Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Měli by jste někdo zájem o PDF literatury ?

Vykupminci.cz
Numisargo

Měli by jste někdo zájem o PDF literatury ?

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tož já bych se přidal
Registrovaný uživatel
I já bych se rovněž přidal.
Registrovaný uživatel
já bych si s dovolením také vzal
Registrovaný uživatel
Tak to je úžasné ! :D
Registrovaný uživatel
Další zájemce se přihlásil v tlachárni Kacuro.
Registrovaný uživatel
Pokud mohu, tak bych měl také zájem:-), literatury není nikdy dost.
Registrovaný uživatel
Vaclavv.4@seznam.cz

děkuji :-)
Registrovaný uživatel
O Sejbala bych měl zájem taky, bo jsem ho nestihl včas zkopírovat než jsem ho Pavlovi předal... ;) milan.boruvka(kyselaryba)email.cz
_______________
Registrovaný uživatel
pokud by náhodou ještě bylo možné knihu poslat.... tak bych se připojil mess3@centrum.cz

Díky moc
Registrovaný uživatel
Ahojky Michaela, omlouvám se, že jsem nenapsal dříve e mail, ale všimnul jsem si toho až nyní. Takže jmaixnerzavináčseznamtečkacz (raději ho rozepisuji takže promiň). Díky.
Registrovaný uživatel
máš celkem divný zvyk :)
Registrovaný uživatel
boooze preco sa tu kazdy boji davat meil adresy ? akoze vam chodi spam? ci coho sa bojite? ze vas niekto vypatra podla meilu ci co ? :lol: :lol: :lol:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
bývalý spolužák by ti klidně zaviroval komp pomocí IP adresy, kterou pozná z e-mailu
Registrovaný uživatel
bla bla bla.....to neni umenie spoluziaka ale blbost dotycneho............. ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
To : Y C a Max,nedaří se mi vás zastihnout na Skypu . :?
Registrovaný uživatel
Ahojky Michaela dnes večer jsem na komplu, u mě je problém s dětmi jsou věčně na PC takže asi proto. Ale věřím, že to klapne. Už se nemohu dočkat.
Registrovaný uživatel
Kdyby někdo chtěl někde dát ke stažení Q. Brucka: Die Spätrömische Kupferprägung - Ein Bestimmungsbuch für schlecht erhaltene Münzen. Má asi 25 MB v PDF. Vynikající knížka pro sběratele pozdního Říma.
_______________
Registrovaný uživatel
nerva81 napsal
Kdyby někdo chtěl někde dát ke stažení Q. Brucka: Die Spätrömische Kupferprägung - Ein Bestimmungsbuch für schlecht erhaltene Münzen. Má asi 25 MB v PDF. Vynikající knížka pro sběratele pozdního Říma.


Já bych se na to i docela podíval...
Registrovaný uživatel
opelomega36 napsal
nerva81 napsal
Kdyby někdo chtěl někde dát ke stažení Q. Brucka: Die Spätrömische Kupferprägung - Ein Bestimmungsbuch für schlecht erhaltene Münzen. Má asi 25 MB v PDF. Vynikající knížka pro sběratele pozdního Říma.


Já bych se na to i docela podíval...


V mailu máš ukázku. V případě zájmu ti to pošlu celé...
_______________
Registrovaný uživatel
Tiež by som sa rád pozrel, čo je to za knihu. Mám síce radšej anglitčinu, ale nemčine som venoval 10 rokov, tak by som trochu potrápil.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,pokud je možné se přidat,měl bych zájem o : Jan Bobek - Mincovnictví olomouckých biskupů ve středověku
Registrovaný uživatel
Zdravim,rád bych se přidal i k odběru této knihy.
Moderátor
Dal jsem do kupy varianty č.peněz Ludvíka Jagelonského v PDF. Je to asi dvacet penízků. Není to typologie, je to soupis obrázků, na které jsem narazil v knihách, na webu naši pobočky, či v mé sbírce, abych věděl, co mám shánět.

Vyšel jsem z Castelina, přidal Smolíka a Háskovou - Chaurovu sbírku. Ke každé minci, je kresba a případně i fotka a informace, jestli je to ověřeno, nebo ne. Pokud nemám fotku, beru typ, jako neověřený.

Pokud o to máte někdo zájem, pišněte mi na mail. Samozřejmě pokud budete mít další fotky, rád je tam doplním. :lol:
Registrovaný uživatel
pavelgregor napsal
Dal jsem do kupy varianty č.peněz Ludvíka Jagelonského v PDF. Je to asi dvacet penízků. Není to typologie, je to soupis obrázků, na které jsem narazil v knihách, na webu naši pobočky, či v mé sbírce, abych věděl, co mám shánět.

Vyšel jsem z Castelina, přidal Smolíka a Háskovou - Chaurovu sbírku. Ke každé minci, je kresba a případně i fotka a informace, jestli je to ověřeno, nebo ne. Pokud nemám fotku, beru typ, jako neověřený.

Pokud o to máte někdo zájem, pišněte mi na mail. Samozřejmě pokud budete mít další fotky, rád je tam doplním. :lol:


Můžu to pověsit na Web ke stažení?
Moderátor
Pehu : máš to v mailu

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Měli by jste někdo zájem o PDF literatury ?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1