Moderátoři: Jaromir, Admin, smith

Profilový obrázek
ikanek

Příspěvky: 2 116
Moderátor

Zaregistrován:
23. 2. 2009

#381 3. 6. 2024 18:10:35

Asi Vás zklamu, ale ta modrá vypadá na latest (nejpozdnější) tisk.

Profilový obrázek
pass

Příspěvky: 523
Uživatel

Zaregistrován:
21. 1. 2010

#382 3. 6. 2024 18:45:32

No a pak bych tu měl ještě tyto dvě - signováno H. Stolow

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Profilový obrázek
pass

Příspěvky: 523
Uživatel

Zaregistrován:
21. 1. 2010

#383 3. 6. 2024 18:46:20

A horší obraz, ale okraje slušné.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Profilový obrázek
pass

Příspěvky: 523
Uživatel

Zaregistrován:
21. 1. 2010

#384 3. 6. 2024 18:47:44

Teď ještě najít dobrou duši, která by mi k tomu přiřadila SG katalog.

Profilový obrázek
ikanek

Příspěvky: 2 116
Moderátor

Zaregistrován:
23. 2. 2009

#385 3. 6. 2024 19:45:43

No první je ZP 7, něco mezi early a intermediate tisk (SG 38). Ta druhá je ZP 5 a worn (SG 39).

Profilový obrázek
pass

Příspěvky: 523
Uživatel

Zaregistrován:
21. 1. 2010

#386 4. 6. 2024 9:05:13

Jééé - zlatej - děkuji moc

Profilový obrázek
pass

Příspěvky: 523
Uživatel

Zaregistrován:
21. 1. 2010

#387 6. 6. 2024 12:07:49

stamp identifier ji určil na 87 procent jako pravou 😋

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Profilový obrázek
mikimar

Příspěvky: 110
Uživatel

Zaregistrován:
4. 3. 2015

#388 6. 6. 2024 13:09:51

Tak to máš vystaráno... 👍😁

Nad blbostí se nedá vyhrát, ale nikdy s ní nesmíme přestat bojovat.

Profilový obrázek
pass

Příspěvky: 523
Uživatel

Zaregistrován:
21. 1. 2010

#389 6. 6. 2024 14:07:11

Dokonce má lep a stopu po nálepce.
Tady v tom vláknu se psalo o německých tiscích po roce 1900, tak možná jedna z nich.

Profilový obrázek
koolabs

Příspěvky: 1 170
Uživatel

Zaregistrován:
22. 11. 2019

#390 6. 6. 2024 15:48:13

umělá inteligence taky umí dost dobře kecat, nekdy i líp než člověk

Co se v mládí nenaučíš, to můžeš ve stáří najít.

Pro vkládání příspěvků se musíte přihlásit.