Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Minerály » Meteorit z Bajkalu

Vykupminci.cz
Numisargo

Meteorit z Bajkalu

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nasel jsem prima navod pro vsechny kteri chteji najit svuj medeorit. Je to clanek na 101:

Najděte si svůj vesmírný kámen: Jak se pozná meteorit

https://www.stoplusjednicka.cz/najdete-si-svuj-vesmirny-kamen-jak-se-pozna-meteorit
Registrovaný uživatel
A ten co jsem vcera nasel ja ... jak se vam libi?
Registrovaný uživatel
Aha, ja zrubka jsem ho sem nenahral. Tak znoba ...
Registrovaný uživatel
Aha, ja zrubka jsem ho sem nenahral. Tak znoba ...
Registrovaný uživatel
ten medeorit

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
detail toho kamene z nebe

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Co jsme toho vykopali a vycházeli, různých železitých objektu, připomínajících kameny , možná i meteority.
Při hledání s detektorem. :)
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Co jsme toho vykopali a vycházeli, různých železitých objektu, připomínajících kameny , možná i meteority.
Při hledání s detektorem. :)


Ale tohle je natutyututatyse opravdovy. A v hline pod nim je dulek!
Moderátor
To ja nerozeznám, ale budu si dávat pozor na podezřele kusy.
Když něco najdem podezřelého , tak vám sem pošlu foto.
Registrovaný uživatel
Wau. Peknej meteroroid. Gratulujem. Ja dnes nic. Šahal jsem rano do vsech moznych ďur a které me toho, ze me kousla kunda a žaba, tak dnes ani nuglet. Ale videl sem v noci polaroidni zář. Snad prvni xhvile tady co sem byl Ščasný.
Registrovaný uživatel
Ja som take tuze scsastnej a preju to kazdymu jen ne andymu
Registrovaný uživatel
Ja su tak šťastný az jsem se z toho opilil. Ale furt jim nerozumim a oni me. Dneska jsem sáhl do další dury a i sem ju predtim obkopal. A zase nic. Najít meteorid nebo zlato fakt neni takova sramda jak to vypadadalo. Dobrou koc
Registrovaný uživatel
Tak haloooo, je tu nejaky mederololog aby me potvrdil ze sem nasel co jsem nasel?
Registrovaný uživatel
Kamil Opatrny napsal
Tak haloooo, je tu nejaky mederololog aby me potvrdil ze sem nasel co jsem nasel?


Hele Kamile ja nejsem venerolog, ale myslím, ze ve tvém případě je to trefa do černé díry. Ja dnes hned po ránu slyšel ránu a už jsem se přiblížil k místu kde to mrdlo. Rotlinky jsou tu v okolí uplne povaleny. Snad to nepovalel medvídek Pú. Dam vedet. Ale ted jsem zas musel do města pro lahev. Už jsem mel žížu. Věděli jste ze tu nesmíte losa napájet alkoholem? Jinak dostanete pokutu. Ja to nevěděl.
Registrovaný uživatel
Diky. Diky. Dyk jsem si to myslel. Ted uz je to soprodentne podvzeny. Bajkalnikum a celemu sajuzu zmar, vlastne zdar.

Mnje sefcera podarilo vyfotogramovat mrdoroyd v letu. Prikladam toto. Je celkem dobre videt nahore vlevo. Neco jako clanek vod Perutky.

Teda, mam ja to ale kliku!

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hurá. Našel jsem zlato 5,5 unci a zitra jedu domu. Zaplatil sem si bisnys třídu. Ale jedu přes franciju. Za 30 hodin doma. A v ČR skusim taky najit meteteorid a pak... Pak si vás kupim všecky. Teda pak si koupim pekny auto. Aspon fabku.
Registrovaný uživatel
Francija. Sice Evropa, ale ztratili mi kufr aj s brablenecnikem, meteroridwm vltavyny zlatem i spinavim pradlem. Uvidim na preletu pretupu, prekliku. Cesky tu takyva neumi. Pane Opatrny - vam uprimne gtatululuji. Mohli by sme udelat spolecnu vypravu nebo prednasku.
Registrovaný uživatel
Tak ho neztratili. Našli brablenečnika a ja mam pruser. A prujem. Asi z nervu. Vypada, ze mi nechaj jen vltabiny a trencle. Ani jedno nechtěj. Uletelo mi navazujici letadlo. Takže spím na letisti a domu kdyz to dopře pujde zitra vecer.
Registrovaný uživatel
Preju mnoga uspechov. Ja maslim ze ti toho mrafencenika snad zvratej. Musis jim ale napsta nejak ylejstro jako ze ta zdechlyna je ve vasom majetku nejmin 150 let a bude to ok.
Registrovaný uživatel
Stratili jo teď a řekli mi, ze mi ho nevydaji jen me pusti. Myslim ze na tom nekdo jiny udela profesuru. Zitra vecer doma. Spal nekdo z vás na letisti? Tyvsedacky nejsou vubec delany na spanek. Musim prijit na ro co tu pyji.
Registrovaný uživatel
Jsem domaaaaaaaa. No doma.... na letisti. Pili tam divný vino. A zkazeny stary siry.
Registrovaný uživatel
To bych nebyl Čechoslovák abych nebyl pruser všady.
Registrovaný uživatel
Vídeň a krom průšvihu v zelenem koridoru (myslel semze povolene mnozstvi je 10 litru alkoholu), hmed po vichodu ns ulici sem šlápl do hnedeho velkeho exkrementovu. Ale vi my to nebudete verit ale našel sem hned vedle toho bobku meteorid. Csem bude i fotka.
Registrovaný uživatel
A pro ripali - uz to poznam. Meterorit na prvni pphled.
Registrovaný uživatel
To je von. Videnskej démon.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 > »

Sběratel.com » Minerály » Meteorit z Bajkalu

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1