude velice jednoduché. Jde o to, že mail odsud mi může poslat kdokoliv, nemám ho skrytý a než pošlu kontakt na určité a vysoce postavené osoby , tak musím mít ověřeno, že jste ten pravý se kterým chci opravdu jednat. To je vlastně poznámka pro jednoho urejpaného moderátora, který se mou osobou velice baví a neví, která bije :D


Ale vím, která bije... To co tu předvádíte má evidentní znaky "stihomamu", což je obvyklý příznak jisté duševní nemoci, kterou tu již v souvislosti s vámi zmiňoval "xjert"...
Registrovaný uživatel
Jsem rád, že místní moderátoři jsou vzdělaní i v oboru ranhojičském a jsou schopni stanovit diagnozu velice rychle a přesně :P
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
Jsem rád, že místní moderátoři jsou vzdělaní i v oboru ranhojičském a jsou schopni stanovit diagnozu velice rychle a přesně :P
Mistře moderátore, není zde náhodou zakázáno urážet se navzájem, jsou to pravidla tohoto fora, které tady máte a sám je porušujete. Možná jste si nevšiml, že já vás nijak neurážím, ale vy ano. Ono někomu podsouvat duševní poruchu není zrovna slušné, nezdá se vám, že by jste mohl trošku ubrat ? Já se zatím bavím, ale tak nějak mám své meze mistře 8) .
Registrovaný uživatel
Pane moderátore, ale teď opravdu nic ve zlém a nechci vyvolávat spory. Mám opravdu závažný důvod proč jsem opatrný a nemohu to tady popisovat , tak to zkuste pochopit ... mimochodem je hodně duševních poruch a poučka zní, kdo se v knize psychiatrie najde v každé škatulce, tedy alespoň najde částečně jeden rys své povahy v nepřeberném množství duševních poruch, tak je v podstatě normální. Zkusme ukončit spor, šlo by to ? :roll:
Moderátor
Zajimalo by me, kolik prispevku jste schopen napsat v komunikaci sam se sebou...
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Misak33 napsal
Zajimalo by me, kolik prispevku jste schopen napsat v komunikaci sam se sebou...
Hned se vám budu věnovat, ale teď nemůžu... máme velkou vizitu :D
Registrovaný uživatel
Pánové, já se už několik dní velmi bavím... Díky za zpestření mlžných ránen...
Hlavně nepřestávejte :lol:
Registrovaný uživatel
Kolemjdouci napsal
Pánové, já se už několik dní velmi bavím... Díky za zpestření mlžných ránen...
Hlavně nepřestávejte :lol:
Máte správný přístup k životu a to se mi líbí. Mám pocit , že Vás znám ... jste ten z vedlejší cely, co mi klepe plechovkou na zeď, když jde primář ? Díky vám ještě nevymákl, že mám pod strožokem PC a připojení k netu. Mám problém, teď nevím jestli tý růžové pilulky mám brát teď ráno a ty zelené večer. Zkuste mi to vyklepat na zeď, nebo se z toho zblázním :D
Moderátor
Hlavne si neberte tu modrou...
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Misak33 napsal
Hlavne si neberte tu modrou...
No to nemůžu, protože se překrvím dole a pak krev chybí nahoře a padám :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » Malíř Václav Zapadlík

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1