Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Mince Habsburků » Marie Terezie (*13.5.1717 +29.11.1780)

Vykupminci.cz
Numisargo

Marie Terezie (*13.5.1717 +29.11.1780)

Moderátoři: jan322, Kucera, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý večer,

chcem sa spýtať na tento kúsok:

https://www.numisbids.com/n.php?p=lot&sid=1551&lot=377

Dnes sa dražil. Neviete kde v katalogu to viem nájsť? V ktorej publikácii by bola uvedená Ag alebo Au razba?

Ďakujem.
Registrovaný uživatel
Nevím o žádném katalogu, kde by bylo zpracováno více ražeb Scharffa. Ve zlatě se nevidí vůbec, ve stříbře občas.
Registrovaný uživatel
Mmm...to je škoda,ale i tak dakujem, že niekto zareagoval. A v Ag ste túto razbu videl? Ak áno, prosím o linky. Vopred veľmi pekne dakujem.
Registrovaný uživatel
Občas jsem jí zahlédl někde na stole na různých akcích a jednou jedinkrát na Aukru (je ale možné, že tam byla vícekrát)
http://archiv.aukro.cz/velka-medaile-odhaleni-pomniku-marie-terezie-1888--i5639713652

Ta ve zlatě šla celkem za dobré peníze, nebo mi to alespoň tak připadá. Na to, že se vůbec nevidí, je to 168g 585. a udělala 3500E + poplatky.
Registrovaný uživatel
Nie, píšu 168g 0,900 ze je tam punc. 585 sa robila novodoba kopia pokiaľ viem okolo 150g...
Tá U Bollafi šla 10tis e + %
Registrovaný uživatel
Tak to jsem přehlédl
Registrovaný uživatel
Nemate někdo zkušenost či nějaké informace o levantském tolaru bez signatury? Mam tu jeden kousek a nedaří se zařadit. Popřípadě pošlu foto.
Registrovaný uživatel
Zde najdeš vše potřebné...

http://www.theresia.name/de/sliste.html
Registrovaný uživatel
Tam právě hledám, ale zatím se nedaří.😉
Registrovaný uživatel
komáre, hledej řádně!
Je to toto?:

Hafner Leypold Prägeort Prägezeit- Signatur Typ Besonderheiten
raum
H48 - Nordafrika 1920 --- III, C-e Keine Signatur

Příště přidej hned foto.
Registrovaný uživatel
Promiň, tabulka se kopírováním rozhodila.
Registrovaný uživatel
Ja byl na mobilu, tak i to hledani podle toho vypadalo. Taky uz jsem nasel par typu. Jdu to rozlousknout. A prikladam foto. A ta afrika to neni, ma v ty celence jenom 5 perel, teda je dost mazla tak snad pocitam dobre.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 12. 10. 2016, 13:00. »
Registrovaný uživatel
To je ten z Aurei,ne?(1800+17%)
Registrovaný uživatel
Jop
Registrovaný uživatel
A nemate nekdo katalog razeb za jejiho zivota?, treba je to jeste orig. razba z 80roku. Ja mam na MT akorad novotnyho a ten je v tomhle pripade k nicemu a na tom webu theresia.name proste neni (pokud nejsem uplne blbej).
Registrovaný uživatel
O čelenku nejde, ale brož je bez perel = typ I (a ten má vždy v čelence 5 perel), Afrika má typ III. Za jejího života to být nemůže, vždy tam byla m.zn. Kombinace brož-I / znak-C se vyskytuje jen na H-33 (Günzburg 1797-1800), ale ten je se zn. S.F.
Není možnost, že je zn. vygumovaná?
Registrovaný uživatel
Vzhľadom na to že tam bolo očko, tak zlatník mohol urobiť aj inú úpravu
Registrovaný uživatel
Jilm3 dosel jsem ke stejným vysledkum 😐 akorad o Africe jsem nasel jen info o perlach a orlich perech 😉, taky mě napadlo jestli neni značka odstraněna ale ani pod lupou to vidět neni. A podle ty prasacky díry hadam ze zlatnik nebyl takový sikula aby to takle dobre odstranil. 👀 ještě to vyzkouším hodit pod macro sklo. Třeba najdu stopy po ubraní materialu v ploše nebo nějaký stopy po úpravě.
« Poslední úpravu provedl(a) OtravnyKomar v 12. 10. 2016, 18:44. »
Registrovaný uživatel
Zdravím,nemate aj na predaj niekto mince Marie Terezie?
Registrovaný uživatel
Levantak za 40voci na vanocnim trhu, no neodolal jsem :mrgreen: 8)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kdysi jsem viděl tyhle tolary z Ni/Fe za pár korun, měly taky takhle opis narvanej ke kraji.
Registrovaný uživatel
Nevim z ceho je, vaha 18g, ale rozmer 44mm sedi ,.) Mel tam raketu vsech moznych minci, rubly, dolary, tolary. Takovej smisek trpaslik byl ten prodavac a u toho napis mince pro stesti, piratsky poklad XDD No pobavil...
Paul napsal
Kdysi jsem viděl tyhle tolary z Ni/Fe za pár korun, měly taky takhle opis narvanej ke kraji.
Registrovaný uživatel
ak je váha taká akú píšete tak na 99% to nie je striebro.
Moderátor
tak malou magnetku a je z toho super ozdoba na lednici 8)
Registrovaný uživatel
Koupil jsem to za 40 korun na trhu, to stribro neni urcite ,.). Magnetka neni vubec spatnej napad :-) Mel jsem v planu az pujdeme s klukama provetrat detektory ze to nekomu nenapadne soupnu do cesty, nebo si to hodim do diry a trosku je potrapim ,.)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > »

Sběratel.com » Mince Habsburků » Marie Terezie (*13.5.1717 +29.11.1780)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1