Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Menší rodinná sbírka

Vykupminci.cz
Numisargo

Menší rodinná sbírka

Moderátoři: acme2000, smith, Šenfi.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, můžete se prosím podívat na menší sbírku, jestli je tam něco hodnotnějšího. Děkuji

album je k dispozici zde:

https://photos.app.goo.gl/ANbjDj2nDG6eiMCAA
Registrovaný uživatel
Zdravím.
Určitě se tam najdou i zajímavější kousky, dnes je po bankovkách vcelku sháňka. Je tam hledaná např. 5000 Kč 1920 s. A neperforovaná, 1000 Kč 1932 rovněž a 5000 Ks nevydaná a td. I ty novější věci se dají případně zajímavě nabídnout i když jich je dost, ale vypadají, že jsou v pěkných stavech. Chtělo by to prodat najednou / jestli to máte v plánu / s tím, že by se lépe v kuse prodalo. Po kusech by Vám vybrali těch pár lepších věcí a zbytek by Vám zůstal.
V případě zájmu mohu sbírku jako celek za dobrou cenu od Vás odkoupit - mutinaz@seznam.cz, kdyby byl zájem napište.
hezký večer
Registrovaný uživatel
Dobrý den, také Vám nabízím odkup celé sbírky. Pokud máte zájem prodat, tak mi pošlete zprávu na b70@seznam.cz. Pošlu Vám nabídku. S pozdravem MB
Registrovaný uživatel
celé vám to můžeme rozprodat v aukci, dostanete tak maximální a férovou cenu od koncových zákazníků. Klidně mi napište, pošlu podrobné informace petr1596@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Supi se slétají... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Děkuji všem za čas,
Co jsem tak pochopil, tak zajímavá je ta první republika. Zkusím si o tom něco zjistit. Pokud tam není opravdová vzácnost za statisíce :) tak o prodeji neuvažuji a budu to opatrovat pro potomky.

Hezký den všem
Registrovaný uživatel
Tak co, Petr Pal, uděláme nějaký obchůdek?
Registrovaný uživatel
Co vy na to?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
PetrPal jací supi?
trava uvedl co je cennější a petr1596 nabízí dát to do aukce. To nechápu.
Tady je zakázáno něco kupovat? Buď bude chtít prodat, nebo ne. Na tom přeci není nic špatného se zeptat. A zdejší odborníci pokud tam něco cenného bude si jistě nenechají ujít příležitost a budou se předhánět s nabídkou, takže by na tom nebyl škodný nikdo.
_______________
Moderátor
lub121 napsal
A zdejší odborníci pokud tam něco cenného bude si jistě nenechají ujít příležitost a budou se předhánět s nabídkou, takže by na tom nebyl škodný nikdo.


A práve to predháňanie sa ide proti pravidlám. By to vlastne bola súkromná aukcia, kde nikto nevie aká bola konečná cena. Na to slúžia aukčné stránky, kde sa platí provízia z predaja, a nie sberatel.com.

7 ) Pokud zde chcete prodávat své sběratelské předměty, vždy uveďte pevnou cenu, není povoleno zakládat zde netransparentní aukce typu „kdo dá víc“.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Ok, chtěl jsem tím jen říct, že nemusí mít strach, že by mu nabídli za odkup nějakou směšně nízkou cenu, jelikož většina nabízí tržní cenu a petr1596 co jsem zaznamenal, vždy nabízí dát zboží do aukce.
Jen se ptali na možnost prodeje a cenu (jako v aukci ) nikdo nenabízel. Na tom nevidím nic špatného.
Osobně bankovky nesbírám, jen nechápu ty supi :-)
_______________
Registrovaný uživatel
trava napsal
Zdravím.
Určitě se tam najdou i zajímavější kousky, dnes je po bankovkách vcelku sháňka. Je tam hledaná např. 5000 Kč 1920 s. A neperforovaná, 1000 Kč 1932 rovněž a 5000 Ks nevydaná a td. I ty novější věci se dají případně zajímavě nabídnout i když jich je dost, ale vypadají, že jsou v pěkných stavech. Chtělo by to prodat najednou / jestli to máte v plánu / s tím, že by se lépe v kuse prodalo. Po kusech by Vám vybrali těch pár lepších věcí a zbytek by Vám zůstal.
V případě zájmu mohu sbírku jako celek za dobrou cenu od Vás odkoupit - mutinaz@seznam.cz, kdyby byl zájem napište.
hezký večer



Děkuji pane, za navedení na zajímavé kousky. Cením si Vašeho času a bylo mi to přínosem. Alespoň si o tom něco nastuduji. Hezký večer.
Registrovaný uživatel
Rádo se stalo. Když budete chvilku sledovat třeba aukro, tak si uděláte obrázek o cenách. samozřejmě je třeba brát v úvahu stav bankovek - to o ceně rozhoduje nejvíce. A pak to, zda je bez dírek / neperfovaná / anebo s nápisem SPECIMEN případně NEPLATNÉ. Přeji hodně zdaru. A myslím, že tam byla i zelená 100 Kč 1920 - taky ceněná věcička. Tu jsem nějak opomenul.
« Poslední úpravu provedl(a) trava v 1. 12. 2020, 17:18. »
Registrovaný uživatel
Aukro bych kvůli cenám rozhodně nesledoval, tam jsou ceny úplně mimo realitu. Prodávají se tam věci za tisíce, které se i v kamenném obchodě nebo v renomovaných aukcích dají koupit za pár stovek. ;)
Registrovaný uživatel
Noo úplně bych nesouhlasil :-) Dnes ceny v aukcích dosahují "kosmos"
A aukro je potřeba taky sledovat aspoň pro info 😉
Registrovaný uživatel
berserk napsal
Aukro bych kvůli cenám rozhodně nesledoval, tam jsou ceny úplně mimo realitu. Prodávají se tam věci za tisíce, které se i v kamenném obchodě nebo v renomovaných aukcích dají koupit za pár stovek. ;)

Možná vaše kolečka to tak mají. ;)
_______________
vše okolo Darexu, Tuzexu a jejich poukázek
Registrovaný uživatel
Mě dříve aukro přišlo jako dobrá volba pro nákup. V poslední době mi však přijde, že je z toho obrovský aukronumismatický :) byznys. Některé běžnější mince se ještě občas koupit dají, pokud poštovné není dražší, než samotná mince :D. To ani nechci myslet na to, že někteří prodejci přihazují na vlastní aukce, aby vyšroubovali cenu až do oblak :). Já raději preferuji, když si mohu minci osobně prohlédnout nebo alespoň z kvalitní fotky. Když kolikrát vidím že někdo na aukru vydraží minci s "RRR" ročníkem, ale z té rozmázlé fotky není ani poznat co to vlastně je za minci nebo dokonce schází fotka jedné či druhé strany mince, tak to mi moc hlava nebere. :roll: :)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení papírových platidel, bankovek » Menší rodinná sbírka

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1