Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o známkách » Milion za centimetr². Filatelie jako vymírající koníček i ostrý byznys

Vykupminci.cz
Numisargo

Milion za centimetr². Filatelie jako vymírající koníček i ostrý byznys

Moderátoři: ikanek, Jaromir, pavlinka, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Autor Příspěvek
Moderátor
Asi jen p. Pytlíček nepochopil dvojsmyslnost této věty ...
Registrovaný uživatel
[quote=Jaromir]
Osobně bych chtěl poznat obchodníka, který L. Pytlíčkovi nabízel za naši největší raritu 1 milion USD - tedy něco kolem 18 milionů Kč. Jestli z toho vychází i ocenění vlastní sbírky na 100 milionů Kč, jsem zvědavý, zda by se skutečně za tyto peníze prodala. Myslím si, že naše známky zase tolik ve světovém zájmu nejsou.

Myslím že by se sbírka ihned prodala,a kupců by bylo hned několik.Nezapomeň te že hodně osobností z Evropy se o naše známky zajímá :) A o Americe nebudu ani mluvit tam si myslím že těch kupců by bylo ještě více :P[/quote=Jaromir]
Registrovaný uživatel
Pro mirek994:
Jestlipak ses byl podívat na vernisáži výstavy a křtu známky prof. Kállaye v Jilemnici? Úžasná akce za účasti čelních představitelů Poštovního muzea, Pošt, Státní tiskárny cenin, tvůrců našich nejkrásnějších známek, pana profesora se ženou a mnoha dalších, vč. fan-klubu prof. Kállaye z Japonska ;)
Registrovaný uživatel
Ne,bohužel nebyl.Hodně práce na hotelu:(((.Ale po pravdě mě tyto známky vůbec nezajímají,jdou mimo mě:)))
Moderátor
Pro mirek994:
Na výstavě WIPA 2008 byla česká filatelie na okraji zájmu (mimochodem L. Pytlíčka jsem tam několikrát potkal). Babygulka mi vypálil na DVD všechny aukce Feldmana od r. 1976 dosud. Studoval jsem je skoro měsíc. Když vezmu v úvahu v jakých cenách se tam pohybovaly např. známky severských zemí, o světových raritách ani nemluvě, tak pochybuji, že by se zahraniční investoři (o sběratelích bych zde moc nemluvil) přetrhli, aby platili miliony USD za naše rarity.
To je ovšem jen můj názor. Nebo znáte nějaké konkrétní zahraniční sběratele, kteří by byli ochodni takové peníze zaplatit?
Registrovaný uživatel
To DVD může být velmi zajímavé:)))Máte pravdu ale myslím že by se určitě někdo našel:)))A já osobně jednoho sběratele ze zahraničí znám,který by za jeho sbírku zaplatil cokoliv!!!
Moderátor
pre Jaromir, mate pravdu, jedine by to kupil nejaky investor, urcite znamka je velmi vzacna, unikatna. Velka skoda co sa stalo po roku 89, muzeum sa restituovalo resp. zbierky. Najlepsie bolo bola v muzeu, ludia ju obdivovali, a vobec neriesili ci ju ma nejaky sukromny zberatel. Rad by som chcel vediet, ze kolko ma v zbierke orig. a pravych certifikatov. Vieme o pripade Karasek=Pytlicek.
Moderátor
pre Mirek994: kto je to American? ved o CSR znamky maju velky zaujem i Nemci. Celkom pekne materialy sa predali i u Feldmana z Fischmeisterovej zbierky. Ten nebol milionar, zbieral znamky pre radost, vystavoval. Myslim, ze podobna kolekcia nebude uz tak v aukcii ako bola tato.
Moderátor
pre Jaromira: je nova aukcia na Feldmanovi: http://www.davidfeldman.com/l/1/m/2

samozrejme poslem nieco postou :-).
Registrovaný uživatel
pro "Wjem"
v rámci této diskuse jsme "nakousli" problém Řádu. Přidávám odkaz na přednášku, která bude ve čtvrtek tento týden v Praze
http://expo-net.blogspot.com/2011/01/pavel-hauzner-razitka-nemocnicnich_02.html
myslím, že bude stát za to
Moderátor
Díky za upozornění...
Bohužel, zrovna v té době budu zkoušet zvídavé studentíky (jest žel zrovna zkouškové období), takže se mi nezdaří zúčastnit. Budete-li přítomen, tož špicujte uši, dělejte poznámky, foťte a podejte prosím zprávu;-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4

Sběratel.com » Pokec o známkách » Milion za centimetr². Filatelie jako vymírající koníček i ostrý byznys

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1