Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Medaile Za zásluhy spolek přátel koní Kinských

Vykupminci.cz
Numisargo

Medaile Za zásluhy spolek přátel koní Kinských

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den kolegové, tak toto vyznamenání/ medaili nemohu naprosto nikde najít. Objevil jsem jeden odkaz, kde se prodávala kopie tohoto ocenění ale nic víc.

Díky za případnou radu.

Díky Petr

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Jistě, že to nikde nenajdete. Jo to rodinná záležitost kdy někdo z Kinských jako dar pro své lidi nechal medaili razit. Tak to musíte brát. Je to pár kousků a zájem bude mít člověk, který sbírá vše o koních, nebo člověk, který se věnuje rodinně "K".

Je to opravdu origo? Váha, bez stuhy, silná lupa atd. Já to takto nepoznám a vidím to poprvé.

Není na hraně punc. Prostě já bych sundal stuhu, perfektně nafotil a poslal k rukám pana Kinského. Myslím, že by měl i zájem s pomocí.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 15. 5. 2020, 13:30. »
Registrovaný uživatel
Zde se jedná o nějaký paskvil na staré RU stuze
Moderátor
Viléme, jsou to české barvy. Pokud to je doba RU, je to OK, i meziválečná stuha by odpovídala. Paskvil to určitě není. Nevím, proč se tak sám shazujete.
Registrovaný uživatel
Obávám se, že pravdu má „vilém“.
Medaile je vyrobena v současnosti, není ražená, ale je vyrobena nějakou metodou lití, ať už odstředivým či tlakovým, stejně tak použití inkusního nápisu svědčí o současné produkci.
A někdo ji prostě zavěsil na starou RU stuhu za účelem lepšího prodeje.
Moderátor
Škoda, byla by to zajímavá medaile, je to i důkaz, že i když jsem nadšený, je nutno vše prověřit.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Medaile Za zásluhy spolek přátel koní Kinských

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1