Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Medaile?

Vykupminci.cz
Numisargo

Medaile?

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nevím, jestli sem patří, ale zkusím to. Pomohli byste mi prosím identifikovat o co jde? Zadní strana asi prázdná, poslal mi to kamarád. Děkuji za jakoukoli radu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
« Poslední úpravu provedl(a) witko v 11. 6. 2019, 21:51. »
Moderátor
Pane kolego,
určitě to není faleristika ani nic oficiálního. No, ale třeba se ozve některý z dalších kolegů.
Registrovaný uživatel
Děkuji, tak nějak jsem si to myslel. Už sem zdrbal kámoše za fotku, dodá zadní stranu. Šlo by to přehodit do co se jinam nevešlo? Děkuji. W
Registrovaný uživatel
Šlo ;)
Moderátor
Cítím se oklamaný a podvedený, večer Vám to vše smažu.Copak to je seriozní dát jednu stranu? Moje chyba, že jsem se nepřečetl " asi nemá" Dodejte zadní stranu, jinak to zde nemá co dělat.
Registrovaný uživatel
Nerad jsem vás uvedl v tyto pocity, velice se omlouvám. Již ji donesl, tak mohu poslat další foto a zprovodit tak ze světa své šlendriánství.dekuji za vaši shovívavost.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Materiál pro mě neznámý, vypadá to nejspíš na bronz. Je to dvojbarevné, nevím ktery odstín je podkladový, nechci do toho rýpat. Doufám, že je to aspoň trochu srozumitelné.
« Poslední úpravu provedl(a) witko v 13. 6. 2019, 11:57. »
Moderátor
:P Dostal jste mně, ta zadní strana může být stranou přední, je to nějaké medailistka a zdá se litá, tedy levná práce. Hádat k jaké akci si netroufám, ponecháme a počkáme, zda budě někdo chytřejší. Děkuji.,
Registrovaný uživatel
Dle mého názoru se jedná o pouťovou cetku, nic co by patřilo do faleristiky.Prostě obyčejný přívěšek na krk
Moderátor
vilem napsal
Dle mého názoru se jedná o pouťovou cetku, nic co by patřilo do faleristiky.Prostě obyčejný přívěšek na krk

Viléme,
máte zcela pravdu, je to i námětové, já stále nějak neumím být jednoznačný a lidičky zklamat. Ale je to tak.
Registrovaný uživatel
Pouťová cetka by neměla letopočet. Já bych tipoval na nějaký malý soukromý spolek jako třeba "Nymburští přátelé kanasty" nebo tak něco.
Registrovaný uživatel
Skôr atletika. Zlatá tretra (skok do diaľky,) alebo podobné podujatie.
-s-
Moderátor
Já tam vidím kašpárka s rolničkami :lol:
Registrovaný uživatel
A má vejár...Možno nejaký cirkus a teraz si srandu nerobím. ;)
-s-
Moderátor
Pánové já se také přidám a přikláním se k názoru turtleho...malý soukromý spolek, možná nějaký pokus odlití medaile dělníka z železáren..
Registrovaný uživatel
A ja k Altmannovi a sám ku sebe, si, lebo ešte aj topánky má asi
štrnásťapolky, šašek jeden.. :P
-s-
Registrovaný uživatel
Děkuji za názory.odlité to zcela jistě je, jsou tam patrné zábrusy. Co se týče velikostí botou, to je v pořádku, v jisté době měli takové privilegia. Jestli to zase nevojtím. Zeptám se majitele, jestli maminka nebyla v nějakém divadelním spolku třebas.
« Poslední úpravu provedl(a) witko v 15. 6. 2019, 23:12. »
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Já tam vidím kašpárka s rolničkami :lol:

To bude "žolík" ;)
Registrovaný uživatel
Pánové, nic neřešte.Opravdu se jedná o komedianskou cetku, zaráží mě, že se tady touto věcí vůbec zaobíráte
Moderátor
vilem napsal
Pánové, nic neřešte.Opravdu se jedná o komedianskou cetku, zaráží mě, že se tady touto věcí vůbec zaobíráte


Viléme i starší páni se musí vyblbnout, ještě je chvilku nechám a pak jim tu hračku smažu.Zatím se hezky baví chlapci moji.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 17. 6. 2019, 8:00. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Medaile?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1