Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Medaile za statečnost ČSR

Vykupminci.cz
Numisargo

Medaile za statečnost ČSR

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
pánové prosím nevlastníte někdo Medaili za statečnost ČSR s čílem 11 ?? Dotyčný dostal medailim opakovaně za 2 různé činy a já mám tu druhou. Protože nerad vidím tyhle věci potrhané, měl bych zájem koupit/vyměnit medaili, nebo naopak nabídnou tu moji, aby zůstaly pohromadě.

děkuji
Moderátor
Hezká myšlenka, zkuste nabídnout cenu!
Registrovaný uživatel
Dobrý den, vy ji máte? Můžeme si napsat? dal byste mi email?

Altmann napsal
Hezká myšlenka, zkuste nabídnout cenu!
Moderátor
Ne, nemám, měla to být rada. Když něco chci, měl bych učinit první nabídku, jinak to lze brát i jako jistý druh spekulace. Jako moderátor to trochu hlídám a vím, že tyto medaile mezi lidmi jsou, zkuste to!
Registrovaný uživatel
Spekulace v čem? Pokud ji někdo má a chtěl by je vrátit k sobě, tak by se mohl ozvat. Pokud nechce prodat, nabízím tu mou. Ta už je ČSSR a dostal ji o 13 let později než tu č.11. Vím, že ji má nějaký sběratel. Při dotazu na archiv prezidenta republiky mi bylo zděleno, že se jiný sběratel ptal na stejné jméno jako já, ale nemohou mi sdělit kontakt kvůli ochraně osobních údajů. Co jsem tak sledoval ceny ČSR varianty, tak se můžeme pohybovat kolem 20 000? Případně mne opravte. Díky.
Moderátor
S vámi není jednoduché jednání. Meil máte skrytý. měl by jste jej asi napsat přímo do nabídky. Cenu jste uvedl to je v pořádku.
Registrovaný uživatel
Ok jestli ji někdo má napište mi prosím sem - hobza@email.cz

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Medaile za statečnost ČSR

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1