Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » MILAN KLVAŇA

Vykupminci.cz
Numisargo

MILAN KLVAŇA

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den nabizim obraz od MILAN KLVAŇA.ve vyřezů 110 x85 cm.vzadu autorský štitek .za cenu 35 tisic .nebo i vyměnna za jineho autora .bud moderna taky a nebo Mařakovci.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Moc se omlouvam za ty otočeny fota.
Registrovaný uživatel
Není zač ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Prosím moderátora o zablokování uživatele Andrasko.
Registrovaný uživatel
A zaco pak...?
Registrovaný uživatel
Víte to moc dobře.
Moderátor
floodland napsal
Prosím moderátora o zablokování uživatele Andrasko.


Zablokovat uživatele může pouze Administrátor (pan Jindra), pokud je k tomu pádný důvod. Moderátor může pouze mazat příspěvky pokud porušují pravidla diskuse...
Registrovaný uživatel
Dobry den...já jsem se jenom chtěl zeptat zaco mam byt zablokovanej ??? Nejsu si vědom co sem porušil na tomto portale ???
Registrovaný uživatel
Nechci tady veřejně sdílet screenshot s vulgaritami, ale mohu poslat na mail.
Registrovaný uživatel
Dobrý den tak si vzpomeňte co bylo napsano v nabidce .ať nepišou lidi takove nabidky jako že daji 3000 za obraz.a vy jste mi kolik nabizel ???? 3000 tisice.takze tak nějak .a vy se divite že jsem reagoval jak sem reagoval ? Takže toho kritizovani bych zanechal.co vy nato ?
Registrovaný uživatel
Jinak PRODÁNO.
Registrovaný uživatel
Jinak PRODÁNO.
Registrovaný uživatel
Přemýšlím, jestli je ta dáma na obraze zombie nebo je tak popelavá po těch pomorančích...
Registrovaný uživatel
Za mě je obraz pěkný , tvorbu M. Klvaňa mám moc rád i když se na trhu vyskytuje velice vzácně.
Moderátor
Zsinalá, znavená a poněkud rozvrkočená Markéta Pekarová Adamová po skončení dnešního jednání Parlamentu ČR :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:mrgreen:

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No jste fešák, jak tady všichni tušíme.
Registrovaný uživatel
No a vy jste zřejmě rozumu mdlého, protože nepoznáte krávu od vola. A navíc asi budete z Práglu, to je tuplované postižení :mrgreen:
Registrovaný uživatel
pepegonzales napsal
No a vy jste zřejmě rozumu mdlého, protože nepoznáte krávu od vola. A navíc asi budete z Práglu, to je tuplované postižení :mrgreen:


A cák my víme, jakého jste - s prominutím - pohlaví?
Registrovaný uživatel
pepegonzales napsal
A navíc asi budete z Práglu, to je tuplované postižení :mrgreen:

A ty jsi odkud že jsi tak hrozně chytrý? :roll:
Registrovaný uživatel
Kolemjdouci napsal
pepegonzales napsal
No a vy jste zřejmě rozumu mdlého, protože nepoznáte krávu od vola. A navíc asi budete z Práglu, to je tuplované postižení :mrgreen:


A cák my víme, jakého jste - s prominutím - pohlaví?


Vážená paní jdoucí kolem, nevím sice jak ovládáte gramatiku, ale byl jsem Artmanem osloven v rodu mužském.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
pepegonzales napsal
A navíc asi budete z Práglu, to je tuplované postižení :mrgreen:

A ty jsi odkud že jsi tak hrozně chytrý? :roll:


Já jsem z jihu a tam jsou všichni chytří :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Pro uživatele ivos44 a další příznivce tvorby Milana Klvani vkládám fotku jednoho menšího obrazu, který na trhu zatím není. Pokud snad někomu zapřažené zvíře připomíná losa a nezdá se mu technický stav poštovního? vozu, není sám.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
lol

bolt napsal
..................Pokud snad někomu zapřažené zvíře připomíná losa a nezdá se mu technický stav poštovního? vozu, není sám............
Registrovaný uživatel
[quote=bolt]
Pro uživatele ivos44 a další příznivce tvorby Milana Klvani vkládám fotku jednoho menšího obrazu, který na trhu zatím není. Pokud snad někomu zapřažené zvíře připomíná losa a nezdá se mu technický stav poštovního? vozu, není sám.

Mě se líbí spíše tyto ale přece nemusí se vše líbit všem , o tom umění je . Ten povoz co jste vložil je opravdu divný ale kdo ví jestli to je skutečně je orig. Klvaňa . Při cenách co se prodává bych se ani nedivil .

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem[/quote=bolt]

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Umění - obrazy » MILAN KLVAŇA

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1